Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
57.5k danas a nedelja tek pocela .

Od 29.09 ( sto je bilo pre 12 dana ) smo skocili ukupno ~40% ako nastavimo ovim tempom i skocimo novih 40% za 12 dana ( krajem sledece nedelje ) bicemo na 80k ...

Mislim da je nerealno da se ta brzina rasta odrzi, ali se sigurno necu zaliti ako se to dogodi ..
 
sve izgleda da ce na 30k :ROFLMAO::ROFLMAO:
Naravno. Vidiš da se ušlo u euforiju. A zna se šta sledi posle svake euforije. Samo se vi radujte, upravo to je potvrda da dolazi iznenadjenje. Ja ne zurim nidje. Nije nikakav problem da sacekam 30.000$ i pola godine ako treba. Chart ide gore-dole, dati mu vremena da se ocrta i na 30.000$. Borba još traje, ne otvaraj šampanjac pre vremena, kao Balkan Tech što otvarao vino na 64.000$ i najavio 100.000$, a onda se desio slom od koga se još nije oporavio.
 
Idealno bi bilo da iskuliraju jos malo, a btc da prodje 60k. Sto duze se ceka na alt run, cifra ce biti veca.

Ne znam zasto se uopste prica o 30k. Nije nemoguce da ce jednog dana i doci 30k, ali to znaci da ste preskocili ceo ovaj ciklus.
 
Idealno bi bilo da iskuliraju jos malo, a btc da prodje 60k. Sto duze se ceka na alt run, cifra ce biti veca.

Ne znam zasto se uopste prica o 30k. Nije nemoguce da ce jednog dana i doci 30k, ali to znaci da ste preskocili ceo ovaj ciklus.
Pa kad btc šibne sa 60 na 55, a altovi u ponor😀
 
Kome ce da kaze ? Preostaloj trojci kojima jos nije na ignore ?
 
Salu na stranu sa bear marketom i mrtvim mackama mislim da bi mogli vrlo lako u mini korekciju cca.10ak% ali ako BTC padne 10% altovi min.20%
 
Trenutno vlada itekakav hajp,btc 7 bacite malo oko na low cap coine (shitove), svi su 7 rastu, samo se pretace profit iz altova koji vec jesu poskakali, traze ljudi odmah zaradu :)
 
Naravno. Vidiš da se ušlo u euforiju. A zna se šta sledi posle svake euforije. Samo se vi radujte, upravo to je potvrda da dolazi iznenadjenje. Ja ne zurim nidje. Nije nikakav problem da sacekam 30.000$ i pola godine ako treba. Chart ide gore-dole, dati mu vremena da se ocrta i na 30.000$. Borba još traje, ne otvaraj šampanjac pre vremena, kao Balkan Tech što otvarao vino na 64.000$ i najavio 100.000$, a onda se desio slom od koga se još nije oporavio.
Docekaces ti 30k i ispod toga vjerovatno ali kad kupis za 30k cekaces jos 3-4g da prodas ili u prevodu propustio si jedan ciklus, kad to ukapiras vidices koliku si gresku napravio....naucices polako
 
11 od 12 meseci u godini...bear, bear trap, čekam 20K, 30K, ponor, mini korekcija eto ga bear kuca na vrata, bearrrr, bearrrr......i onda 12 og meseca kada se zavrsi ciklus, e onda ON kaže, esam VAM REKOOOOO.....???????!! LIK.
U pravu si. 11 od 12 meseci u godini, bull, bull trap, cekam 100.000$, cekam 200.000$, korekcija, akumulacija, bull ceka na vrata, i onda kad dodje novi ciklus, ON kaže, esam VAM REKOOOO??!! LIK. Potpuno se slazem sa tobom. Ljudi godinama pričaju o 100.000$, pa nekad će vala i da ubodu.
Hoce li ovi altovi krenuti pored ovog skoka btc, ili će da kanale još više.Živci na izdisaju😀
Pa BTC i skace bas zato sto se presipa novac iz altova u BTC. Presipanje iz šupljeg u prazno, nema novih investitora. Ali ovo je odlicno! BTC raste dok altovi padaju, pa će onda BTC imati sa veće visine mnogo vise prostora za pad, a tada će altovi dodatno još vise da padnu. Ja sam napravio spisak altova koje ću kupovati za bagatelu. Videcete kad dodje sledeci slom na berzi kakvi popusti će biti 🙂.
Docekaces ti 30k i ispod toga vjerovatno ali kad kupis za 30k cekaces jos 3-4g da prodas ili u prevodu propustio si jedan ciklus, kad to ukapiras vidices koliku si gresku napravio....naucices polako
Nema veze. Nije nikakav problem da sacekam i 3-4 godine, ali idem na sigurno, ulažem i ovih 100.000$ i tu lagano izbijam na milion. A sada da puno rizikujem i ulažem velike pare zbog potencijalnih 2x, pa se tu zaglavim i onda čekam 3-4 godine da bih se izvadio ili malo zaradio, nikako mi nije opcija. Ja vrebam pravi trenutak. A pravi trenutak se javi jednom u nekom dužem periodu. A tada kada se javi, ja sam spreman, ulazim i razbijam. Svako ima svoju metodu. Ja sam otporan na FOMO. Mene ove cene ne privlače.
 
Poslednja izmena:
Primetno vodeći altovi gube korak sa btc, ulagači usporili čekaju rasplet btc-a i jesenjeg trenda. U svetu se iz dana u dan sve više i više spominje energertska kriza, gas, nafta, metali..... Prilika za velike da trguju, kao i na primer akcija avio kompanija koje su u bunaru pa krecu u novi bull (primera radi) polako se pokrece sve posle korone. Da li ce investitori (kitovi) malo usporit sa kriptom i sačekati inovacije za koje trebaju godine, (kao što su u ovom ciklusu podivljale platforme sa defi i NFT koinima zajedno) i kupovati druge stvari.... Neznamo.. Ja se trudim da učim svaki dan i informišem i cilj mi je da procenim koji koin ce postojati i za 50 godina ... Prednost dajem decentralizovanim projektima.
 
Kako mi se cini u sledecih 10 dana ATH pada skoro sigurno.
Videcemo kako ce altovi reagovati. Kapiram da ce neki shitovi skakati nenormalno zajedno sa BTC-om (1inch, feg, elon, shiba), ostali jaki ce ispratiti donekle ali verovatno ce jos malo padati odnos. LTC ceka da se odlepi konacno, bukvalno je na istorijskom minimumu :( Morace hitno preko 190.
XRP ocekujem da opali 3x obzirom da SEC ocigledno ne moze nista konkretno da uradi protiv Ripple-a.
Sve u svemu spremite se za ekploziju. Jedino je bitno da ne budete u dolaru ili usdt-u, bilo koji novcic ce raditi posao ovako ili onako, samo nemojte da vas uhvate u shortu.
 
Ja sam usao poslednji put samo u BTC i DOT, i generalno sad sam presao u HOLD fazon. Neke cene koje cekam 80-90 za BTC, nesto DOT ne diram dok ne predje u 3 digits, a mislim da hoce do kraja Q1 2022. Da li cu ubacivati svez kes ne znam, nemam nesto znacajno.
 
Idemo prema ATL prema BTCu vecine starijih altova... Kako stoje stvari to ce nastaviti u narednom periodu.

Mozda bi valjalo lagano stepenasto prebacivati deo BTC u te novcice jer bice dobrih skokova i sigurnog udvostrucavanja prema BTCu
 
Idemo prema ATL prema BTCu vecine starijih altova... Kako stoje stvari to ce nastaviti u narednom periodu.

Mozda bi valjalo lagano stepenasto prebacivati deo BTC u te novcice jer bice dobrih skokova i sigurnog udvostrucavanja prema BTCu

glavno je pitanje samo da li ce u narednih 6 meseci vise skociti neki Matic i Cardano, ili LTC i XRP?!

ja nesto pre tipujem na ove novije da ce biti atraktivniji za novajlije koji ce da uskacu za shishanje u narednom periodu!
 
glavno je pitanje samo da li ce u narednih 6 meseci vise skociti neki Matic i Cardano, ili LTC i XRP?!

ja nesto pre tipujem na ove novije da ce biti atraktivniji za novajlije koji ce da uskacu za shishanje u narednom periodu!

Prema USD nema dileme da ce Cardano biti 6-7 ako ne i 10$....ali da ce prema BTCu ici x5 manje vrv od trenutnog ATH? (moguce)

A da li ce LTC, DASH, XEM (produzi niz) ici x5 prema BTC od trenutnog nivoa... To sam siguran
 
glavno je pitanje samo da li ce u narednih 6 meseci vise skociti neki Matic i Cardano, ili LTC i XRP?!

ja nesto pre tipujem na ove novije da ce biti atraktivniji za novajlije koji ce da uskacu za shishanje u narednom periodu!
Kad krenu altovi, skakaće svi, pa što ne uzeti oba ako se dvoumiš ( 50 : 50 ) ili sva 4 ( 25 : 25: 25: 25 ).

Samo računaj da je matic bio dao preko 100X, ada je sada malo ispod 100X, dok ltc i XRP nisu ni blizu ATH kroz USD odnos. Kroz btc odnos su blizu ATL
 
Kad krenu altovi, skakaće svi, pa što ne uzeti oba ako se dvoumiš ( 50 : 50 ) ili sva 4 ( 25 : 25: 25: 25 ).

Samo računaj da je matic bio dao preko 100X, ada je sada malo ispod 100X, dok ltc i XRP nisu ni blizu ATH kroz USD odnos. Kroz btc odnos su blizu ATL
Tako je.. Najbolje uzeti sve za koje smatramo da će ići gore.. Jer ako jedan opali x4 na jednako uloženo opet smo u plusu.

OK nije lambo plus ali bitno da je plus.
Neko se kocka pa ide all-in a neko ima strategiju 😎
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno