Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledajući šta je bilo na 28K, next stop 52K...

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 
Ovo tvit od prošle godine?! :d
 
Fali mu nula
 
@CaptainCrash Normalno je da si nervozan. Većina je. Obično nisu nervozni samo oni koji su sebe doveli u poziciju da imaju i kripto i keš, pa im je svejedno na koju će stranu. Onda lagano prodaju dok raste i lagano kupuju dok pada. Već rekoh, ne prodaje se i ne kupuje odjednom. To su greške onih (nas ;)) koji žele uvek da ubodu apsolutni vrh i dno. I onda uvek promaše oba.

Druga velika i česta greška jeste kad prodaš prerano, pa čekaš da padne ispod tog nivoa da bi opet kupio. Tu ga možda nikad više i ne vidiš. Dokupiš (malo) čim padne npr. 15 %. Ako nastavi da pada, dokupljuješ. Naravno, ovaj savet je lako dati, užasno teško poslušati.

Inače, za one koji nisu videli damp do sada - sva je prilika da ga nećete ni videti. Samo ćete primetiti da je cena na npr. 20 % prethodne, jer se to dešava bukvalno u pola sata. Naravno da svaka korekcija može da bude uvod u damp, ali dobro je dok se sve dešava ovako sporo.
 
Šta je sa Monerom, neka raketa? Imam par komada na bittrexu koje moram da povičem do 15. Mislio sam da izađem u USDT ali i on talasa ovih dana pa ne znam šta je pametnije.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Na bittrex-u imas i dolar koliko znam, bar sam ja tamo u dolarima.
 
Au kakav dip, dobro sam ispratio, dokupio LTC-a malo.
Na Binance-u pao na 125 USDT, uzeo na 145$ preko ECD-a jer se cena prebrzo kretala kad se odbila od dna, da mi dopuste da uzmem na 131$. :d Ceo dan juče razmišao da dokupim i eto prilike.

Sve se dešava dok analiziram odnos LTC-a prema DASH-u i ZEC-u.
primetim da ojačava odnos LTC DASH, u 04:19h odnos 1.2715 i dok se razmišljam da se prebacim u DASH u 04:40h pada odnos na 1.0704. Bila je to idealna 20-minutna prilika koju naravno nisam iskoristio. :d
 
Ovo vec deluje kao ozbiljna korekcija. SAJ nadam se da si u pravu da je samo privremeno i da necemo da placemo kao sto je Detector najavljivao [emoji23]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Vidi ipak se vratio onaj voz na 1100 koji je otisao i ne vraca se...
 
Bogami LTC fino zviznuo dole, ne prodajem makar crko, nece mi ga oteti :smoke:
 
Ma nema prodaje sada, dok je crveno ko ima novac taj kupuje a ko nema čeka bolje dane [emoji1]

Послато са Redmi Note 8 Pro помоћу Тапатока
 
Citajuci vase postove, rekao bih da je vecina ovo ocekivala, tako da bih rekao da sve ide po planu za hodlere.

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
 
Čitajući postove ovde, svi su eksperti u periodu kada pišu. Onda dođe period kada ti eksperti nestanu sa foruma, valjda su dobro. Ne znam zašto kad su svi eksperti i sve im ide po planu. Valjda uživaju u parama ili su zauzeti u razgovorima sa poreskim savetnicima ili su u procesu osnivanja off-shore firmi, ko će ga znati...lako je njima kad su bogati. Sad će ovi drugi da se pojave, koji su sve ovo u međuvremenu završili, pa ih zato nije bilo u poslednje vreme.
 
Čitajući postove ovde, svi su eksperti u periodu kada pišu. Onda dođe period kada ti eksperti nestanu sa foruma, valjda su dobro. Ne znam zašto kad su svi eksperti i sve im ide po planu. Valjda uživaju u parama ili su zauzeti u razgovorima sa poreskim savetnicima ili su u procesu osnivanja off-shore firmi, ko će ga znati...lako je njima kad su bogati. Sad će ovi drugi da se pojave, koji su sve ovo u međuvremenu završili, pa ih zato nije bilo u poslednje vreme.

Ovde ako kažeš da idemo dole, odmah te linčuju, a neću imenovati osobe neka se sami pronađu[emoji16]
 
Ovde ako kažeš da idemo dole, odmah te linčuju, a neću imenovati osobe neka se sami pronađu[emoji16]

Ne znam, ne pratim baš toliko. Pratio sam 2017. godine na moju žalost. Ovaj put ne, nisam ekspert, valjda sam zato sa pola u USDT, a sa drugom polovinom u BTC. Vidi se da ne znam šta radim.
 
A ne smeta vam kad skoči 20% za dan..mora i ovo da se istrpi..samo bez brige. Btc je vruća roba ove godine. U ponedeljak probijamo 50k


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
A ne smeta vam kad skoči 20% za dan..mora i ovo da se istrpi..samo bez brige. Btc je vruća roba ove godine. U ponedeljak probijamo 50k


Sent from my iPhone using Tapatalk

Meni samo smetaju prognoze tako kao ova tvoja, a pojma vjerovatno nemaš kao ni ja sam, ali zato ja ne dajem prognoze i ne mogu se početnici upecati na moje prognoze[emoji6]
 
  • Like
Reagovanja: MPM
Kad ode sa 20k na 40k to je normalno, ali kad padne sa 40k na 35k, onda plakanje, bes, "uprava napolje" i "vracajte pare". :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno