Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bila već 3 komada oko 16k, ko je tri puta uzeo na 16 i prodao tri puta na 24 dobar je 150%
Bili je i na 16$, ali se verovatno prodavalo posle na 32$ krastavac, ko je to tad mogao znati sem vidovite Zorke ;)
Ja kad sam uleteo u kopanje, još se mogao kopati BTC sa dva ATIja 7950, pa sam prodavao parčiće BTCa iznad 117$ na dnevnom nivou, sećam se, samo da otplatim opremu.

Ma ko i svi..
 
joj... rano moja ... zar nisu dosta iskrvarili do sada ... daj malo milosti pliz :) arterije su otvorene , ako hoces jos krvi jedino da uzmes pa da skaces lo lesevima pa da sljipne jos poneka kap ;)
 
Bili je i na 16$, ali se verovatno prodavalo posle na 32$ krastavac, ko je to tad mogao znati sem vidovite Zorke ;)
Ja kad sam uleteo u kopanje, još se mogao kopati BTC sa dva ATIja 7950, pa sam prodavao parčiće BTCa iznad 117$ na dnevnom nivou, sećam se, samo da otplatim opremu.

Ma ko i svi..
Skoro svi. 😀

Ja recimo nisam prodavao ETH kada sam poceo sa kopanjem ( kada je bio oko 7-9eu ). Ulozio sam oko 20k u opremu ( oko 15 rigova sa po 4x470 8GB ) a struju placao od posla koji sam tada radio. Nisam ni razmisljao da sto pre otplatim opremu. Racunao sam da uvek mogu da je prodam jer sam je dobio po nabavnoj ceni i bez pdv-a. Uglavnom verovao sam tada da to moze poprilicno da ode gore i cuvao svaki ETH. Prvu ozbiljniju kolicinu sam prodao kada je bio oko 1000eu. Nakon tipa 4-5 godina kopanja prodao sam opremu po par puta vecoj ceni od one koju sam platio. Sto je samo po sebi insane. Stara dobra vremena ali ne nedostaje mi to uopste. Mirnija glava i stress free. Sada samo stejk.

Doduse sada me nervira trejding. 😀 Ali proci ce i to. Ona kolicina Strax-a koju sam prodao na 0.72$ average je trenutno 0.59$ i ako bih je sada kupio nazad dobar sam oko 13k ali cekam ga na oko 0.51 ili manje da bih uzeo 20k+ od tog trejda. Naravno pratim razvoj situacije pa delam u skladu sa tim. Plus je plus. Kada god neki coin skoci 30-40%+ u danu realno treba ga prodati jer u vecini slucajeva padne za 20-30% nakon toga i buy back.
 
Kada krene bid na $DXY... 🩸🩸🩸🩸🩸🩸

Može da se očekuje još neki manji break down za dxy u range low, ali i ne mora... svakako da je support jak ovde i da mesta za drastičan pad nema. Verovatnoća za break up je jaka.
 
joj... rano moja ... zar nisu dosta iskrvarili do sada ... daj malo milosti pliz :) arterije su otvorene , ako hoces jos krvi jedino da uzmes pa da skaces lo lesevima pa da sljipne jos poneka kap ;)
Ako gledas neke kao sto su Render i Injective treba to jos dole da bi se isplatilo dokupljivati 😁
 
Ako je Musk stavio kera na svaki refresh twitter stranice, znači da verovatno planira nešto krupno sa Doge, možda plaćanje, ne znam, ne pratim baš ta dešavanja. A da je džiberski izvedeno, jeste, cigani se sa jednom ozbiljnom platformom. Mada ceo život je u fazonu "zabole me" ;)
 
Ako promeni logo twittera i zvanično, pa uvede plaćanja DOGE coinom, može kuče zaista na $1 jednog dana. U skorijoj budućnosti ne verujem. Altcoin sezona nije ni na horizontu.
 
Nakupio se shita pa hoce da ga se rijesi :d
 
Nasao sam klip, koga mrzi da gleda sve (malo manje od 4 minuta) moze da pocme od 2:00
Da li je ovo zaista tacno ili ne, ne bih znao...

 
Nasao sam klip, koga mrzi da gleda sve (malo manje od 4 minuta) moze da pocme od 2:00
Da li je ovo zaista tacno ili ne, ne bih znao...


grifters... youtube kanali ovog tipa su 99% grifteri prve lige. Ne moram ni da pogledam...

Na jesen je neko, sećam se, postavio klip onog polupanog Alfonsa koji već poslednjih metar i jače dana plagira koga stigne...

Od ljudi koji imaju integritet jer pre svega ne šiluju ništa, možete da pratite
Kod:
@trader1sz, @trader_xo, @tradernj1, @jimtalbot, @insiliconot
..prva trojica redovno kače svoje live trejdove i razmišljanja...
 
Dobar je ovaj kanal, samo covek se nasalio, a ja slusao onako sa pola mozga (jos mi bilo i cudno ovo sto prica zamisli 🤣) ali eto aprililili, naseo sam 🫣
Lm, 12 aprila bi trebalo sa bude Shanghai upgrade cime ce biti omogucen unstaking Eth-a u skladu sa odredjenim pravilima i ogranicenjima
Potencijalni sell preasure
 
Pošto svi znaju za njega ako prodje bez velike prodaje to je bas bullish za ETH istog trenutka.. Ja cu sačekati 24h tj pratiti cenu taj dan i treba imati neke limit ordere
 
A ja cu cekati da nesrecni Ledger uradi update koji bi mi omogucio da povucem nagrade od stejka a to ce potrajati. Svakako ne bih prodavao po ovoj ceni nego bih napravio jos neki validator. ETH ne pre ATH. 😀
 
Dobar je ovaj kanal, samo covek se nasalio, a ja slusao onako sa pola mozga (jos mi bilo i cudno ovo sto prica zamisli 🤣) ali eto aprililili, naseo sam 🫣
Lm, 12 aprila bi trebalo sa bude Shanghai upgrade cime ce biti omogucen unstaking Eth-a u skladu sa odredjenim pravilima i ogranicenjima
Potencijalni sell preasure
Po ovome je samo 30% stake-ovanog ETH zakljucano, pa lako moze da se desi suprotno.

 
Moze naravno i to da bude slucaj
Mada polazeci od sebe, licno ne bih kupovao eth po ovoj (ili visoj ceni) da bih isti stejkovao jer sad moze da se radi unstake ili sta god

Mada ja sam dobar kontraindikator tako da... 😂
 
Morao sam. . 😁
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno