Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
A šta te je sprečilo da to odmah uradiš na 30k-32k?

Koliko se sećam imaš novac u sistemu, pa mi zato nije jasna potreba za dugom akumulacijom. Da se priželjkuje duga akumulacija.
Pa za 5-6 meseci mogu ukupan novac u sistemu da znacajno uvecam posto mi je odnos ukuonog uloga i plate jako mali...
 
Kako stvari stoje sve je bullish, izgleda da mozemo jako brzo na 40K.
Ovo je i prvi vikend posle duze vremena da nismo imali pad. Svaki short i sedenje u fijatu je opet postalo opasno.
 
Vikend zelen ali zato ponedeljak crven 😭
pa simke je rekao

36500 -> 35000 -> 38000

niko ne moze da pogodi tacno ali sledece je ka 38k jel tako :) (36k i 34k su bila), znaci moralo je blago crvenilo da dodje da bi opet bilo zeleno :)
 
pa simke je rekao

36500 -> 35000 -> 38000

niko ne moze da pogodi tacno ali sledece je ka 38k jel tako :) (36k i 34k su bila), znaci moralo je blago crvenilo da dodje da bi opet bilo zeleno :)
Da, kao i uvek. Uzima se deo profita ko je u longu.
2x je testirano 36-36.5k i cena je odbijena.
Treći put verujem da će probiti, i eto 38k ( manji otpor ) i otvoren put ka 40-41k gde ćemo videti dalju situaciju.

Za sada izgleda dobro, i verujem da će sad mediji krenuti polako sa dobrim vestima.
Mislim da su sve moguće i nemoguće loše vesti izbacili i uneli dovoljno panike među novo meso :D
 
pa simke je rekao

36500 -> 35000 -> 38000

niko ne moze da pogodi tacno ali sledece je ka 38k jel tako :) (36k i 34k su bila), znaci moralo je blago crvenilo da dodje da bi opet bilo zeleno :)
Simke je rekao, Simke je nas drug.

 
Uleteh hrabro 0.2 BTC na 33.600, pa cemo da bezimo napolje opet :)
 
Da, kao i uvek. Uzima se deo profita ko je u longu.
2x je testirano 36-36.5k i cena je odbijena.
Treći put verujem da će probiti, i eto 38k ( manji otpor ) i otvoren put ka 40-41k gde ćemo videti dalju situaciju.

Za sada izgleda dobro, i verujem da će sad mediji krenuti polako sa dobrim vestima.
Mislim da su sve moguće i nemoguće loše vesti izbacili i uneli dovoljno panike među novo meso :D
Шта мислиш Симке, да ли је могуће да после овако доброг викенда пад буде током недеље опет на оно тестирање 30к, и да је ово мало спуштање на неких 33к само почетак?
 
Шта мислиш Симке, да ли је могуће да после овако доброг викенда пад буде током недеље опет на оно тестирање 30к, и да је ово мало спуштање на неких 33к само почетак?
Hm, dobro pitanje...

Da li je moguće, moguće je naravno, jer mi ne možemo uticati na kitove koji imaju po 10-20-50k i više btc-a da li će se nekom od njih dići da otvori šort i krene da istresa.

Da li je verovatno, nije... jer se sve kupuje čim cena klizne 5-10%, pa verujem da nikom nije u cilju da sad nastavi sa obaranjem ispod 30k.

Skoro mesec ipo dana smo se zaglavili između 30 i 40k, i oba lvl-a su testirana više puta i cena se poprilično jako odbijala od oba lvl-a, što znači da je velika akumulacija u toku, pa sad... ko je hodler, verujem da ne uživa trenutno sa ovakvim scenariom, jer je poprilično dosadno. Opet, ko trejduje, ne verujem da ne uživa u ovakvim oscilacijama jer je trading range dosta velik, pa se par % može lagano uzimati.

Iskreno, ne verujem da je 33k nastavak spuštanja, već da je početak rasta i nadam se okretanju trenda na gore, jer imamo hh i hl na manjem tf što je školski primer okretanja trenda.

36.5 -> 38 -> 40-41k su lvl-i koje treba nastaviti pratiti i gledati reakciju, i dokle god se volume pojača, nastavićemo da se klackamo u range-u.
 
Шта мислиш Симке, да ли је могуће да после овако доброг викенда пад буде током недеље опет на оно тестирање 30к, и да је ово мало спуштање на неких 33к само почетак?
Jes da nisi mene pitao ali stvarno ne verujem da ce se to desiti. Sada stvarno mirise da ce na gore da povuce.
 
Ја и даље седим у доларима, само сам сад престао да јурим дно већ јурим колико толико јак показатељ да се тржиште окреће. Што може бити овако леп викенд иза нас.
Свакако да ми је жао што нисам ухватио рецимо етх на 1.7к, што се неће поновити чини ми се, иако је већ пар пута ударао у те неке границе.
 
Samo dno je nemoguće uhvatiti.
Eventualno stepenasta kupovina i smanjivanje ulaza dosta pomaže u tome, mada realno, ne vidim uopšte potrebu za time... jer nema neke razlike da li uzmeš eth na 1700 ili 1629 ako ga kupuješ za hodl i nećeš prodavati duže vreme.
Isto važi i za btc.. svejedno je da li uzeo na 35 ili 30 ili 25 ako ćeš prodavati za 70 ili 100 ili 500k :)

Jedan brzinski skalp eth-a.
20ak minuta trejd i laganih 2%

05.07.2021.png
 
OMI lepo gurao prethodnih par dana. Prati li ga jos ko il ste digli ruke?
 
Можда није за ову тему, али оставићу ово овде, не бих баш у ону moonshot новчићи тему, али сва надања су да може тако да се понаша
Данас у 3 је на ftx мењачницу изашао SLRS, на солана је мрежи, наши људи су у питању
 
Ne znam da li ste ispratili uni, ali odlican rast ima juce i danas i mislim da nece da se zaustavi jos uvek...
 
Najjaci mi je AXS. Probio je najvise do sad. Samo me strah da baratam sa njim jer lako odvuce nazad na pocetak
 
Ne zna se dokle ce jos da odskoci :) Osecam da ce jos koji evro da ide gore al ne bi da rizikujem..Sta mislis dal je RUNE ok..dal bi mogao da ode bar do 13$ ;)
 
Затеже се све као праћка.
Матик ми се ту чини као да само чека моменат да запуца, само да превали ових неких 1.18, па после 1.25, али отом потом.
 
Prošli krug mi je favorit bio bnb.
Ovaj put je eth, definitivno.
Sa BNB si pokidao definitivno. ETH ce biti odlican ali i ETC ce pokidati sasvim sigurno, LTC mora da eksplodira sa aktivacijom MW (znam da sam dosadan)... Cardano ce da uhvati zalet opet, Matic, Polka, prokleti Ripple ce da naduvaju...
Vise manje ne moze da se pogresi, neki ce samo skociti malo vise. Jedina greska ce biti sedenje u lovi.
 
jedina greska ce biti sedenje u lovi.
Ja cu da napravim tu gresku. Bolje da sedim u lovi nego bez love.
Tako velis, akumulacija kao na 10k pa posle je skocio na 60k. Sad je 30k, znaci "bice" 180 k.
Secam se dobro i akumulacije na 6 k pa je posle propao i ispod 3k pa me to brine. Zato bolje da propustim sansu nego da ostanem bez gaca 😉.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno