Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
CHZ, sta mislite o ovom tokenu? Vec dugo stoji oko $0.5, ja sam kupio neku kolicinu i cekam neke vesti o partnerstvima sa nekim timovima koji bi pogurali cenu gore, ali nista se ne desava, a altseason prolazi... kad misle da se promovisu ako ne sad?
 
😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20210510-063755_Twitter.jpg
    Screenshot_20210510-063755_Twitter.jpg
    112.5 KB · Pregleda: 180
CHZ, sta mislite o ovom tokenu? Vec dugo stoji oko $0.5, ja sam kupio neku kolicinu i cekam neke vesti o partnerstvima sa nekim timovima koji bi pogurali cenu gore, ali nista se ne desava, a altseason prolazi... kad misle da se promovisu ako ne sad?
Чилиз реално има добру примену, ако гледамо у будућност. Ако ме је нечему научио, то је да не улазим у хајп коине. Нпр, на 9гаг-у има крипто тема, наравно није ту да се нешто сазна и научи, већ чим мање познати коин дође тамо на рекламу, знаш ту да је крај отприлике. Тако је било за чилиз, хот, бтт, даље нешто нисам пратио. Улећу људи на високим ценама и чим се не мрда пар дана, или крене на доле, крећу да продају са губитком и улазе даље у следећи хајп коин. Довољно је некад и видети реддит страницу колико је токсична рецимо за чилиз, пљување велико.
Наравно, има и то да је већ много скочио у претходном периоду. Свакако, једва чекам да изађем из чилиза.
 
Aha, izgleda da ce napasti 400$. Ocekujem odbitak jer je i na 0.007 sledeci otpor. Ako i to probije ATH mu ne gine.


Ceo Bench je uz tebe, ne daj se. :D
Tebe je bas potreslo to sto je rekao doticni. Mislio sam da se ne tangiras oko toga. Koliko se prica o LTC-u kada skoci kao da ima neke veze sa Djilasom. Sve je skocilo ljudi, sve, tako i LTC.
 
Treba otvoriti posebnu temu za LTC, jer je malo mucno citati o njemu svaki drugi post.

Verovatno je Saj i zgadio taj coin nekim ljudima, posto na nos izlazi koliko se pise o njemu u ovoj temi..
 
CHZ, sta mislite o ovom tokenu? Vec dugo stoji oko $0.5, ja sam kupio neku kolicinu i cekam neke vesti o partnerstvima sa nekim timovima koji bi pogurali cenu gore, ali nista se ne desava, a altseason prolazi... kad misle da se promovisu ako ne sad
Slicno kao i sa Cardanom, Chz je skocio vec 60 puta za godinu dana (jedno vreme je bio i na 100x), sad stagnira neko vreme. Ada je opet krenula gore nakon sto se vrtela oko 2 meseca na istom nivou, verovatno ce i Chz, naravno ako bull potraje.
 
Ne znam da li jos neko prati Stratis osim mene ali bacite pogled ima ga na Binance-u i lepo oscilira gore-dole pa moze lepo da se zaradi ( ili izgubi :) ) ako hocete da se igrate veca manja daily. Evo ga na 4$ a pre 2 dana na 2.9$. Trenutno jedan MN po ovim cenama 400k+. Nije LTC ali moze da prodje :)
 
Da, pa ja čekao da mi prođe KYC2 na Huobi pa da kupim, tad je bilo 0,000014. Sad mi prošlo al me mrzi da se tamburam tamo vamo sa USDT.
 
Po koliko vi ulazete u te kucice? Neke ozbiljnije sume ili nesto sitno? Pretpostavljam da niste u tome long term. Ja recimo necu/ne smem da ulazem jer mi ulog od 100$ ne znaci nista gledajuci siru sliku a sa druge strane ni u ludilu ne bih dao 10k na te novcice.
 
Ja sam na bitmartu kupio shibu za 70$ sad sam prodao pola za 139$ i jos mi ostalo 3108587 shibe
Bas sam sretan yupiiiiii

sad cu ulozit pola u onaj cumrocket coin
 
Tebe je bas potreslo to sto je rekao doticni. Mislio sam da se ne tangiras oko toga. Koliko se prica o LTC-u kada skoci kao da ima neke veze sa Djilasom. Sve je skocilo ljudi, sve, tako i LTC.
Ni najmanje se ne tangiram, nisi skapirao. Samo ga potsecam koliko nije upravu svo ovo vreme dok je pisao brdo zlobnih komentara. Ni sam ne zna zasto hejtuje. Zato sam i rekao, njemu je sad najteze :LOL:
 
Ni najmanje se ne tangiram, nisi skapirao. Samo ga potsecam koliko nije upravu svo ovo vreme dok je pisao brdo zlobnih komentara. Ni sam ne zna zasto hejtuje. Zato sam i rekao, njemu je sad najteze :LOL:
Kako se ne tangiras kada si ga quote-ovao veci peti put za isti post. Kao da te je ubo prstom u oko. Mozda je bolje da njegov komentar stavis u potpis umesto "LTC target progress". ;) Ako nista bar ga neces stalno menjati.
 
Po koliko vi ulazete u te kucice? Neke ozbiljnije sume ili nesto sitno? Pretpostavljam da niste u tome long term. Ja recimo necu/ne smem da ulazem jer mi ulog od 100$ ne znaci nista gledajuci siru sliku a sa druge strane ni u ludilu ne bih dao 10k na te novcice.

Naravno da izgleda suludo (kao i sve ovo uostalom), ali 30. Marta Doge je bio $.05. Tvojih $100 po toj ceni sada je $1000 pa ti vidi.
 
ala ce $ da ljosne .....
 
Kako se ne tangiras kada si ga quote-ovao veci peti put za isti post. Kao da te je ubo prstom u oko. Mozda je bolje da njegov komentar stavis u potpis umesto "LTC target progress". ;) Ako nista bar ga neces stalno menjati.
Pu pu pu daleko bilo. Ali stvarno, pogresno si me skapirao skroz. Ne da ne moze da dotakne nego ne mozes da zamislis. On i John Kim su mi 2 omiljena Korejanca, 2 potpune suprotnosti, jing i jang. Jedan potpuni pesimista koji puca od zlobe i jedan potpuni pozitivac. Mene ovaj domaci jako uveseljava :D

Shiba ispade sjajno ulaganje. Svaka cast svima koji su usli ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno