Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Da, napravio sam novi gmail nalog sa srpske ip adrese i verifikovao sa srpskim brojem telefona. U google play prodavnici sam izabrao region turska instalirao app Disney+ i ulogovao se sa nalogom svojim koji sam takodje napravio sa srpske ip adrese, ulogovao se i tak onda sam palio VPN i isao kupi pretplatu...Lepo je odjasnio jedan kolega ovde na forumu kada je krenula platforma ovde...
 
Prilikom registracije na google, broj telefona nema apsolutno nikakve veze. Ja koristim online sms servis i dosta brojeva ne prolazi jer su korisceni ranije. Sada koristim brojeve iz Kenije na tom servisu za google registraciju.
 
Oprostite, nisam se snasao najbolje... Kupio sam Disney plus code za UK sest meseci, 15 evra sam nasao, jel mogu i kako mogu da ga aktiviram iz Srbije, posto mi svaki put pokaže da kod nije postojeći kada pokušam... Kada uključim VPN ne otvara mi onu stranicu za redem koda. Da li mogu nekako preko IOS App stora da aktiviram?
 
Oprostite, nisam se snasao najbolje... Kupio sam Disney plus code za UK sest meseci, 15 evra sam nasao, jel mogu i kako mogu da ga aktiviram iz Srbije, posto mi svaki put pokaže da kod nije postojeći kada pokušam... Kada uključim VPN ne otvara mi onu stranicu za redem koda. Da li mogu nekako preko IOS App stora da aktiviram?

I meni se dešavalo da kada upalim VPN D+ stranica bude crna, ništa se ne pojavi.
Kod ozbiljnijih VPN-ova to nije problem.
 
Gamivo, ali, u pokusaju da ga aktiviram banovao me Disney plus, sada ne mogu na svoj nalog uopste da se ulogujem... kaze zbog sumnjivih aktivnosti nalog suspendovan
 
Trebao si Express ili Nord jer oni su baš za streaming servise, TunnerBear je za Steam
 
Ajde, uzeću i to, šta mi teško da izgubim još koji dinar :) Hvala puno
 
Hvala puno, sve ja dođem lepo, registrujem se, ubacim kod, koliko vidim u pitanju je neki promo kod za Samsung Dizni partnerstvo. Uradim ja sve korake, dođem do kucanja kartice, nađem neku englesku, ono mi kaže da nisam na istoj lokaciji kao kartica, promenim nalog, promenim karticu, nađem neku londonsk virtuelnu, neće opet... ma odustajem... Ako ume neko i hoće, neka napravi nalog, daću mu ja mail na koji da ide i kod, pa neka uzme jedno mesto narednih šest meseci gratis, i da me reši bede
 
Trebalo bi da traži karticu, sećam se jer sam ranije dobijao Disney+ u sklopu Xbox Game Pass pretplate, isto se dobijao kod, i šanse nije bilo da se kod aktivira, zato što traži da se doda sredstvo plaćanja i to sredstvo mora da se podudara sa državom iz koje je promo kod.

Nisam na kraju ni uspeo da aktiviram.
 
Ja sam napravio naš Disney+ nalog i uzeo godišnju pretplatu od 80€ i podelio taj nalog sa rođakom ,svako po 40€, i to nas onda ispadne svakog po ~400 din. mesečno, otprilike 1 kafa i sok. Mislim da je to sasvim prihvatljivo (s obzirom na ogroman Disney katalog) i za naše uslove i ne vidim potrebu za tolikim cimanjem sa Turskim/Argentinskim/itd. dovijanjem...za razliku od, recimo, kupovine igara gde je zaista primetna značajna razlika/ušteda.
 
Ima li kakvih vesti o prevodima? Prođe i prošla nedelja, pa ništa?
 
Ako ko prima u familiju, pustajte mi pm :)
 
Ja sam napravio naš Disney+ nalog i uzeo godišnju pretplatu od 80€ i podelio taj nalog sa rođakom ,svako po 40€, i to nas onda ispadne svakog po ~400 din. mesečno, otprilike 1 kafa i sok. Mislim da je to sasvim prihvatljivo (s obzirom na ogroman Disney katalog) i za naše uslove i ne vidim potrebu za tolikim cimanjem sa Turskim/Argentinskim/itd. dovijanjem...za razliku od, recimo, kupovine igara gde je zaista primetna značajna razlika/ušteda.
Slažem se. Svaki forum na ovu temu je postao oglasnik za janjičare… Nismo valjda toliko siromašni. Pored tolike muke i petljavine, lakše je t koristiti, i podjednako legalno.
 
Slažem se. Svaki forum na ovu temu je postao oglasnik za janjičare… Nismo valjda toliko siromašni. Pored tolike muke i petljavine, lakše je t koristiti, i podjednako legalno.
Sad sam baš proverio, nisam skoro išao: najjeftinija bioskopska karta u cinepleksima je 570 din. , vikendom 3D je 750 din. U poredjenju sa tim dobija se ceo Disney+Fox katalog koji je ogroman i čak i deca/ljudi sa gomilom slobodnog vremena nemaju kada sve to da odgledaju.Plus svi Disney filmovi 45 dana nakon premijere u bioskopima dolaze na Disney+ , šta ćeš više od toga?
Jedino još ti titlovi, a i to će stići ,ne sumnjam pitanje je samo kada.
 
Mnogo nas ovde koristi dosta usluga, a ne samo disney.
Sa ovim varijantama, ja sam u mogućnosti da priuštim sve servise iako ih većinu ne koristim. Kada bih plaćao full domaće pretplate, morao bih da se ograničim na 2 servisa, a koštalo bi više nego sve ovo zajedno što plaćam.
 
Ja imam HBO Max u okviru Eon paketa na SBB-u, uzeo sam Disney+ i više mi ništa ne treba, i ovo mi je previše s obzirom koliko malo slobodnog vremena imam da gledam tv.
 
Ima li ko ideju zašto preko eon boxa ne pusta 4k i HDR? HBO max pušta najnormalnije….
 
Sad sam baš proverio, nisam skoro išao: najjeftinija bioskopska karta u cinepleksima je 570 din. , vikendom 3D je 750 din. U poredjenju sa tim dobija se ceo Disney+Fox katalog koji je ogroman i čak i deca/ljudi sa gomilom slobodnog vremena nemaju kada sve to da odgledaju.Plus svi Disney filmovi 45 dana nakon premijere u bioskopima dolaze na Disney+ , šta ćeš više od toga?
Jedino još ti titlovi, a i to će stići ,ne sumnjam pitanje je samo kada.
Ja sam stvarno stara škola, ali definitivno tvrdim da - ma koliko tehnika napredovala - iskustvo bioskopa ništa ne može da zameni.
 
Слажем се, велика дворана, велико платно а резолуција двд квалитета са не добрим фокусом а звук најблаже речено очајан.
То је искуство из биоскопа у Нишу. Већина нема пристојан кућни биоскоп па им ово одлично али није... ако је ико био у страним биоскопима на западу зна о чему причам.
 
Мораш и некоме рећи да се шета испред ТВ-а. Немој заборавити на тај детаљ. И чувени ( из некадашњег Ужичког биоскопа ) детаљ када почиње пројекција, а заврше се рекламе: " Ђоко, гаси светло!!!"
 
Посебно је лепо када се неко сети да погледа шта има на нету те лепо осветли екраном свог тел околину.
 
Nazad
Vrh Dno