Šta je novo?

Dobre radne stolice

pa da, ma kenjaju debili na yt, da li imaju placene promocije nekih drugih proizvoda pa po necemu mora da se pljuje, ili je nesto trece, kao stolica nije za visoke ljude itd... retardi
Asus ROG Destrier, kratki review poslije 8 dana.
Presao sam sa Ergohuman. Destrier je bolji u svakom smislu, a i kvalitetniji izradom (mada je Ergohuman i dalje dobar poslije 3god sjedenja). Za sada nisam nasao neku manu. Na osnovu cega na YT pisu da stolica nije za visoke ljude ne znam (195cm, 104kg i prostora ima jos na sve strane).
Razmisljao sam izmedju Aeron i Destrier, ali je za sbe sto moze Destrier cijena za Aeron puno skuplja.
 
@sanimare koja boja?..obična ili Logitech izvedba? Ništa, ako ti ne bude odgovarala, imam Leap v2 u zamenu, ne moraš ni da doplatiš 🤣☺️
 
Crveno-bela, šta znam nezgodna mi je, dal ću se navići dal ne, ko zna za sad, obična je, a što se tiče leapa, ne znam kakva je, šta joj fali?
Leap ima tvrdo sediste, isto ako nabavljas kod ovih nasih, oni ti uvaljuju ono sto im firme vrate, pa tako mozes dobiti neke falicne modele, kao sto je Proday zapatio jedan :) Mada je njemu uvaljen sa KP onako na finjaka :) Sada hoce da se oslobodi leap-a jer mu guzica i suljevi sevaju na sve strane hahahah Sto se tice embody-ja , ostavi ovde utisak nakon nedelju dana koriscenja, prerano donosis zakljucke. izvuci sediste napred ako ti je malo to dosta znaci.
Asus ROG Destrier, kratki review poslije 8 dana.
Presao sam sa Ergohuman. Destrier je bolji u svakom smislu, a i kvalitetniji izradom (mada je Ergohuman i dalje dobar poslije 3god sjedenja). Za sada nisam nasao neku manu. Na osnovu cega na YT pisu da stolica nije za visoke ljude ne znam (195cm, 104kg i prostora ima jos na sve strane).
Razmisljao sam izmedju Aeron i Destrier, ali je za sbe sto moze Destrier cijena za Aeron puno skuplja.
Pa pise na osnovu toga sto ima placene promocije za druge proizvodjace, pa mora da se pok... po onima koji mu nisu poslali stolicu na reviziju ili mu nisu hteli da plate da promovise. Drago mi je izuzetno sa Destrier i ja mislim da je to bolji izbor nego aeron !
 
@DareDare nije lepo iznositi gluposti o ljudima koje ne poznaješ i produktima koje nisi probao!
 
Hm, da boli guza... U svakom slucaju ako uzimas od ovih nasih Steel Case, obavezno custom-iziraj model na zvanicnom sajtu i cekaj da ti uvezu custom made. Tako ces sigurno biti zasticen od nekih komada koji su vraceni prepakivani itd. Ovo je Serbistan nazalost a te stolice ne kostaju malo da bi se tek tako kockao sa istim.
 
Humanscale Freedom sad ima i kod nas da se kupi izgleda

 
Uvek sam hteo da probam freedom sa naslonom za glavu i silikonskim sedistem ili sta je vec.
Deluje mi kao da je slicno Aeron varijanti u smislu da nema neke fleksibilnosti osim onoga sto sam mehanizam nudi (napred-nazad).
Nove su svugde bile jako skupe, polovne mogu da se uzmu relativno jeftino preko (posto se proizvode ihaha), zivo me zanima kakve su cifre kod nas.
 
Ovako gledajući samo sliku, imam utisak da je udobna. Slazem se da deluje malo "ograničavajuća" kao Aeron, ali ako lepo drži ledja i udobna je, no problemo.
 
Trebalo bi da ima udobno sediste, ali da je jako ogranicavajuca sto se tice podesavanja, tacnije ona i nema podesavanja, stoga je vrlo atipicna. Ne bih nikada bacao kocku na tako nesto pogotovo zbog high end cene
 
Nasao stolicu gaming na akciji u gigatronu i tehnomaniju
Fury gaming stolica avenger m+ nff-1710?
Vidim da dosta tu stolicu hvale vidim
Da li da uzimam ?
Da li neko poseduje tu stolicu gaming?

 
Za 120 € imas na kp Sitland Invicta stolicu. Ja bih to uzeo za te pare. Polovna, ali odlicno ocuvana i ispravna. Najbolje da isprobas.
 
Ja cu samo gorivo da potrosim da ih isprobam da bi isao
Nasao sam na kp iz bg daleko mi da idem
Ovu sto imam kupljena van srbije
Za ledja nije tj sundjer nije propalo dok dolnji sudjer propao stara 8 godina
Gledao nove skuplje su
Dok polovne gledam ko zna koliko sedeli na nju
 
Nemoš i dobro i kvalitetno i ugodno i jeftino...ja sam mesec dana tražio, čitao išao, probavao
 
Nema veze sto je na akciji. I Aeron je nekad bio na akciji u Nitei, a smatran za jednu od najboljih stolica.
 
Ja sam prosle godine uzeo Embody, ne znam tacno kada, krajem leta, presao na nju sa moje kucne Emu SL-F8 stolice koja je pre nekih 6 godina placena 400e i ima podesavanje naslona po visini, kao i sedista po dubini, pored standardnih podesavanja.
Prvih par nedelja je bila agonija, bukvalno nisam mogao da se namestim da mi bude ok, a i drugi mesec mi nije bila nesto spec.
Posle toga je vremenom stolica postala nerealno bolja od prethodne, u koju sada kada sednem, kao da sam na pod seo.
Ostar bol koji sam imao minimum 2 godine u donjem levom delu ledja, koji je bio prisutan stalno i tokom spavanja i tokom hodanja, bas uvek, je pre nekoliko meseci nestao.
Kupio sam i Atlas naslon za glavu, koji mi dosta sluzi, jer vecinu vremena provodim sa nogama dignutim na sto i zavaljen do kraja u stolicu.

Drugar i ja smo zajedno narucili stolice, meni je na naslonu dugme za podizanje posle par dana stradalo, trebalo im je skoro 2 meseca da mi zamene.
Njemu je posle nekoliko meseci to stradalo, a ne secam se kome, ali znam da mi je neko rekao da mu je stolica dosla vec sa pokvarenim dugmetom.
Stolica ima garanciju od 12 godina, tako da to nije neki bauk, ali je taj deo bas jeftino odradjen.
I za stolice van garancije postoji dugme na Aliexpressu za fazon 2e, tako da nije problem.

Evo ovde slika:

 
Poslednja izmena:
Ima dosta dobra ponuda za steelcase gestures na KP, covek se seli iz srb, verujem da bi dao i povoljnije pa ko je u procesu trazenja nove stolice, mozda mu bude znacilo...cak sam i ja razmisljao da uzmem i probam pa prodam nju ili leap posle koja mi manje bude odgovarala, al kontam da bi me zena roknula!
 
Previse losih ili njah utisaka za gesture... Ima ispred njega mnogo boljih stolica za probati. U sustini mislim da bi bacio pare.
 
Nazad
Vrh Dno