Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nekim cudom znaju Ameri dosta da oduze slicne muljaze, ali na kraju uvek ugase sve sto kopira dolar.
Ovo ne kopira dolar. Eventualno kad budu uveli digitalni dolar, tada ce Tether biti suvisan i propasce sigurno. Thether je ovakav kakav je jako potreban, mor da postoji nesto da se lakse salje lova izmedju menjacnica. Dok se ne uvede digitalni dolar Tether ostaje kao glavni alat za muljanje.
 
Nemoj da se ljutis ali dosta dezinformacija u jednom postu.. niti ce fee biti fiksan po bloku, niti ce provizije postati normalne, niti ce gas prestati da postoji...
Jedina prava istina je da ce jedan deo fee-a zvani base fee biti burnovan.
Izgleda da si u pravu za većinu. Pročitao sam da će bitni fiksne fee za blok, što bi trebalo da natera majnere da pređu na POS. Ta rečenica je bila nakon priče o gasu, ali zaista nigde ne piše da se gas ukida.
 
Imacemo opet zeleni vikend jupii...ljudi moji koje je ovo sranje...sto nisam pre poceo dok je jos moglo al krastavac
 
Bitcoin, 40k uskoro? 🤞
Screenshot (22).png
 
Mozda i nece bas toliko skoro. Neminovno jeste ali mislim da nece jos. Drzace cenu na ovom nivoi koliko god dugo budu mogli. Seti se koliko su drzali cenu na 10K a kupovali su nenormalne kolicine novcica. Dok traje akumulacija mislim da nece dizati cenu, botovi ce agresivno spustati koliko mogu.
 
Da ne bude i neki pad, pa da se krene u jos jednu panicnu prodaju i tek onda rast, nakon svih okolnosti u ovom ciklusu ne bi me zacudilo. Veliki su igraci prisutni definitivno...
 
Nije iskljuceno ali ne verujem jer botovi kupuju sve oko 33K. I ako padne malo ispod nece mnogo. Vidi da opet kao spominju 26K ali mislim da nema sanse.
 
I Formule 1 takodje od pre cca mesec dana.. 100 miliona dolara tezak ugovor na, ako se dobro secam, 5 godina.
Tezos je takodje od relativno skoro sponzor Red Bull F1 tima. A ako se ne varam jos par coina sponzorisu druge timove. Off topic je, ali opet mozda nekome znaci..
 
Ugovor na 10 godina težak 175 miliona dolara.
to je oko 5000 btc-a, ako sam dobro sračunao na brzinu... lepo lepo

E sad, pitanje je da li su platili u btc-u ili usd sponzorsto..

Ako su u btc-u, nadam se da neće da rasprodaju sve i odmah.

Ali dugoročno, je svakako odlično za reklamu... a i za cenu btc-a :)
 
Poslednja izmena:
Novi vikend novih ~10% od plate ide u kripto ( sad ce biti 2/3 BTC 1/3 ADA jel se ada mmogo dobro drzi a nemam je mnogo )

Samo nek ostane ova situacija sto duze...

Na nista novo nema da se kaze isto je bilo pre mesec-dva dana..

Kartice sam prodao tako da ce te pare otici u zajebanciju...

Ajd ziveli ... HIK :p

Kupujte koliko mozete da si oprostite i onda cekamo zimu ili leto sledece godine -> krajnje nebitno kad ce...
 
Polako pretrčavam iz LTC u MATIC, taj kad skoči to bude 8-10% a ovaj 3-5%.
Pametno, ja sam to odavno uradio i ispostavilo se kao odlična odluka.
Smanjio sam portfolio sa 11 na 6 novcica.
Ltc koristim samo za prebacivanje sa manje transakcije, za ostalo mi je beskoristan :)

Razmisli i o Solani. I ona isto lepo i pada i skače, čak i jače nego matic u zadnje vreme ;)
 
Poslednja izmena:
Do koliko $$$ očekuješ da skoči cena?! ;)
 
Можда није за ову тему, али оставићу ово овде, не бих баш у ону moonshot новчићи тему, али сва надања су да може тако да се понаша
Данас у 3 је на ftx мењачницу изашао SLRS, на солана је мрежи, наши људи су у питању
Добро се креће на почетку, отишао је око 25, 30% горе, креће се независно од бтц-а што је доста битно у овом тренутку.
 
Do koliko $$$ očekuješ da skoči cena?! ;)

Ocekujem rast cijene sve do snapshot-a koji se ocekuje mekad u augustu koliko ce biti tesko je reci, 2x minimum.
Fol je sto za razliku od erc20 tokena, kod HEX ce se gledati $ vrijednost za airdrop pHEX, jos jedan od pumpamentals 😃
 
BTC nikako ne uspeva da probije naviše, ali i support dole drži dobro. Bolinger Bands se polako stežu, cena u nekom momentu će da podivlja. S obzirom da smo u bear marketu, najverovatniji smer je dole, a dole nas gura i ovaj RSI trenline koji nikako da probijemo. Jedina nada za bikove je London fork koji treba da se odigra 4. avgusta i probudi DeFi i verovatno celo tržište. Najdalje što ovako može da sulja postrance je kraj avgusta, gde bi je poklopio ovaj silazni trenline i oborio do negde 15k, dakle kao neka kopija kraja prethodnog ciklusa. BTC hashrate nastavlja da pada kao posledica progona trovača iz Kine, tako da na veoma pouzdane hashrate indikatore ne mogu da se oslonim.

Capture.JPG
 
Ima tih coina kolko oces..cak i onaj o kojem se najmanje prica skoci za troduplo kao axs...ne znam kako to moze toliko? Jel on isto defi? Ko ga pumpa?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno