Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Bilo je i vreme da pokuša neki rally, do sad je kripto padao bez ikakvog otpora, ko potrošena kurva. Pad, bear flag, pad, bear flag. Prilika da se istovari ko nije stigao na vreme.
Kladim se da vecina to misli a posebno oni koji su kupili iznad 50k. :cry:Ali hajde da pogledamo nesto interesantno. Ako uporedimo predhodne 2 korekcije pocetkom 2019 i 2020. na mesecnom chartu vidimo sledece.
-2019. Samo je BTC onako ljudski ljosnuo ispod 10Pi (zlatni MA). SPX,NDX,i DJI su nasli suport i nisu ni zatvorili ispod na mesecnom nivou
-2020. SPX,DJI i BTC su pali ispod 10xPI a NDX je nasao suport
-2022. (sadasnja situacija) DJIA i SPX su vec iznad zlatnog MA a BTC i NDX jos treba da dodju do gore.
Pitanje je da li ce SPX i DJI da ostanu i zatvore mesecni kandle iznad zlatne MA. Ako se to desi, za ocekivati je da i NDX i BTC ako ne do kraja meseca a ono vec sledeceg budu iznad. Tu vec govorimo o + 30k, a uopste ne iskljucujem i manicnu fazu pred konacan slom.Drugim recima nov OTH🚀🚀
-Naravno za sada je jos rano sa sigurnoscu potvrditi ovaj scenario dok ne vidimo kako ce zatvoriti mesecni kandl.
 

Prilozi

  • DJI_2022-07-19_22-42-34.png
    DJI_2022-07-19_22-42-34.png
    88.1 KB · Pregleda: 121
  • NDX_2022-07-19_22-44-15.png
    NDX_2022-07-19_22-44-15.png
    86.6 KB · Pregleda: 54
  • SPX_2022-07-19_22-40-52.png
    SPX_2022-07-19_22-40-52.png
    95 KB · Pregleda: 53
  • BTCUSD_2022-07-19_22-46-51.png
    BTCUSD_2022-07-19_22-46-51.png
    76.7 KB · Pregleda: 116
morbius me izradio za sve pare. kad je eth bio 900 on je pricao kako sve propade, ja rekoh ako sve propade aj da ga sacekam na 300 ili 500. kad ono cvrc evo ga sad na 1500 -.-

NE VALJA TI TAJ PASULJ MORBIUSE!
 
Šta si ti mislio, ako će dole, onda će dole u pravoj liniji? Ne fercera svet tako.
 
morbius me izradio za sve pare. kad je eth bio 900 on je pricao kako sve propade, ja rekoh ako sve propade aj da ga sacekam na 300 ili 500. kad ono cvrc evo ga sad na 1500 -.-

NE VALJA TI TAJ PASULJ MORBIUSE!


Dobro je da nisi prodao eth. to bi vec bilo za plakanje , ili skakanje pod avion.

Zlatno pravilo kad neke akcije rastu to je momenat da se kupi , a kada pocnu akcije da padaju tada je vreme za prodaju :).
Toliko puta se to potvrdilo da je tacno i koliko puta se toga nismo pridrzavali ?
- Puno puta.
Jedini pravi gubitak je kada se izadje u fiat i ostanes kratak da ne mozes da se vratis.
 
Zeleno, volim te zeleno By pok. Žika Obretković

Ima , takodje jos jedna pesma koja moze da se citira : "ucini bar jednom poresan korak". secam se da je bio zenski izvodjac , eli ne mogu da se setim koja. Je da sam superstar ipak moram da priznam da je stariji je od mene broj jedan :).
 
Ocekivao sam klackalicu 19k-21.8 do kraja meseca, sa mozda i nizom vrednoscu uoci 21.07. i 26.07. kada sam planirao da ce uci postavljeni buy orderi.
Umesto toga pobeze mi cena 15-20% od prvih buy ordera.
Sada mi glupo kupovati pri ovim cenama a sa druge strane poslednje dokupljivanje sam imao na 50% visoj ceni od trenutne.

Ni sam ne znam sta da radim. Cekati korekciju do 26.07. mada ako nastavi da raste, ta korekcija moze biti tolika da ce cena biti na otprilike ovoj trenutnoj.
 
"ucini bar jednom poresan korak". secam se da je bio zenski izvodjac

Nije žemsko! :) To je pesma Halida Muslimovića .. inače super pesma. :)
 
:) da da hvala svima na ispravci.
 
a sta bi sonim propadosmo? ako je to tacno onda nas ceka ljucki pad, pa se dokupite(mo) tad a ne sad?
 
$23800 BTC , $1600 ETH
tik tak tik tak
 
tik tak tik tak

giphy.gif
 
Ne treba isključiti scenario gde će Ameri ( inače poznati po istini :) ) da lažiraju malo brojke kako bi na papiru odložili recesiju za kraj godine.
U tom slučaju nas očekuje lep rally.

Ako se kojim slučajem odigra takav scenario, moji neki targeti za zatvaranje longa su oko 25 i 28k, gde ću rado okrenuti u šort, jer sam gotovo siguran da ćemo imati bar još jedan jači istres krajem leta ili negde u ranom q3
Srećan btc svima koji slave 🍹

Zatvorio 1/2 longa. Sad čekanje do drugog targeta, pa u šort ako bude sreće ( krene fomo ) i produži do 30k

Uzdravlje 🍾🍾🍾
 
Elon se sad vadi da on nikad nije rekao nikome da kupuje DOGE nit je hvalio projekat. Tehnički tačno, samo je tvitovao razne DOGE meme i to je bilo dovoljno da ga lansira i garant napuni Elonu džepove.

I Robert Kiosaki je promenio ploču. On je promovisao sveto trojstvo, zlato, srebro i bitcoin, a sad kaže da je bitcoin bezvredan, ali ga treba imati jer je dobar za špekulaciju. Nije tako pričao dok ga je šilovao. Sve su to muljatori kojima je najpreči sopstveni džep, to što su milijarderi ne pravi nikakvu razliku.
 
Nema vajde ni od ovog povecanja evropskih kamata osim sto ce jug evrope bankrotirati.
 
Ono pre neki dan, prognozirao sam da će noćas da udari dno na 17.737,46. Da ne bude priča, imam više šorteva nego longova, doduše ti šotovi su znatno viši..
 
Kako stoji odnos shortova i longova na menjacnicama?
Pre onog skoka od pre neki dan, drasticno vise je bilo shortova pa samim tim i likvidacija.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno