Šta je novo?

Dragon's Dogma 2

Opravdanje im je da se ovi MTX-ovi mogu dobiti u igri, ali sama cinjenica da postoje upucuje na to da je dizajn igre tako osmisljen da se do njih ne dolazi bas lako u igri.
Nisam igrao, pa ne mogu 100% da tvrdim, ali svako predjasnje iskustvo upicuje da je takav slucaj.
 
Single player igra, koga boli uvo za takve stvari?
Instaliras i igras tako, cemu opterecivanje sa dodacima?

Evo koga zanima direktan gameplay, ne review:

 




Takodje, sto se izgleda tice, Elden Ring takodje izgleda izbledelo i sivo na snimcima, pa kod mene izgleda brutalno. Prva igra mi je skroz ok izgledala, verujem da ce i ova biti takva.

Kako Elden zapravo izgleda(uzivo sigurno 50% bolje, ne moze to kamera da uhvati):
 

Prilozi

  • IMG_3037.jpeg
    IMG_3037.jpeg
    758.8 KB · Pregleda: 85
  • IMG_3045.jpeg
    IMG_3045.jpeg
    475.8 KB · Pregleda: 80
Uzo 44 evra + porez,47 emra
 

Ne pomaže overclock CPU pod tečnim heliumom, japanci češkaju mudašca i misle da mogu kao Miazaki da prođe sa PC portom.

Idem da igram ovo, i kako koji quest za nekog NPC završim samo 🔪 po grkljanu.
 
Igra razvaljuje,ne toliko ko BG3,al je blizu

Daj mi 4 elementa ,mačeve,zmajeve meni dovoljno :p
A igra kao archer ;P
 
u kakvom je stanju ova igra na ps5 nakon poslednjeg patcha?
razmisljam se da kupim, ali em sam u riziku jer nisam igrao keca pa ne znam koliko bi mi se svidela, em ne bih da dodajem jos nekih rizika :)
nisam imao dovoljno vremena da istrazim sve na netu, samo sam naletao na neke pljuvacine, pa da vidim isplati li mi se da platim punu cenu u ovom momentu
 
Igra ima nekih problema na odredjenim konfiguracijama,stutering

Ati 6600xt +Amd 5 5600,jedini problem sam imao u vulkanu,blizu kampa

Sve ostalo teče normalno,nisam opazio nikakav drugi pad fpsa

Drugi problem je šta nema veći izbor save game ,imaš jedan i to je to,nešto zafrkneš,nema vraćanja :p

Postoje modovi,a isto tako spremaju da ubace updejt sa istim

U IGRETINI vodiš svog lika,iz trećeg lica,pljus svog pomoćnika.

Tu dodju još dva pomočnika koje odabireš po tvojoim potrebama.Ova dva dodatna su pomoćnici od drugih igrača

Pomoćnici,tj paawns isto tako mogu da budu ratnik,mag,veštac itd itd

Ko voli RPGove,ko je igrao Wicher,Gothic,Skirim,Oblivion igraće i ovo....reklo bi se ,,must hawe,,

Meni je igra odlična :p

Malko me smaraju questovi,jer su vremenski ograničeni(ne svi),u zadato vreme moraš biti na pravom mestu

Imao sam problema sa dotičnim likom,ubio ga zmaj,i nikako nisam mogao napred sa questom,dok nisam otišao u mrtvačnicu i iz zaebancije probao ga oživit
 
Ja cuo da na PC treba sacekati, nije bas igriva :unsure: Kako je lepo kad nema krize i ljudi kupuju igre :) Ubi me ovaj AI :(
 
Onda sam rodjen pod sretnom zvezdom....odo uplatit loto :p
 
Na PC-u najbolje radi, na konzolama je to daleko kriticnije.
Mislim da problem sa CPU usage-om u gradovima nikada nece srediti, ali je vec sa poslednjim patch-om dosta bolje.
Van gradova koliko sam video, svima radi ok.
 
 
 
Nazad
Vrh Dno