Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

@genius ,koliko vidim sta kolege pisu,igranka je odraditi to preko Turske.Jedino ako budu uveli Turske gift kartice pa tako uplatim kao i Netflix koji sam uplatio do 13.7.23.;)
 
aplikacija izuva, disney objasnio... zvucim ko tinejdzer ali stavrno im je aplikacija za 5 koplja bolja od ostalih... verujem da ce izsinhronizju i otprevode sve redom u narendih god dana... mana sto nemoze da se premotava na time liniji... turska sljaka kao od sale
 
aplikacija izuva, disney objasnio... zvucim ko tinejdzer ali stavrno im je aplikacija za 5 koplja bolja od ostalih... verujem da ce izsinhronizju i otprevode sve redom u narendih god dana... mana sto nemoze da se premotava na time liniji... turska sljaka kao od sale

Dobio sam nalog od drugara da isprobam. Pa gledam preko laptop. Ono sto mi nedostaje je dugme za sledecu epizodu, kao i mogucnost da se pogledaju koje su sezone dostupne i epizode, i da se izabere dok gledas nesto. To isto fali i na HBOMax, a Netflix ima. Ono sto je bolje u odnosu na Max je da mozes da menjas prevode i audio dok gledas seriju, ne pauzira ti video ako menjas prevod.

Sto se tice D+, pa mozda je ta turska cena i realna. Veliki sam fan Marvela i Diznija. Futurama, Simpsonovi, itd itd. Ali nema srpski prevod i sinhro. Dok je dosta jezika dostupno.
 
Ja imam nasu pretplatu. Uzeo na mesec dana da vidim sta ima. Ako neko hoce moze kod mene u grupu. Mada bi bilo bolje da se napravi turska. Ja nisam uspeo iz desetak pokusaja.
da da to sto nema sledeca epizoda me isto zivcira
Na kodi addonu je ukljucena opcija da pusta sledecu epizodu. I prevodi rade odlicno. Cisto ako zanima nekog ko pati za srpskim prevodima. Aplikacija bolja od svih ostalih, razlika nebo i zemlja.
 
Imam tursku pretplatu i primetio sam da u njoj postoji STAR (vidi sliku) sto u drugim nisam video.
Jel neko ko ima Srpsku pretplatu moze da proveri jel ima to?
 

Prilozi

  • Screenshot at 2022-06-26 00-16-37.png
    Screenshot at 2022-06-26 00-16-37.png
    1.1 MB · Pregleda: 83
Ima to i na srpskoj pretplati, većina EU država je dobila i Star katalog.
 
Ja imam nasu pretplatu. Uzeo na mesec dana da vidim sta ima. Ako neko hoce moze kod mene u grupu. Mada bi bilo bolje da se napravi turska. Ja nisam uspeo iz desetak pokusaja.

Na kodi addonu je ukljucena opcija da pusta sledecu epizodu. I prevodi rade odlicno. Cisto ako zanima nekog ko pati za srpskim prevodima. Aplikacija bolja od svih ostalih, razlika nebo i zemlja.

Pa pazi, svi mi razumemo engleski. Ali platforma se zove Dizni, tako da ima milion crtaca i sadrzaja za decu. Sta ti to vredi kada tvoje dete ne razume engleski i ne ume da cita, treba mu sinhro. Tako da to jeste minus. Imaju ceski i slovacki, madjarski, itd itd.. zemlje koje su slicne velicine kao i mi. Zasto ne bi srpski? Ali slazem se, svako ima svoje misljenje.
 
I meni je Dizni bio interesantan zbog dečjeg sadržaja, bez prevoda mi je bezvredan. Sa te strane mogu samo da uče od HBO kako se to radi, šteta što je sad sav Disney i Pixar sadržaj povučen sa njega. Ova tendencija da sad svaka kuća hoće da uzme što veći deo streaming kolača će opet ljude da otera u pirateriju.
 
Imam tursku pretplatu i primetio sam da u njoj postoji STAR (vidi sliku) sto u drugim nisam video.
Jel neko ko ima Srpsku pretplatu moze da proveri jel ima to?

Sadržaj se menja na osnovu tvoje fizičke lokacije, ne na osnovu mesta uplate.
VPN je naravno izuzetak.
 
Uklonjen je sav Disney sadržaj sa HBO Maxa ima već nekoliko meseci.
 
Ako neka striming platforma dolazi na neko tržište treba da ponudi službeni jezik te države među titlovima i audio zapisima. U opcijama postoji odabir jezika pa kome ne odgovara svoj maternji jezik neka prati na engleskom.
 
Ako ima nekog ko bi da deli Disney+ nek mi se javi, nas turski sta god. Nikako da mi prodje uplata pa sam odustao od te varijante, tako da ako ima nekog ko bi da deli uplatu tu sam.
 
Poslednja izmena:
I ja se javljam za deljenje pretplate. Pišite ako ima zainteresovanih.
 
Kod mene radi bioskop.
Javite se u PP ima neograničeno mesta. Cena je jača nego najniža turska, deal with it.
 
Najlakše je uzeti tursku pretplatu preko iPhone ili iPad uređaja, deset minuta posla. Ko nema ni jedno ni drugo neka pozajmi od nekog, uloguje se dok ne završi šta ima i rešen problem.
 
Ima li neko problema sa pristupanjem disneyplus preko supernove?pisao sam tehnickoj sluzbi i sve su uradili (refresovali account)i sta sve ne i ne mogu da pristupim iz srbije nikako.na mob app mi kaze da imam error code 93 kao da mi je account kao suspendovan ili slicno zbog sumljivih radnji.ali kao sto rekoh resetovali su ga i i dalje je isto.plus probao sam vpn srpske servere i isto i dalje.a svi ostali vpn(usa i uk)radi normalno mogu da se login i slicno cak i na mob gprs telekom radi sve normalno..nisam kupio pretplatu samo imam account.,hvala
 
Ima li neko problema sa pristupanjem disneyplus preko supernove?pisao sam tehnickoj sluzbi i sve su uradili (refresovali account)i sta sve ne i ne mogu da pristupim iz srbije nikako.na mob app mi kaze da imam error code 93 kao da mi je account kao suspendovan ili slicno zbog sumljivih radnji.ali kao sto rekoh resetovali su ga i i dalje je isto.plus probao sam vpn srpske servere i isto i dalje.a svi ostali vpn(usa i uk)radi normalno mogu da se login i slicno cak i na mob gprs telekom radi sve normalno..nisam kupio pretplatu samo imam account.,hvala
Imao sam ja danas identican problem preko mobilne mreze, pa sam onda uspeo preko Supernove xD
 
Jedno pitanje.Kako namestite da vam radi prevod preko Google Chroma?Kod mene je instaliran Google translate ali se ne pojavljuje prevod uopste.
 
Ako bude mesta da se deli neka preplata tu sam :) tj nek se jave u PP
 
Nista,kome trebaju prevodi ima Kodi ili Google translate preko Chroma dok ne dodju zvanicni prevodi.😉
 
Pretpostavljam da se otvori turski appleid i dobije njihov store, sa apple sajta se kupi gift card i dopuni wallet na tom appleid turskom nalogu i onda kupis godisnju pretplatu kroz Disney + ios aplikaciju. Tako sam ja pre dve godine uradio sa USA nalogom...
 
isto tako radi i sa gmailom i playstoreom, samo se koristi i vpn dok se odradi pretplata
 
Nazad
Vrh Dno