Šta je novo?

Disney+ u Srbiji (pravila u prvom postu)

Ja imam problem kad uključim vpn (pokušao sam sa okayfreedom i ovaj sada vpn.lat) i šta god da kliknem login ili da započnem neku pretplatu. Samo mi izadje crn ekran a kada pokušam preko aplikacije. Jednostavno samo zakoči i izadje iz nje
 
I ja sam imao crn ekran, ali sam isključio
wi-fi, uključio mobilne podatke ,promenio server i sve je proradilo. Master (debitna) Komercijalne (NLB).
Sve je urađeno preko aplikacije (Google play)
 
Da li napravite nalog pre ukljucivanja vpn, jer ja uradim tako iako na pocetku aplikacija prepozna da sam u srbiji pa pri dnu stranice pise 940din/mesec. Kada napravim nalog i treba da se klikne na complete subscription, upalim vpn, medjutim pri povratku u disney izadje samo due to suspicious activity we have suspended you account.... Da li jos nekome tako izlazi
 
Aplikacija mi ne nudi izbor google naloga koji zelim da koristim za uplatu, automatski bira onaj koji se poklapa sa mailom naloga. Tako da postoje dve opcije
1. promeniti google play lokaciju na tursku, kao sto rece kolega, ali google kaze da se to moze uraditi samo jednom godisnje. Nje bas da zelim da mi godinu dana nalog bude takav samo zbog d+
2. moguce je otvoriti novi google nalog i na njemu izabrati tursku, ali onda je potrebno otvoriti i disney na taj nalog
 
Ja ću probati da postojeći nalog platim preko Turske početkom jula. Ako ne bude moglo preko Apple ID, a ne prođe ni ova varijanta sa Google Play, napraviću novi Disney+ nalog i to je to. Ipak je ušteda značajna, nikakav problem da dodam omiljene stvari ponovo, pet minuta posla.
 
Izvinjavam se što upadam kao padobranac na temu, interesuje me da li se i za D+ prave grupe, kao za ostale streaming servise. Ako se prave, ušao bih u neku grupu. Pišite na pm.
 
Kome prodje preko Turske onda ispadne 2400 dinara za godinu dana podeljeno sa 4 ekrana istovremeno ispadne 600 dinara godišnje za jednu osobu. To ispada baš jeftino. Za te pare (600 dinara za godinu dana) računajte na mene.
 
Pozdrav svima. Jutros sam do kasno razmišljao kako mogu uspeti D+ uzeti preko Turske. Jer je stvarno razlika velika. Pogotovo za jednog studenta

Napravio sam novi gmail nalog i povezao karticu na taj nalog. Zatim sam na android telefonu otvorio nalog novi na telefonu (ima opcija kada daješ nekom telefon kao novi nalog) ide se podešavanja zatim korisnici i nalozi i onda više korisnika. I tu sam ušao kao gost.
Kao da sam ceo telefon ponovo pokrenuo. Ulogovao sam se preko novog gmail-a na google play.
Zatim sam skinuo vpn WeVPN (skineš na androidu i dobiješ 7 dana besplatno samo trebaš odjaviti pretplatu na vreme)
Ukljucio vpn na Tursku i skinuo disney+ app. Pokrenuo app i napravio nalog. Takodje ako ste ranije napravio nalog i kliknuo da platim preko google pay.
Malo više muke ali za sadržaj koji se nudi isplati se dati i više.
Nadam se da ću kroz koju godinu moći i legalan platiti. A do tada neka ide ovako.

Mane su titlovi i sinhronizacija. Meni ne toliko bitna.

Prednost je svakako bolji kvalitet slike i zvuk. I odličan sadržaj, meni je interesantniji i od HBOmax-a

Ako sam nekom pomogao drago mi je
 
Nadam se da ću kroz koju godinu moći i legalan platiti. A do tada neka ide ovako.
Pa ovo je legalno. Odem sa porodicom na odmor u Kušadasi, i rešim da gledam Disney+ pred spavanje. Greškom ili namerno uzmem godinu dana. 🫣
 
Postoje najave da će sve više sadržaja sa Hulu servisa ubacivati u Star katalog, tako da će biti sve bolji. Ako u neko dogledno vreme dodaju i prevode odlično.
 
Kad sam se prijavio kasnije u disney app pisalo mi je " Vi ste na odmoru" 😅😅😅

Prevod se može namestiti za komp. Naravno treba ih naći. Extenzija za gugl hrom ili mozzilu zove se Substital
Kad pustite film ili seriju kliknete na plavi dodatak i pronadjete odredjeni titl.
 
Ko pravi grupu a zeli dobiti i Youtube premijum neka se javi na pm
Dajem Youtube premijum slot(Argentina,aktivira se rs nalog normalno)za Disney slot(Samsung tv,kod aktivacija)
 
Evo i ja da se javim da sam zainteresovan, ako neko bude pravio preko Turske grupu.
 
Ja ću praviti preko Turske grupu, ako je neko zainteresovan. Međutim, moram da kupujem gift cards i da tako to sredim - što u suštini znači da će godinu dana biti 3500rsd umesto 2400rsd da se plaća karticom.
Kome ne smeta, ili zna gde mogu jeftinije da nađem gift cards za apple u odnosu na g2a, slušam :)
 
Kad sam se prijavio kasnije u disney app pisalo mi je " Vi ste na odmoru" 😅😅😅

Prevod se može namestiti za komp. Naravno treba ih naći. Extenzija za gugl hrom ili mozzilu zove se Substital
Kad pustite film ili seriju kliknete na plavi dodatak i pronadjete odredjeni titl.
Neko je ranije pomenuo, postoji i add-on za Kodi. SlyGuy repozitorijum.
Ako ima titlova sve je OK.
 
Ja ću praviti preko Turske grupu, ako je neko zainteresovan. Međutim, moram da kupujem gift cards i da tako to sredim - što u suštini znači da će godinu dana biti 3500rsd umesto 2400rsd da se plaća karticom.
Kome ne smeta, ili zna gde mogu jeftinije da nađem gift cards za apple u odnosu na g2a, slušam :)
Našao sam na Eneba jeftinije, izađe 25eur što je oko 3000rsd.

Jedna napomena samo - šaljem i dokaze o plaćanju i računam nbs srednji kurs - apsolutno nemam nameru da zarađuejm na ovome.
Ostalo jedno mesto.
 
Probajte da kupite gift card direktno od Apple, za US ID je to moguće. Plaćanje našom karticom prolazi bez problema. Za Tursku ne znam, ako neko proba neka javi kakva je situacija. Samo stavite dve različite mejl adrese, kao da vi kupujete nekom na poklon i šaljete na njegovu mejl adresu.
 
Sledeće godine, već sam kupio :D
Ali da, tako kupujem za svoj nalog - nije mi palo na pamet i ovde.
 
Ruka ruci, svi smo Turci! 😁 Ako neko uzima gift card neka javi, trebalo bi da može. Isto tako, ovi koji idu na Google Play varijantu neka probaju i plaćanje i bez VPN-a ili neki drugi server. Ne sećam se kada sam uzimao ranije da li sam morao da uključim VPN prilikom plaćanja ili ne...
 
Ja se javljam za sledeću Tursku grupu
 
ovo sto pravite familije za Tursku, normalno se logujemo i gledamo na smart TV iz srb? Radi i ako se putuje van zemlje?

+1 ko pravi porodicu , sifra Turska :cool:
 
+1 za Tursku
 
Nazad
Vrh Dno