Šta je novo?

Distributer Lian Li

...

gde ima Lian Li Armorsuite PC-P80 da se vidi uzivo, ovo bi mi puno pomoglo oko odluke.

Razmisljam izmedju njega i ATCS840.

...
 
Rofl omg 😀

Janko kralju molim te bar malo koncentracije dok kucash poruku :d

BTW meni se svidja samo jedan Lian Li ali pojma nemam koji je, juce sam gledao na sajtu, tj Bog Joe mi je pokazivao i izgleda bolesssss' , jedino shto sam zapamtio je da je "visoko" 63 cm :type: :zgran:

:wave:
63 😀 pa uzmi cheif big tower 😀
 
Ne može Chieftec. Imaju potpuno outdated dizajn. Oni su ostali tamo u 2003-oj godini...

Lian-Li, ima elegantno rešeno HTPC case:

1.jpg


2.jpg


P.S. Može i mod da se odradi... Uklanjanje Lian-Li natpisa.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Pa da. Evo, poslušali su me. Nema natpisa...

Mod.png
 
oni su sa dizajnom ostali u 98-oj 😀
uhhh kako je dobar vaj lian li za HTPC 🙂
 
Poslednja izmena:
a lian li je ostao u doba VHS-a hahahahaha shalim se,gotivan je dosta ovaj lian li, ima li ga kod nas i koja mu je cena ? :wave:
 
C36d05.jpg

C36d11.jpg


Inace radi se o Lian Li PC-C36 MUSE Slim HTPC kucistu.
Slike govore same od sebe,lepo je to sve spolja ali je unutra sasvim druga prica.
Ko nije shvatio,podrzava MB micro-ATX formata,Acbel 300W TFX (ne ATX) napajanje i samo jedna 7ica = buka i nedovoljno hladnjenje HTPC-a.
U Lian Li PC-C30 ima mnogo vise prostora i mogucnosti.

C30-03.jpg
 
Poslednja izmena:
Mali off - kad smo već kod HTPC kućišta, ovo je bolje, ili barem lepše i malo funkcionalnije:

PR.jpg
 
Nazad
Vrh Dno