Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
@ShonE

Ne vidim zasada nijedan signal da će krenuti na gore ova dva coina.
Za Stratis, istina postoji Bollinger Bands squeeze, što je najava skorog proboja, ali se ne zna na gore ili na dole.

Jedino ako imaš neku informaciju koju drugi nemaju ; )
 
sa bitmain sajta
"Only BCC payment method is accepted in this batch..."
Da li je to Bitconect ili bitcoin cash?
Da li to znaci da nesto planiraju sa tim novcicem ili sta?
Zamislite koliko miliona $ u tim novcicima ce ici kod njih, sigurno postoji nesto iza toga..
Svaka čast za pravovremeno davanje informacije.

Ne verujem BCH-u i nisam ušao, ali nadam se da si ti ispratio svoj osećaj i informaciju jer su berze lepo reagovale.
 
BCC +25%, po meni ide jos znatno gore, moguce preko 0.13 u naredna 1-2 meseca.
 
Svaka čast za pravovremeno davanje informacije.

Ne verujem BCH-u i nisam ušao, ali nadam se da si ti ispratio svoj osećaj i informaciju jer su berze lepo reagovale.
Izasao iz ETH na 345$ i narucio L3+
Ostatak u LTC na 62$. Oko 70LTC.
LTC moze duplo da ode... ETH tesko da moze da ode duplo.


Sent from my Moto G (5) Plus using Tapatalk
 
Litecoin uskoro kuca ka $70. To je posledni resistance do $100.

Rekao bih da idemo ka $70, zatim retest supporta na $60-62, a ona pravac ka $100 uz male pauzice. Kad stignemo do $100 pricacemo, sta dalje.

Klackamo se na ivici prvog supporta (60-62). Sledeci je na $57-58 i mislim da ce se tu i zadrzati. Jer ako ode ispod, kucamo na $50, gde je dosta jak supp.
 
Jos uvek mislim da hoce. :)

Ovo sto sada gledas je zdrava i neminovna korekcija koja testira support. Support leveli su jako bitni (kao temelj na kuci) i sto bolje se rasporede i vezu, dozvoljavace veci pomeraj na gore (vise spratova na kuci). Zato ja ne volim kad nesto prebrzo raste jer se to brzo srusi. Ovako attack na level na konsolidacija jako puno znace na duze staze (u ovom primeru duze staze su mesec-dva jer se sve mnogostruko brze desava nego na pravoj berzi).

Za mene bi idealan movement bio:

Do kraja meseca da LTC dotakne ~$85, ali da se konsoliduje na $80. Posle toga je $100 jako blizu i kroz nedelju dana ce se probiti. Kada padne stotka, krenuce verovatno nekontrolisan i divljacki rast - citaj prilika za istresanje, ~120-140 jer bi zesci otpor bio na $150, ocekivano.

BTC se jos bolje drzi, daleko od supporta. $5500 nije uopste probijeno. Uskoro napad na $6000, do kraja meseca bi kucali na $7000. Posle toga nemam predstavu sta bi moglo biti i dokle bi moglo doci.
 
Hvala na takvom odgovoru, ziv bio :)

Uzgred, bilo bi odlicno da otvoris svoj topic, gde ces iznositi svoja vidjenja u crypto svetu, davati svoje prognoze za odredjene novcice itd...
 
Da li je ovo pocetak pada? Moze li ovo jos dole ili?
 
Može, ali ne verujem da hoće. Što reče član sajber kurajber pre neki dan, otresanje manjih igrača. Vrv da bi kasnije dizali cenu lakse.

Nema pravila. Ne očekuj da ti neko tek tako sa sigurnošću ukaže šta će biti jer se zidovi odbrane istope za minut u ovim situacijama.

Mali broj ljudi diriguje, i biće kako oni kažu.

Kada se stabilizuje situacija, onda može da se priča dalje o nekim prognozama za btc.

Po meni, sto se tice BTC, ovo je samo medju stanica za ovo sto je La gore napisao.
 
Poslednja izmena:
Bogme eth izgubio dosta. Sa 345 ili koliko vec, pa na 299
Izgubio je 15% pa reko da li ne krenuo bearish.
 
ETH u ovom talasu nije ni trebao da skace, zato nisam ni smeo dati prognoze vece od onih skromnih ~$350.

Dakle trenutno ne trgujem sa njim, ali imam neku kolicinu u steku, kao sto sam i napisao. To znaci da cekam neocekivano i neki poslednji trzaj za ovu godinu (pricam za razdoblje od sredine Novembra do kraja Decembra, nista pre).

Btw, mozda malo konfuzno pisem jer dajem i short term i long term prognoze istovremeno. Sad cu ih razgraniciti, da se ovi manje iskusni ne bi zeznuli.

Short term - mislim na razdoblje od 1-7 dana, tj do nedelju dana max.

Long term - od 1 do 6 nedelja, tj do mesec ipo.

Tako da cu od sada u postovima naznaciti na koji vremenski interval mislim. :)
 
Mislis da je trenutno desavanje sa btc om varka? Ili ima neki razlog da ide dole?

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Za eth je 300$ jak support.. Koji je sledeci jaci support za eth, 250$ ?
 
[emoji85]
293a6cbaebc3eede012ccf6fe5b56003.jpg
 
Jedan od najboljih.
 
clan @zeljko puno zna o XPR-u pa mu posalji pm, njegovo misljenje moze ti puno pomoci ;)
 
Nemam iskustva.
nedavno sam kupio prve valute xrp, i još neki shitcoin.
Ali ovo sa xrp mi nikako nije jasno, masa ljudi je kupovala prije ove konferencije,
Samo to kupovanje je moralo dignuti cijenu!
Ono kontra, pada iz dana u dan sve niže!
Kako to?

Poslano sa mog A0001 koristeći Tapatalk
 
Ja nacrtam ako neki ne razumeju osnove crypto-a i vrednosti bilo cega u sustini, sve lepo objasnim na ripple temi (unlimited supply, 100% nastalo iz nicega, ko god ga ima u vecim kolicinama dobio ga je na poklon, XRP nema neku buducnost i jedino se banke interesuju za ripple labs a ne za XRP) zasto!?

Jedino na cega XRP zivi to je na P/D
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno