Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Gledam na bittrex su, ima trgovina sa eth/xrp
Kako imam nešto xrp,a koje sam kupio prije one konferencije koja je pompozno najavljena,
Pa je nakon toga XRP pao za duplo! ;( neznam dal je pametno, tj, ako krene ETH rast, da kupim eth, za to xrp??? pa kasnije opet kupim xrp?! :) ima li to smisla?


Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Eth i dalje prati Btc, bukvalno preslikan grafikon u zadnjih par sati.

pitanje je da li ce nastaviti trend, ako Btc okrene na dole. Da li moze do 250$ ili cak 218 gde ima ogroman support.

Kakva su vasa misljenja?

Pre forka je nezahvalno davati predviđanja.
Posle 25 oktobra će ETH verovatno da raste, pošto će mnogi koji su uzeli BTC gold krenuti da ulažu i da pumpaju ostale alt coine.
Uostalom, pogledaj odnos ETHBTC bilo gde. ETH nije bio ovako slab prema BTC-u još od sredine maja.
 
Jeste vi sigurni da je to 25. Ako je posle bloka 491407 to je blizu. Sad je 491348. Po mojoj racunici to je za optrilike 9 sati.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
25. startuje mining a fork na taj blok i to je to. Sve je jasno.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Mining startuje na 1 novembar, snapshot je za oko 7 sata na blok 491407
 
Konkretno, nema neke veze, samo sam hteo da podelima reportazu o kripto valutama, koja je snimljena kod nas.
 
Poslednja izmena:
Sutra ujutru cemo znati u kom smeru ovo ide...
Nadam se da ce se sve preliti u ETH i LTC, da ce BTC fino pasti, BTCG agresivno biti dumpovan i da se ujutru sve zeleni sto treba da se zeleni :)
Ajde neka nam je sa srecom, jer ja zaista pojma nemam sta da ocekujem, @La.Prestige se uopste ne javlja kontam da je zakuvao 5L kafe, naostrio prste i ceka... :)
 
Na bittrex nema bitcoingold.a?
:/

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Cex prestao sa radom 2 sata u vreme forka. Sreca cim je proradio izukoh se.

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Zanimljivo da vec nedelju dana svako jutro ~4h, LTC prvo krene mosha na gore pa onda u celodnevni trend koji je do sada bio na dole. Jutros isto u 3:20 prvo otresanje pilicara na dole, pa nadajmo se celodnevni trend na gore.
 
Gledam na bittrex su, ima trgovina sa eth/xrp
Kako imam nešto xrp,a koje sam kupio prije one konferencije koja je pompozno najavljena,
Pa je nakon toga XRP pao za duplo! ;( neznam dal je pametno, tj, ako krene ETH rast, da kupim eth, za to xrp??? pa kasnije opet kupim xrp?! :) ima li to smisla?


Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
Sinoć prodam xrp za ETH dobijem skoro 2 etera po 67$. Jutros pogledam eter 307$
Asti miša da imam par sto komada!!! Huhh
:)

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
 
ETH je jutros lepo krenuo, čak mnogo bolje od LTC.

@glogi
Na koju foru si dobio juče 2 etera po 67$ ? :)
 
Pa juče popodne je bio, SAD dal je bio 67 ili 77$ nisam 100% siguran ;)
Ali sam proda ripple za eter, i ostavio eter.
ripple me smorio gledajući ga kako pada iz dana u dan ;(
Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
eth bio 67? to si ti nesto fulio, mozda 267 ili 277
 
Da li sad izaći iz BTC-a

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka
 
Da li sad izaći iz BTC-a

Poslato sa HUAWEI MT7-TL10 uz pomoć Tapatoka

IMHO Izaci iz BTC i cekati u USDT novi hard fork na 494,784 bloku ,segwit2x
BTC bi mogao dobro da otrese zbog neizvjesnosti
Kad se vidi koji ce BTC biti dobitni BTC 1 ili BTC2 segwit2x i ko ce zadrzati ime BTC onda uletiti ponovo
 
Poslednja izmena:
Trenutno je velika neizvjesnot i totalna zbrka oko imena i oko toga ko ce biti vecinski lanac
Xapo i Blockchain su se izjasnili da ce stari BTC nazvati Bitcoin1 sa oznakom "BC1" dok ce ime Bitcoin BTC dodjeliti SegWit2x za koga smatraju da ce biti vecinski lanac
Coinbase se vec izjasnio da ce stari lanac ostati Bitcoin (BTC) a novi lanac ce biti Bitcoin2x B2X
Novi hard fork na 494,784 bloku bi trebao da se desi oko 16 novembra
Vidjecemo sta ce se dalje zbivati
 
Edit.
Ima do 16tog još dosta ;)

Poslano sa mog T98 4G八核(C6R3) koristeći Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno