Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja sam se istreso na 1300$ ako bude dump na 1000 i tu dodje do zida. Vracam se jer ocekujem jos jedan napad na 1600

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
A sta mislite za erhereum? Ima li sanse da se tu sta veceras prelije?


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
 
Treba mi mala pomoc. Kako gledate gde su support-i za odredjene coin-e ?
Da li postoji neki sajt gde se mogu videti ukupni buy i sell order-i sa svih menjacnica zajedno ili idete od jedne do druge menjacnice, pa tako sagledavate sve ordere ?

Ovo i mene zanima i vec sam ranije pitao isto pitanje, ali niko nije odgovorio...pa ako ima raspolozenih, znacilo bi.

@LaPrestige

Hvala druze.

Samo nisi nista pomenuo u vezi sa mogucom/nemogucom zamenom BTC-a, nekim od fork novcica, mozda nekada u buducnosti. Ako moze neka tvoja analiza u vezi s tim, koliko je realno tako nesto. I da li je to jedan od razloga zbog koga si ''zavrsio'' sa BTC-om?
 
Deluje da krece novi napad da BCH probije 1.500 i to prilicno jak ...jeste masa popaljena ali u tolikoj meri mi je malo neverovatno ili stvarno imaju dosta municije za ovaj poduhvat.
Uhvatio sam jos jedan voz na 1.250$ pratim kad se priblizi oko 1.500$ da li se istresti ili sacekati i videti dokle ide ovo ludilo ...
 
Deluje da krece novi napad da BCH probije 1.500 i to prilicno jak ...jeste masa popaljena ali u tolikoj meri mi je malo neverovatno ili stvarno imaju dosta municije za ovaj poduhvat.
Uhvatio sam jos jedan voz na 1.250$ pratim kad se priblizi oko 1.500$ da li se istresti ili sacekati i videti dokle ide ovo ludilo ...

Mislim da sledi korekcija za bch... Moje misljenje je da ce padati dok btc bude rastao... Mislim da sledi pump btc do nekih 6600-6800...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Prodao BCH na 1570. Čini mi se da opet prate neku istu logiku, stali su na odnosu 0.26 (1590/6100).

Ispravka, nema stajanja. Ako prođu 1600 ne vidim gde se mogu zaustaviti (1800?).
 
Poslednja izmena:
Ma svima je jasno da je ono bio samo pump BTC-a, da se neki novi naivci sa brodom keša ošišaju. Ide povratak u realnost 3-4K.
 
Edit:
U jednom momentu ga nije bilo na bittrexu! (Bitcoin cash)
Dali uopce ulazit više?
Ako sam dobro shvatio i bitcoin cash ima neku vilicu sutra?!
Pa verovatno se pumpa do tad, a onda šišanje?
Ili sam ja krivo skonta?
:)
 
Poslednja izmena:
Noc za pamcenje, alarmi samo zvone tresem sa kao prut. Izasao iz ETC na 20.1 sad mali predah pa da ode na barem 26$
 
Rekao sam vam da je ovo sve navlakusa sad BTC moze ladno na 10K, nadam se da ce i LTC na 1K
 
Poslednja izmena:
Vrlo koristan post. Ako mozes cesce da ostavljas takve postove.
 
Ovo je ludnica. Ne pamtim ovako dobar vikend. Posebno me raduje što je ETC krenuo. Ima on prostora do 1/3 ETH koliko je bilo na početku nakon podjele.

Ps. Postane još zanimljivije kada vidim da su se i admini uključili.
 
Rekordan Volume trgovanja BTC 7,3 milijardi dolara
BCC 6,5 milijardi dolara
 
BCH u poslednjih 2 sata paosa 2600 na 1500. Ali, na menjacnicama su orderi uglavnom sa 0.01.... ponudom prodaje. Tako da moja predpostavka je da ce bch u naredna 2 sata da ide na 3000.
 
Pao je sad bch jer je btc skocio sa 5200 na 6200, ali polako, dug je dan. Jos danas kapiram da ce biti vatrometa, sutra vec stabilizacija, kolko tolko.
 
Pao je sad bch jer je btc skocio sa 5200 na 6200, ali polako, dug je dan. Jos danas kapiram da ce biti vatrometa, sutra vec stabilizacija, kolko tolko.
To se desava posladnja 2 dana.
4aeb120fd18ab12c12a35444181077af.jpg
 
Jos jednom:
Želje i pozdravi nisu za ovu temu.
 
Deluje da krece novi napad da BCH probije 1.500 i to prilicno jak ...jeste masa popaljena ali u tolikoj meri mi je malo neverovatno ili stvarno imaju dosta municije za ovaj poduhvat.
Uhvatio sam jos jedan voz na 1.250$ pratim kad se priblizi oko 1.500$ da li se istresti ili sacekati i videti dokle ide ovo ludilo ...

Istresao sam na 1.850$ moglo je i bolje ali kad je probio 2.000$ kao izlaz sam stavio 1.850$ ako krene dole ... na žalim ...
Ne pipam ga ponovo dok ne vidim ravnu crtu barem 60-90min ...

Profit presuo u XRP, malo u zeku a za ostatak cekam ETH ako padne do 280-290$ ili ponovo BCH ako vidim ravnu crtu i pripremu suporta za novi atak ali pre mi deluje da sada može još dole i to dosta ...

EDIT
Da le neko transferovao BCH sa Bitt-a ili Poloniex-a na CEX i koliko brzo ide ... ranije me se desavalo da se ceka i po 2h sa drugim valutama a verujem da i sada ima zastoja a trenutno i 30min pravi veliku razliku.
Neko pokusavao?
 
Poslednja izmena:
Ima li sanse da bch krene gore i koliko?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ludnica sa dashom, ko ima sredstva sad moze da odradi arbitrazu bittrex/cex samo tako

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Da se možda ne skreće pažnja od BCH-BTC ujdurme na neki način?

Verovatnije je neko kliknuo kupi na pogrešnoj valuti, LoL. A posle botovi odradili svoje.
 
Poslednja izmena:
Ja nisam stigao da reagujem koliko.je brzo skako. Uspeo na 800 da uzmem i 850 da izadjem. Nije mi jasno uopste
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno