Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
cek izasao si iz coina? nisam ispratio ?
Ne svih naravno :) Samo iz onog dela o kome sam pricao ranije osim DOT-a koji je stejkovan i lock-ovan. Doslo je do neke promene planova irl pa mi je trenutno potrebniji kes. I dalje sam 95% u kriptu. Pratim sta se desava i da li ce biti nekog razresenja narednih meseci. Postavio sam nisko ordere i ako prodju do momenta do kada mi zatreba kes ok ali ako ne onda najverovatnije vadim i preostali USDT. Eventualno mozda uzmem BTC za nekih 20%. Videcemo. Jedino sto me nervira je sto USDT mora da bude na menjacnici zbog ordera.
 


Jedna recenica sa njihovog sajta mi je skrenula paznju "Open Ai ERC20 is not affiliated with the Open Ai team". 🚩
Pazario sam nesto malo FET-a, gura polako ali svakako cu ga pojacati eventualnim padom.
Moze ta prica oko AI da zazivi.
 
Dosta je bilo za OAI .. Treba izvući uloženo.. Ili možda sve... Na vama je
 
Manite se teskih tema, nego ima li sta od "santa rally"?
Za par dana ako bude povecanje od 0.5, ne vidim sto ne bi probili 17.6 pa dosli i do 19k.

Sta je sa vama koji ste kupili LINK sad prilikom prethodnog dipa?
Jeste prodali sta pre stakinga (buy the rumor, sell the news) ili cete ga stakeovati?

Pazario sam ga na 6.35 a zatim i na 5.75. Ako bude 0.5 ili kasnije santa rally, prodacu deo na 9. Ako ne, cuvacu ga za long term.

Pola kupljenog Linka upravo prodo na 6.88, za resto mi je sad ulaz na 4.7 dolara. Ako cpi i Džeri budu dobri, očekujem da će pređe bar 8 dolara, u tom slučaju prodaja. I posle ponovo kupovina, naravno. Negde je ideja da se akumulira minimum 300, nije da je u kamen uklesano.
Priču o santa rally ne uzimam ni u razmatranje, ne vidim ni jedan razlog za skok osim što deda mraz, jel.
Još uvek sam ubeđen da će početak godine biti krvaviji od viđenog.
 
Kako stoje stvari, ako u utorak cpi bude 7,2% ili manje, pristojne su šanse da kamatica ode za 0,5. Ako cpi bude 7,3% (a tačno toliko se prognozira) ili više, izvesno je da kamatčina ide gore za 0,75. Bitno i da Džeri Pavel šou prođe bez galame i pretnji, neki tvrde i da je priča na konferenciji za štampu važnija od same kamatne stope.
Aj videćemo.
 
Inflacija vidljivo opada, kratkoročni bond yields su možda već stigli do vrha, tako da je samo pitanje vremena kada će podizanje kamatnih stopa da uspori. Problem je šta će biti kada se ekonomija naredne godine skrši i mi uđemo u ozbiljnu recesiju. Ako FED istraje na putu borbe potiv inflacije i odoli pritisku da iznova stimuliše ekonomiju, mislim da bi već 2025. mogli da polako krenemo da izlazimo iz krize. Ako FED međutim krene da stimuliše, inflacija će da se otkači i izgubićemo mnogo vremena dok se opet ne dovede u red.

Istorija nije na našoj strani. Inflacija iz 40-tih je imala tri šiljka, inflacija iz 70-tih dva, zato što je FED pokušavao da stimuliše pre nego što je inflacija bila stvarno pobeđena. Videćemo, ovaj put će se koristi i nova sredstva monetarne politike. CBDC će verovatno postati novac, dok će BRICS valjda furati svoj commodity novac kao alternativu.
 
Inflacija vidljivo opada, kratkoročni bond yields su možda već stigli do vrha, tako da je samo pitanje vremena kada će podizanje kamatnih stopa da uspori. Problem je šta će biti kada se ekonomija naredne godine skrši i mi uđemo u ozbiljnu recesiju. Ako FED istraje na putu borbe potiv inflacije i odoli pritisku da iznova stimuliše ekonomiju, mislim da bi već 2025. mogli da polako krenemo da izlazimo iz krize. Ako FED međutim krene da stimuliše, inflacija će da se otkači i izgubićemo mnogo vremena dok se opet ne dovede u red.

