Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Moze da sljaka jer je ceo FED pod kontrolom nekolicine privatnih banaka, a celokupan sistem je zatvoren krug izmedju njih samih.
 
Ako je istina ovo sto kinezu pumpaju BCH ne bi me cudilo da ode jos debelo gore.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Neko rece 0.15 od BTC-a, sto mu dodje na oko 1.000+ USD trenutno. S obzirom da je BCH vec jednom dosao blizu te cifre, nije nerealno
 
ako zele mogu da ga napumpaju veoma brzo i lako, imali su jedan pump pa dump za otresanje prve ruke, pa onda drugi mali pump pa dump do 300$ za otresanje druge ruke, ovo sad racunam kao treci pump iako je u stvari drugi pa cemo videti. Iako je novcic shit ali velika firma stoji iza njega, mislim to isto pricaju i za eth pa evo gde je sad.
 
https://www.reddit.com/r/CryptoMark...edicting_the_outcome_of_the_november_bitcoin/

Ljudi sta mislite, da li je sve ovo dosad bilo suvise lepo da bi bilo istinito i da ima nesto u gore pomenutoj teoriji zavere po kojoj ce BCH biti iskoriscen kao instrument za rusenje poretka dosad uspostavljenog desetostrukim rastom u poslednjih godinu dana ?

I sta mislite o verodostojnosti linkovane price ? Da li jel to novi MtGox ? Da BCH preuzme status novog bitkoina nakon forka ? Molim vas podelite vasa misljenja.
 
I sta mislite o verodostojnosti linkovane price ? Da li jel to novi MtGox ? Da BCH preuzme status novog bitkoina nakon forka ? Molim vas podelite vasa misljenja.

Nije nemoguce. Licno ne znam sta da mislim, ali, kao i uvek, u kripto svetu je sve moguce.

Logicno je da ce se ici tamo gde bude veca zarada za vecinu, ili mozda samo za manjinu (citaj ''kitove''), ko ce ga znati.

Ako ima iskusnijih raspolozenih da prokomentarisu ovo, i ja bih voleo da cujem. :)
 
Ne kazu dzabe, dajte coveku vlasta da vidite kakav je :D
 
Postoji tema bitcoin, pa mozete tamo nastavite o tome.
 
ripple je poceo da kenguriše :D

U ripple sam bio od ranog starta, napravo profit, i naostrio se pre ove zadnje konferencije da da ce probiti 0.35. sreca imao stop ordere na 25.5 i posle onoga vidjenog na konferenciji, jako sam skeptican sto se njih tice. ne bi trebali da idu dole vise, ali treva sa njima biti bas oprezan ako imas veliku lovu ubacenu.
 
JEl ovo neki bot brise postove..
Aj da pitam.. zec lepo skocio.. dokle moze da ide, i jel to neka vest pogurala ?
 
Nista nije poguralo, nego se ocekivano Altovi mrdaju i nadoknadjuju pad u odnosu na btc koji je previse skocio za kratko vreme.

Jos uvek stojim iza toga da ocekujem za vikend korekciju BTC-a i dobru priliku altova da se vrate u zivot.

Nista preterano, ali je dovoljno da daju znak za kupovinu i da zauzmu sledece polozaje.

LTC: Pao na support $50, sada je $56, ocekujem ~60-62 relativno brzo
ETH: Pao na support $280, sada je $306, ocekujem $330-340 brzo (imam ini resistance $310 pre toga)
ZEC: $200 i $215 support, sada $233, on moze do $260 recimo.
XRP: iskreno ne znam dokle moze u ovom nadolazecem mini talasu ali njega i Monera cuvam za narednih 3-4 nedelje. Recimo 50-60% skoka bi skroz bilo ok.

P.S Dakle Altovi Long, BTC short. Sa $6940 sam popravio base short na $7180, tako da sam tek malo pre izasao iz dvodnevnog minusa. :) Eto sta znaci drzati se cilja i plana. Konacno se zeleni.
 
Poslednja izmena:
Ono sto si ranije pisao da ce biti korekcija na 6800 ili 6900 jel i dalje mislis da ce biti taj blagi pad za vikend?
 
Bez $6600 nista.

Ako ga tu ne zadrze, mozda cak i na $6250.

Uglavnom ako padne dotle, ja imam spremne kolicine opet za ulazak, to je barem sigurica.
 
Tako je.

Uzmi u obzir da nigde nisu sanse 100$, pa tako i u ovoj mojoj tvrdnji.

Bitcoin ce ici jos drasticno gore, sve je izvesnije da kucamo na $10,000 kroz 2 nedelje. Ali mora mali retest nivoa da se desi. $6600-6700 je formacija prve odbrane, verovatno ce ga tu odbraniti jer nece biti nekog silnog dumpovanja. E sad, kazem da se ostavi nesto dolara sa strane za malo dramaticniji scenario, tih ~6200-6250.
 
Naravno, ali svakako bi bilo dobro imati slobodan kes da se uzme na padu. I sto ti kazes, ne treba biti pohlepan :)
 
@La.Prestige
koliko uspem da ispratim tvoje prognoze (svaka cast..), najvise se moze ltc napumpati pa ethereum.. ?
 
A vase misljenje, vreme za prelazak npr iz ETH u BTC ...?
Da se saceka mozda ovih 340 ili da li moze prebacuti to u ovih par dana.
Odnosno da li moze probiti 0.050 btc...?
 
Sta mislite o bcc, da li ce rasti zajedno sa btc-om do forka?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Only BCH(Bitcoin Cash) is accepted as payment method for this batch.
i dalje stoji na Bitmain sajtu.

Koliko je realna ova teorija?

Potrazuju BCH pre forka da mu vestacki napumpaju vrednost. Ljudi su kupovali BCH po 300-350$ ili 0.06 BTCa kada su mogli uredjaji da se naruce a tranutna vrednost BCH je 650$. Ako se napumpa na 1000$ tj ako BTC izadje na 10.000$ bice 0.1BTC za 1 BCH
Nakon forka ljudi prelaze iz BTC u razne altove pa i BCH gde Bitmain dampuju BCH i ulaze u BTC po jos povoljnijem kursu zbog globalnog dumpa nakon forka.
KAzem globalnog dumpa jer vidim da niko ne prodajue svi pricaju da se treba cekati fork i nakon toga krece prodaja.
Mislim da svi veliki igraci vise ne razmisljaju o milionima $ neko o monopolu trzista tj kontroli novca.
 
Trenutno ne može da se naruči ni jedan uređaj svi su rasprodati, to je informacija od poslednje ture uređaja tako da to nije razlog rasta BCH. Javljam čim izađu novi i koji je način plaćanja...
 
Trenutno ne može da se naruči ni jedan uređaj svi su rasprodati, to je informacija od poslednje ture uređaja tako da to nije razlog rasta BCH. Javljam čim izađu novi i koji je način plaćanja...
Pa koliko vidim BCH se i stisao malo, spustio se.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno