Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Lepa korekcija , al ne verujem da moze mnogo.
 
Vrati se za 10ak minuta na nivo pre korekcije
Hvatamo short oko 6900 7000 :D
 
Poslednja izmena:
Meni radi normalno

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Brate ti si prvi lik koji sam cuo da je legalnim putem zaradio prvu milku.

Alal vera alal vera!
 
Otkud ti znas da je legalno, mozda je bandera radila :D
 
Pocetnicko pitanje ali mi bas treba odgovor.. koliko bi mi Cex uzeo za 6 eth kad bih ga prodavao u evre npr !? Ovi na ECD-u uzimaju 6%... Koliko uzima Cex?
 
Hvala Miki :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ove valute su skocile za ovoliko % u zadbjih sat vremena nesta se desava

Ethereum=====3.42
Ripple=====5.42
Litecoin=====4.21
Dash=====5.96
Monero=====4.84
OmiseGO=====5.62
Lisk=====8.23
Waves=====6.42
Stratis=====8.5
Komodo=====8.37
Ark=====7.45
Ardor=====3.87
Vertcoin=====10.88
Golem=====3.33
Decred=====6.41
MonaCoin=====18.3
DigixDAO=====5.19
GameCredits=====6.62
Civic=====6.42
Metal=====4.22
Bancor=====3.37
SingularDTV=====3.51
Gnosis=====3.1
FunFair=====7.18
Storj=====7.55
FairCoin=====3.85
Groestlcoin=====32.66
Nexus=====3.64
Monaco=====11.16
ZCoin=====11.91
AdEx=====10.75
Edgeless=====3.65
Ubiq=====11.45
Aragon=====10.06
Rise=====17.04
Wings=====3.86
Gulden=====5.75
Peercoin=====5
Counterparty=====4.98
CloakCoin=====4.31
TokenCard=====9.13
Crown=====9.3
Xaurum=====10.18
DECENT=====13.53
BitBay=====6.66
Elastic=====16.26
VeriCoin=====11.59
Diamond=====4.76
Feathercoin=====6.21
PotCoin=====4.27
Triggers=====9.66
BlackCoin=====3.99
Expanse=====4.76
adToken=====15.21
SaluS=====8.23
MonetaryUnit=====11.58
Einsteinium=====17.36
Mysterium=====4.9
Nexium=====4.14
Numeraire=====6.78
Shift=====8.67
Quantum=====3.17
Radium=====3.65
NeosCoin=====3.79
Vcash=====20.5
Blocktix=====8.21
PinkCoin=====6.36
Musicoin=====12.01
ExclusiveCoin=====8.62
Synergy=====16.36
ParkByte=====8.13
SpreadCoin=====17.98
eBoost=====8.97
 
I sta je tu cudno :)?Sta se desava?Sasvim je normalno da malo skoce posle pada onakvog.
 
Hvala svima na cestitkama i podrsci. :)

Otisao je prebrzo gore bez korekcije. Ovo sto vi zovete korekcija je samo pullback. A korekcija bi trebala da usledi preko vikenda. Iako dodje do $7500-7700, sva je verovatnoca da ce za vikend (zapravo pricam o periodu izmedju petka uvece i utorka ujutro) doci na ~$6150-6200, gde je prvi support gledano od gore.

A onda opet gore nekoliko dana, granica nije poznata. $8k - $10k - $12k. Najbolje da odredite sami cenu za izlazak i drzite se plana. Nemojte biti pohepni i ocekivati sulude cifre. Imacete dodatni profit na altovima.

Istresao i BCH sav, kad bi ovako jedan po jedan novcic isao, bilo bi vrh.
 
Hvala svima na cestitkama i podrsci. :)

Otisao je prebrzo gore bez korekcije. Ovo sto vi zovete korekcija je samo pullback. A korekcija bi trebala da usledi preko vikenda. Iako dodje do $7500-7700, sva je verovatnoca da ce za vikend (zapravo pricam o periodu izmedju petka uvece i utorka ujutro) doci na ~$6150-6200, gde je prvi support gledano od gore.

A onda opet gore nekoliko dana, granica nije poznata. $8k - $10k - $12k. Najbolje da odredite sami cenu za izlazak i drzite se plana. Nemojte biti pohepni i ocekivati sulude cifre. Imacete dodatni profit na altovima.

Istresao i BCH sav, kad bi ovako jedan po jedan novcic isao, bilo bi vrh.

Šteta što nisi na Wall Streetu nego ovde radiš sa klikerima :).
 
Skripta prati cenu za $( tako da nisu skocili zbog btc-a) .
i odkad radi ( mesec ipo dana) nije nikad prijavila ovoliko broj altova... (bude ih mnogo manje) po par komada do 7-8

Edit : Mada koliko sam uspo da uhvatim dobar deo njih je par pre nekoliko sati za 4-5-6 procenata ovo je samo vracanje na prethodne vrednosti..

ocigeldno su svi potrcali da kupe btc pa se sad vracaju
 
Poslednja izmena:
Ja sam zavrsio za danas
6910->7120
6700-> 6950
6750->7000 -upravo napustio /bitstamp

nisam ubo onaj top na bitstampu 7345$ cini mi se ali sam zadovoljan da ima samo vise ovakvi dana.

prognoza za 24h da nece biti novog ATH-a odo malo odmorit kupicu opet ode li ispod 6700$ po bitstampu ali jako tesko.
 
Ovakvi skokovi i padovi se desavaju jako rijetko ovo su dani kad se nesto moze zaradit, stas ono kad je mrtvilo pomakne se cijena 10-20$ gore dole mozes samo otvorit pozicije i cekat.
 
Hvala svima na cestitkama i podrsci. :)

Otisao je prebrzo gore bez korekcije. Ovo sto vi zovete korekcija je samo pullback. A korekcija bi trebala da usledi preko vikenda. Iako dodje do $7500-7700, sva je verovatnoca da ce za vikend (zapravo pricam o periodu izmedju petka uvece i utorka ujutro) doci na ~$6150-6200, gde je prvi support gledano od gore.

A onda opet gore nekoliko dana, granica nije poznata. $8k - $10k - $12k. Najbolje da odredite sami cenu za izlazak i drzite se plana. Nemojte biti pohepni i ocekivati sulude cifre. Imacete dodatni profit na altovima.

Istresao i BCH sav, kad bi ovako jedan po jedan novcic isao, bilo bi vrh.

Tebi svaka cast. :)

Granice su ovde sve manje poznate, ali evo da se malo citiram od polovine avgusta:
https://forum.benchmark.rs/showthread.php?291166-Bitcoin-BTC-(SHA-256)&p=5198957#post5198957

Mislio sam da ce do kraja godine preko 7000, ali je poranio samo 2 meseca. :)
 
Kad covek dodje u vreme da ide u penziju onda ce verovatno odustati od bitcoina i alt crypto valuta.
Ako sagledamo sliku da je prosle godine pred novu godinu skocio preko 1k$, ove godine bi onda to trebalo biti preko 10k$ tik pred novu godinu, jos ako sagledamo kako se kretao, tipa 6 mesec 2k, 9 mesec 4k, ako cena 15 novembra bude 8k, onda market jednostavno govori neke stvari koje ce se verovatno desiti.
 
Ma moze da skuplja sta hoce, dok se ova mecka ne porodi nema nikome mrdanja.
 
[emoji23][emoji23][emoji23]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Kao sto rekoh, ne pratim one dobrovoljce analiticare koji umeju ponekad i da pogode, ali su nepouzdani za bilo kakvo oslanjanje. Whaleclub, tradingview, itd.

Ovaj grafik ovde kao da sam ja pravio.

graph za 2 Nov.jpg

Dakle prvi settlement bi bio izmedju $6650 i 6550. Nije lose da se pazari tu deo.

Oni koji cekaju samo dno, neka ga hvataju od $6250-$6150.

To su za sada leveli koji su veoma veoma moguci za retest kroz sledeca 3-4 dana. Tesko da ce ici ispod za sada, zbog hype-a niza dobrih vesti i forka naravno.

Altovi takodje, ocekujem kroz nekoliko dana da krenu bacati prve znake zivota, a neko vece pomeranje, verovatno posle forka.

Off
Hvala svima jos jednom. Izasao sam iz btc-a sa glavnim zalihama koje sam drzao u offline walletu i koje mi nisu sluzile za trgovinu nego investiciju. 90% dolara necu dizati, nego ce ostati za reinvesticiju kad se btc strmoglavi (idealno bi bilo $1200-$1500, ali posle ove cene ni $2000 nije lose) za neki ponovni ulazak. To tek tamo '18-te ili '19-te ocekujem, odnosno pripremu za sledeci ciklus. Preostalih 10-15% max dolara ce mi posuziti za kupovinu igracaka - Merc S63 Coupe '18 i GLE350d Coupe, da ponovim sebe za strpljenje, stednju, pomoc drugima i realizaciju plana sto se crypta tice.

Dakle svoj glavni cilj sam postigao za ovaj ciklus i ja sam prezadovoljan, mimo svakog ocekivanja i planiranja (visegodisnji plan je bio $600k do '20). Kljuc svega nije samo veliko pocetno ulaganje, nego mozak i strpljenje. Pametno radite i budite strpljivi. Ako zelite provooditi vise vremena na berzi i day trade-ovati, morate biti hladne glave i prihvatiti privremene gubitke koji ce vam sluziti kao lekcije.
 
Poslednja izmena:
Kao sto rekoh, ne pratim one dobrovoljce analiticare koji umeju ponekad i da pogode, ali su nepouzdani za bilo kakvo oslanjanje. Whaleclub, tradingview, itd.

Ovaj grafik ovde kao da sam ja pravio.

Pogledajte prilog 239719

Dakle prvi settlement bi bio izmedju $6650 i 6550. Nije lose da se pazari tu deo.

Oni koji cekaju samo dno, neka ga hvataju od $6250-$6150.

To su za sada leveli koji su veoma veoma moguci za retest kroz sledeca 3-4 dana. Tesko da ce ici ispod za sada, zbog hype-a niza dobrih vesti i forka naravno.

Altovi takodje, ocekujem kroz nekoliko dana da krenu bacati prve znake zivota, a neko vece pomeranje, verovatno posle forka.

Off
Hvala svima jos jednom. Izasao sam iz btc-a sa glavnim zalihama koje sam drzao u offline walletu i koje mi nisu sluzile za trgovinu nego investiciju. 90% dolara necu dizati, nego ce ostati za reinvesticiju kad se btc strmoglavi (idealno bi bilo $1200-$1500, ali posle ove cene ni $2000 nije lose) za neki ponovni ulazak. To tek tamo '18-te ili '19-te ocekujem, odnosno pripremu za sledeci ciklus. Preostalih 10-15% max dolara ce mi posuziti za kupovinu igracaka - Merc S63 Coupe '18 i GLE350d Coupe, da ponovim sebe za strpljenje, stednju, pomoc drugima i realizaciju plana sto se crypta tice.

Dakle svoj glavni cilj sam postigao za ovaj ciklus i ja sam prezadovoljan, mimo svakog ocekivanja i planiranja (visegodisnji plan je bio $600k do '20). Kljuc svega nije samo veliko pocetno ulaganje, nego mozak i strpljenje. Pametno radite i budite strpljivi. Ako zelite provooditi vise vremena na berzi i day trade-ovati, morate biti hladne glave i prihvatiti privremene gubitke koji ce vam sluziti kao lekcije.

Kapa dole...:Klanjanje:Klanjanje:Klanjanje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno