Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gdje uzimate Shibu, nikako da mi stigne mail da verifikujem nalog na Poloniex ?
 
Naravno da izgleda suludo (kao i sve ovo uostalom), ali 30. Marta Doge je bio $.05. Tvojih $100 po toj ceni sada je $1000 pa ti vidi.
To i jeste poenta. 100$ ( meni ) ne resava prakticno nista osim nekog short term zadovoljstva tipa sto Saj kaze kupice fon za Shiba-u, a da ulozim par hiljada kada je bio po toj ceni ne smem jer je suludo tako da je najbolja opcija da pratim i ne radim nista. Bukvalno cak i nemam neku opciju😀
 
To i jeste poenta. 100$ ( meni ) ne resava prakticno nista osim nekog short term zadovoljstva tipa sto Saj kaze kupice fon za Shiba-u, a da ulozim par hiljada kada je bio po toj ceni ne smem jer je suludo tako da je najbolja opcija da pratim i ne radim nista. Bukvalno cak i nemam neku opciju😀
Kad sam pročitao ovo, setio se koji krš od telefona nosim, tako da sa istom namerom kupio šibicu :ROFLMAO:
Koji su vam sell targeti za šibu?
 
Svaka vama cast sto mozete toliko novcica da pratite :)
Uslo vam pod kozu i nece napolje jel :D
 
gde će pas pitanje je sad, dal se zaleće ili u kanal sleće...ne verujem da ce da se drzi Curtisa Jacksona predugo
 
Na Binance videh da moze samo depozit SHIBE, ne moze da se kupi i konvertuje? Ili nesto ne vidim dobro?
 
Koja bi bila tvoja neka navijačka procena za dobru prodaju?

Ja je necu prodati dok ne ode (ako ode) na najmanje 100x od uloga. ;)
Ja imam 3,5 miliona Shibe. Koja je realni target?
Mislim da ovde ne postoji realni target, vec samo mastarije.
Na Binance videh da moze samo depozit SHIBE, ne moze da se kupi i konvertuje? Ili nesto ne vidim dobro?
Moze
 
Da ode 100x, vredeo bi 40% više nego sav bitkoin danas. Ili kao ceo gugl ili 2x više od svega što Švajcarska stvori za godinu dana. Al ko da su brojevi važni
 
Ljudi, sto se Shiba tice, budite realni, to je shitina ali s potencijalom da skace jos ko zna koliko. I sada je poprilicno dosta skocio, usao je medju 30 novcica. I dalje mogu lepe pare da se uzmu, lagano moze 10x u bilo kom trenutku. Shibe su sad kao doge. Doge je stao malo sto je bilo za ocekivati ali imaceni one sigurno jos jedan nalet. S druge strane Shiba krece da se hajpuje, moze da bude jako zanimljiv.
 
Pojavila se na Binance-u.
Do prije 10 dana je prolazila Visa lagano, sad izgleda ne moze vise, "not supported in your country".

Btw, da uzmem USDT na CEX-u pa da ga transferujem na Binance, isplati li se radi 50e to raditi, koliki je fee ?
 
Bukvalno, slagao bih kada bih rekao da ne dodjem da procitam svako malo sta se desava ali vise od "u sta da ulozim 1000eur" ne moze da se zivi.
To me ujedno i plasi svo vreme jer sada vidim da i cistacica u zgradi se interesuje za kripto, nece ovo dobro da se zavrsi nikako...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno