Šta je novo?

Dovedi prijatelje ili se registruj u mts mreži i osvoji bonuse...

mp3mp3

Slavan
Učlanjen(a)
10.03.2008
Poruke
550
Poena
320
Dovedi prijatelja u mt:s mrežu



Bilo da si mt:s prepaid ili postpaid korisnik, dovedi prijatelja da zaključi mt:s postpaid ugovor tokom promotivnog perioda od 29. juna do 31. decembra i dobićeš ekstra bonus! Potrebno je samo da si mt:s korisnik najmanje 3 meseca.

Ako si postpaid korisnk, za svakog dovedenog prijatelja dobićeš bonus od 500 dinara za razgovore u mt:s mreži, SMS poruke i surfovanje, koji možeš da koristiš nakon što potrošiš saobraćaj uključen u mesečnu pretplatu. Možeš da dovedeš neograničen broj prijatelja i svaki put dobićeš novi bonus od 500 dinara. Dobijeni bonus se sabira i važi 6 meseci od kada nam se pridružio tvoj prvi prijatelj.

Ukoliko si prepaid korisnik, dobićeš bonus od 100 dinara kredita za svakog tvog prijatelja koji je postao mt:s postpaid korisnik. Potrebno je samo da si registrovani prepaid korisnik, ali ako nisi, to možeš da učiniš vrlo jednostavno - samo dođi u neku od mt:s poslovnica. Tu te očekuje dodatno iznenađenje, jer, po registraciji, dobijaš odmah 50 dinara kredita i još po 50 dinara narednih 5 meseci.

Tvoj prijatelj može da dođe i sam da zaključi postpaid ugovor, ali da se pozove na tebe. Dovoljno je samo da ostavi tvoje podatke i dobićeš svoj bonus!

Telekom Srbija zadržava pravo izmene uslova promocije.

http://www.mts.telekom.rs/index.php/promocije-pojedinacna/items/dovedi-prijatelja-u-mts-mrezu.html
 
Bezvezarija... Nemam nameru da se trudim da dovodim prijatelje za ovakav bonus. :mad:
 
Sviđa mi se što uz prepaid registraciju daju sasvim ok bonus.
Pa dobro, ok mi je akcija, ne moraju ništa da daju, ovo je samo znak dobre volje. Sasvim ok.

Ovo može neko ko hoće postpaid da učini nekome drugome da ima bonus. Normalno je da neće da daju bonus od koga će neko da se obogati.
 
Kad se bolje razmisli, ovo i nije vezano direktno za MNP. Prijatelj moze da bude i na mt:s mrezi. Ne mora da dovedes prijatelja sa Telenor ili Vip mreze. Nadam se da ce za MNP da smisle nesto bolje...
 
Zašto bi neko to uradio svom prijatelju? :D
 
Nazad
Vrh Dno