Istorija nije na našoj strani. Inflacija iz 40-tih je imala tri šiljka, inflacija iz 70-tih dva, zato što je FED pokušavao da stimuliše pre nego što je inflacija bila stvarno pobeđena. Videćemo, ovaj put će se koristi i nova sredstva monetarne politike. CBDC će verovatno postati novac, dok će BRICS valjda furati svoj commodity novac kao alternativu.
Ček bre.. Ti si napisao nesto bullish 😅
 
Pa to, siva perspektiva. Nije crna. Na pola puta si do bele perspektive, to je ekstremno bullish.

Ja i htedoh da napišem da je crna prespektiva, ali S.A.R.S. je već rekao da nam je siva perspektiva, pa rekoh da ne protivrečim.

Ne verujem da će stop rasta kamatnih stopa doneti neki bitniji rally. Do sad je mali Đokica špekulant imao gomilu prilika da se informiše da je to znak da se bliži slom, a ne bull market. Pričano je o tome dosta i po štampi, i na televiziji, i na YT. Koliko god da dumb money ima lošu reputaciju, opet je previše očekivati su baš gluvi i nepismeni.
 
Ja i htedoh da napišem da je crna prespektiva, ali S.A.R.S. je već rekao da nam je siva perspektiva, pa rekoh da ne protivrečim.

Ne verujem da će stop rasta kamatnih stopa doneti neki bitniji rally. Do sad je mali Đokica špekulant imao gomilu prilika da se informiše da je to znak da se bliži slom, a ne bull market. Pričano je o tome dosta i po štampi, i na televiziji, i na YT. Koliko god da dumb money ima lošu reputaciju, opet je previše očekivati su baš gluvi i nepismeni.


Pošteno komentarisao šta sam pročitao, ne mogu znati šta si ti 'teo da 'oćeš. Moraš biti malo oprezniji s pisanjem, vi'š da si izazvao sneg u decembru i zelenilo na cmc, nije u redu:(
 
Sta mislite, kako stoji bnb? Znam da ne treba slusati previse jutjubere, al me onaj cryptosavy malo bacio u razmisljanje, pogotovo sto mi je vecina kesa kod njih. Upozorava da bnb moze da pukne kao ftt. Druga teorija je da je mozda placen ili deo ftt grupe koja zeli da se osveti vlasniku binance zbog toga sto ih je pokopao izjavama. U svakom slucaju moracu da verifikujem bitstamp se**nje koji su mi blokirali nalog pa i da tamo malo raspodelim. Oni su me najvise zeznuli, morao sam dosta kesa da prebacim na binance.
 
Poslednja izmena:
Sta mislite, kako stoji bnb? Znam da ne treba slusati previse jutjubere, al me onaj cryptosavy malo bacio u razmisljanje, pogotovo sto mi je vecina kesa kod njih. Upozorava da bnb moze da pukne kao ftt. Druga teorija je da je mozda placen ili deo ftt grupe koja zeli da se osveti vlasniku binance zbog toga sto ih je pokopao izjavama. U svakom slucaju moracu da verifikujem bitstamp se**nje koji su mi blokirali nalog pa i da tamo malo raspodelim. Oni su me najvise zeznuli, morao sam dosta kesa da prebacim na binance.
 
  • Like
Reagovanja: MPM
lopovluk se nastavlja>
Our mission has always been to provide our customers with the best quality services, coupled with the widest variety of payment options.
To diversify payment services, we add new options on a regular basis. However, such diversification occasionally calls for a review of our fee schedule.
To continue ensuring high-quality 🤮 services, we’re adjusting credit and debit card deposit fees to 2.99% + 3 USD/EUR/GBP.
The change will be effective as of Tuesday, November 29, 2022.
If you are contemplating alternative funding options, you can enjoy SWIFT, SEPA, FasterPayments, and more.
Check out our Limit and commissions page for supported payment services.

Thank you for your continued support.
May your crypto journey be prosperous!
The CEX.IO Team
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno