Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sta teoretski mogu da spremaju, kad je u opticaju zilion Luna...
Ne znam niti mogu da nagadjam. Mozda ce pronaci finansiranje krenuti u otkup Luna tokena po ovim mizernim cenama, poceti da burnuju tokene...
Mogu svasta a I ne moraju nista.

Mada ima jedna stvar koja bi mogla malo da promeni celu ovu sliku. Luna je bila listovana i na americkim menjacnicama i ovakvo ponasanje i gubitak 30-40 mlrd u roku od nekoliko dana ovo ce biti vrlo zanimljivo za regulatore. Za ovakve stvari se ide na ozbiljnu robiju u Americi, jer ovo nije poenta kripta jer sad skoro svaki vlasnik nekog novcica moze da napravi exit scam i na ustrb miliona investitora obogate se njih nekolicina.
Ja od Lune ne ocekujem nista ali sam spreman ako nekim slucajem nesto bude!
 
Mislim da je Luna otisla zauvek! Mislim svi bi sad voleli da kupe po 0.001$ pa da prodaju posle po 100$ al gotovo nemoguce.
 
Ybk4TVf.jpg


:ROFLMAO::ROFLMAO::ROFLMAO:

Imam i ja par miliona Luna. Kad vec ne mogu da imam par miliona $, bar da se tesim, da imam ''milion'' necega... haha :ROFLMAO:
(Da sam bar imao nedelju dana ranije...)
 
Volume na luni za 24h je bio 70 milijardi dolara .. Mnogo mnogo para je oteto ljudima za bukvalno tren oka I mnogi se prave kao da je to nista, normalna stvar idemo dalje, sledece runda.
Kazem nije problem ni u Tom Koreancu niti u kodu koji Busan vec u tome sto je ceo market crypta su u stvari Menjacnice jer bez njih bilo koji coin nema Nikakvu vrednost I te menjacnice dozvoljavaju cak I ovakve mega scamove.. Da nego scamuje za milijarde dolara I da I'm se dozvoljava da te pare iznesu sa menjacnica. Prakticno gore od Divljeg zapada
 
Lol, regulative u USA za prevaru a oni sami pokrali sve te pare . Nek tuze ta dva investiciona fonda
 
Laički gledano ne bi me čudilo da postoji inicijativa da se oživi luna za dobrobit celog kripto univerzuma, jer mislim da je poverenje izgubljeno kad se ovako nesto desilo sa top 10 coinom...
Nešto u fazonu "see... We got your back"
 
Poslednja izmena:
Uzeo na 0000 jednu nulu slomio, idemo Luna😊😊😊😊
Jos 000 samo😊
 
Poslednja izmena:
Svasta je uslo u top 10. Treba to malo procistiti
 
Brt mili, LUNA je FEG 2022. godine
Navijamo za skidanje nula 🚀
 
na CEX.io mi ostali zarobljeni 66 miliona LUNA tokena što je oko $20k po sadašnjoj ceni
okej je da zaustave trgovanje ako žele ali nije okej da kradu ljudima novac tako što zabrane deposit i withdrawal, ne mogu čak ni da ih vidim u wallet-u
 
na CEX.io mi ostali zarobljeni 66 miliona LUNA tokena što je oko $20k po sadašnjoj ceni
okej je da zaustave trgovanje ako žele ali nije okej da kradu ljudima novac tako što zabrane deposit i withdrawal, ne mogu čak ni da ih vidim u wallet-u
CEX izbegavati u širokom luku, pogotovo kada su velike oscilacije cena ili potopi nekih novčića. Nadam se da ćeš uspeti da oslobodiš novčiće od tih smradova 👍
 
na CEX.io mi ostali zarobljeni 66 miliona LUNA tokena što je oko $20k po sadašnjoj ceni
okej je da zaustave trgovanje ako žele ali nije okej da kradu ljudima novac tako što zabrane deposit i withdrawal, ne mogu čak ni da ih vidim u wallet-u
Toliko ima primedbi na CEX, ja na FTX i na Binance nemam problem. Na FTX Luna ima par USD i USDT
Brt mili, LUNA je FEG 2022. godine
Navijamo za skidanje nula 🚀
A moze i Luna Inu ili Luna Shib Mars :cool:
 
na CEX.io mi ostali zarobljeni 66 miliona LUNA tokena što je oko $20k po sadašnjoj ceni
okej je da zaustave trgovanje ako žele ali nije okej da kradu ljudima novac tako što zabrane deposit i withdrawal, ne mogu čak ni da ih vidim u wallet-u
Šališ li se ti??? aloo!!! Ako bi prebacio to na BITTREX .. trenutna cijena je 0,0499USDT-a što bi reklo da možeš uzeti preko 3miliona usdt-a :)
 
Poslednja izmena:
Nešto tu nije u redu, neke nule tu fale... Mada, stvarno im je ta cena.
Sve su nule tačne. U medjuvremenu je porasla cijena na bittrex-u na 0,098. Ne moze se vršiti ni uplata ni isplata LUNE , ali mozda će moći. Nešto se dešava ... i na binance cena raste ... ???
 
Poslednja izmena:
Sve su nule tačne. U medjuvremenu je porasla cijena na bittrex-u na 0,098. Ne moze se vršiti ni uplata ni isplata LUNE , ali mozda će moći. Nešto se dešava ... i na binance cena raste ... ???
Tako sam i ja 2013 god. na 50btc jedno jutro osvanuo sa skoro 600BTC-a.. al' nikada više nisam uspeo da povučem ni one koje sam zaista imao. :cautious:

A može se očekivati i reakcija iz USA, mene su već jednom spasili.. 😁
BTC-e_Seizure_Banner.png
 
Poslednja izmena:
50btc he he . Sećam se kao sad ... samo su se pojavile nenormalne cifrte svima a meni su propala tada 3 BTC-a
 
nadam se da si video ovo i da znaš da dobro računaš sa puno decimalama:
Pogledajte prilog 344310
Video sam, znam to. Suludo koliko je povecan supply od pocetka ovog haosa sa LUNA / UST.
Ne volim inace coine kojih ima toliko u opticaju, ovo je klasicna kocka.
2,2 mil. luna mi stoje sa strane, racunam na to kao da su bacene pare,
a sa preostalih 5 mil. uzimam profit na talasanju cene, i prebacujem u bUSD, pa nek' ide dok moze.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno