Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Merkao sam ga i pre 10-ak dana kad sam uzimao shiba i akite i preskocio sam ga. Danas je skocio 200% pa sam ga uhvatio u nekom padu i kupio. Ima i on potencijala da se obrne lova na njemu.
 
Kakav je ovo lud market postao, toliko me hajp i fomo poneo i ubacim juče kad ste rekli za ovu Akitu(prvi put čuo za novčić) par hiljada i skoro mi dupliralo sve, jutros gledam i izađoh, nije ovo za mene :D
Definitivno ova korekcija je preko potrebna i neko hlađenje da se otresu malo ljudi
 
Nije shitcoin (za promenu). Projekat je u razvoju 5 godina i sad je simultano izleteo na menjačnice. Pominje se kao konkurencija ETH: "Like Ethereum, the platform would allow developers to run computing applications on decentralized infrastructure. However, Dfinity claims superior scalability over Ethereum’s Layer 1 mainnet."
 
Kakav je ovo lud market postao, toliko me hajp i fomo poneo i ubacim juče kad ste rekli za ovu Akitu(prvi put čuo za novčić) par hiljada i skoro mi dupliralo sve, jutros gledam i izađoh, nije ovo za mene :D
Definitivno ova korekcija je preko potrebna i neko hlađenje da se otresu malo ljudi
Ocigledno je isao istovar na 0.000029, ali za sada se ne obazirem..
 
krastavac ako nisu ovi shit coini nikada se ne bih osecao Miljunas.
100.000.000 shiba ispod 28, pa sta bude. :D
 
Besplatan hosting, nema više potrebe za kreiranjem DApps, brzine koje zavise samo od brzina interneta koji posedujete... Nije ni čudo što je startovao sa ovako visokom cenom. Kažu da će uskoro da izađe na Binance. Ako ICP blockchain pokaže da može sve ovo da radi bez većih problema, eto njega u top 3 vrlo brzo. Žao mi je DOGE :(.
 
Ja sam uzeo preko airdropa 28 komada... za nekih 20dolara mislim
 
Besplatan hosting, nema više potrebe za kreiranjem DApps, brzine koje zavise samo od brzina interneta koji posedujete... Nije ni čudo što je startovao sa ovako visokom cenom. Kažu da će uskoro da izađe na Binance. Ako ICP blockchain pokaže da može sve ovo da radi bez većih problema, eto njega u top 3 vrlo brzo. Žao mi je DOGE :(.

Vec se moze uzeti na Binance.
 
Musk postavio anketu da li Tesla treba da prihvati Doge...
Cena skyrocketed 😁
 
Poslednja izmena:
DOGE nema na Cexu ?
 
Kad imate pare za bacanje kupite malo MATIC Polygona mislim da se nešto sprema
 
A Saj na 1311str kaze love ima u neogranicenim kolicinama, a novcica nema. Bude mi ok i sto navija za ltc, oguglao sam, al onim postom je prevazisao i sebe. Nesto izadje i u tom trenutku bude u top10 pored svih ovim prepumpanih shitina.Para ima u neogranicenim kolicinama, stampaju ih kao ludi i uvek mogu da ih nastampaju ksd im treba. Pogledaj koliko je dolara odstampano.
Ovo je idiotizam da se novcic pojavi i bude u top10 ali to je bas zato sto ima para. Mada msrketcap i ne treba da bude ne znam faktor, to sam vise puta ponavljao jer uvek prednost imaju novcici kojih ima vise. Pogledaj shiba. Tezak shit koji se umuvao na 14-to mesto.
Nema dobrih novcica, nema PoW novcica koliko para ima. Ne izvlaci iz konteksta. Znam savrseno dobro sta pricam a ti da zelis procitao bi post lepo umesto sto tumacis kako tebi odgovara samo da bi trolovao. Jedino si ti na gubitku ako dobru informaciju zanemaris. Meni ne smeta kakav god stav da imas ;)
 
Sad sam malo bolje pogledao. ICP je bio napumpan do $2831. Videćemo na koliko će se zaustaviti.
 
Pozdrav, misljenje za $REEF? Lepo je skocio danas, izlistan na turskoj menjacnici Paribu, mainnet do kraja maja..
 
Koji vam je taj coin akita,za shiba znam za doge znam hah ili je neka fora
 
E1CkKmcUYAUZPRP
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno