Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Diff je ono sto i mene muci u cijeloj prici... Raste kao lud


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
nista sem da je previse porastao broj masina koje kopaju :D

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Lepo, kao i sve što skače i pada, neko je odlučio da ga malo napumpa, posle će da se istrese, i tako...
 
Topic gubi smisao. Niste dduzni da piste. Ako nemate sta pametno korisno da napisete preskocite neki put.
 
zaradio sam 400$ na etc , fala za info La , prosle godine u martu r9 280x bila 60e ,sada se preodaje preko 200 :D .
sada sam prodo etc pa cekam kad padne jos jednom da ga opet kupim .
 
Kakav skok ETC? LA je mislio na "raketu", a ne na ovo malo sto je ispratio rast marketa. Cekaj mart i Callisto, pa onda prodaj ETC.
 
Ma kakva prodaja sad u akumulaciji. To cuvas 3-4 nedelje i tek onda. Moze $40-50 laganica, zavisi gde ce bitcoin biti u tom momentu, ako se vrati do 10k, onda je i $60 izvodljivo.

Ko nije uzeo, mislim da treba sacekati jos jedan retest BTC-a uskoro. Sve oko $20 je ekstra ulazak. Sve ispod $20 je kradja, kao i 22.12 kad smo uzimali na ispod $20 i prodavali na $40+. Jos jedan krug i to je to od njega za ovu godinu.
 
Ma kakva prodaja sad u akumulaciji. To cuvas 3-4 nedelje i tek onda. Moze $40-50 laganica, zavisi gde ce bitcoin biti u tom momentu, ako se vrati do 10k, onda je i $60 izvodljivo.

Ko nije uzeo, mislim da treba sacekati jos jedan retest BTC-a uskoro. Sve oko $20 je ekstra ulazak. Sve ispod $20 je kradja, kao i 22.12 kad smo uzimali na ispod $20 i prodavali na $40+. Jos jedan krug i to je to od njega za ovu godinu.
+1

Ne znam sta su ljudi mislili nece raketa sad, brzo.... Fork je 05.03. I oko tog datum se ceka skok i tad se prodaje. Ja cu izlaz verovatno dan-dva pre Forka.

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Juce kolega sa drugog foruma savetuje kupovinu kaze 2-3 puta ide gore ali sad u ovakvim promenama ja se neigram

Sent from my Moto Z2 Play using Tapatalk
 
Pa sad ćemo da vidimo šta donosi vikend, nešto imam osećaj da će ponovo dole pa nakon vikenda zeleno.
 
Da li neko ima ZCL? Fork je 28.02.
Mislio sam ja da kopam, ali sam se pogubio malo u podešavanju oko wallet i minera, ne kapiram to baš najbolje pa ću morati još da se pozabavim sa tom temom. Odlučio sam se za ETC narednih mesec dana do airdrop pa ćemo videti.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
A jedno pitanje za nas koji bi da se ogrebemo a jos smo na pocetku...ako se spusti cena BTC narednih dana i ETC padne na 19-20 za recimo 7 dana,mi uletimo i cekamo....rekao si okvirno 4-5 nedelja ali tu bi vec proslo 7 dana.Da li predlazes prodaju pre tog forka i koliko pre ili nakon njega?Ne znam zaista a da listam sad koje gde pisao o prodaju pre ili posle forka...suludo bi bilo. Unapred hvala i imajte razumevanja :)

Procitao sam post od drdekzar ali bi voleo da cujem i misljenje LA-a...bez ljutnje...
 
Poslednja izmena:
A jedno pitanje za nas koji bi da se ogrebemo a jos smo na pocetku...ako se spusti cena BTC narednih dana i ETC padne na 19-20 za recimo 7 dana,mi uletimo i cekamo....rekao si okvirno 4-5 nedelja ali tu bi vec proslo 7 dana.Da li predlazes prodaju pre tog forka i koliko pre ili nakon njega?Ne znam zaista a da listam sad koje gde pisao o prodaju pre ili posle forka...suludo bi bilo. Unapred hvala i imajte razumevanja :)

Procitao sam post od drdekzar ali bi voleo da cujem i misljenje LA-a...bez ljutnje...


Vi sto ste na pocetku pratite ove godine a sledece se ogrebite :D
 
Jel ovo počeo poslednji trzaj pred jos jedan retest stanja BTC-a ?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
obicno kad vecina ocekuje pad, ide rast , ja bih nesto rekao za vikend na 9.5k btc posto smo 8.5k probili, dow jones nek ide u korekciju a bikovi juris na btc ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ja bukvalno samo cekam da probijemo 9K. Cena se stabizovala, mislim da mozemo da ocekujemo oporavak.

Tapatalk
 
Mislim da ce preci i to. LTC ce ove godine da razvali. Mislim da nece stati samo na 0.05. Svi ga ocekuju na preko 1000$ ali zavisice i od cene btc-a.

Tapatalk
 
obicno kad vecina ocekuje pad, ide rast , ja bih nesto rekao za vikend na 9.5k btc posto smo 8.5k probili, dow jones nek ide u korekciju a bikovi juris na btc ;)


Sent from my iPhone using Tapatalk

8500$ nije uopste bitna zona, da se odvoji od 9k recimo 9200-9300$ to bi vec nesto znacilo, ovako ovo lici na jednu navlakusu pred sljedeci dump cc 5k.
 
Znači u oktobru vredeće 0 usd po tome, kul kul :)

*(najverovatnije se piše spojeno)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno