Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cena kriptovaluta (trgovanje, predviđanja, analize, grafikoni...)

I on i ETH prate BTC odnos, cak malo i popustaju tako da imaju jos zesce oscilacije. Tesko je reci dokle moze ali gruba racunica bi bila:

LTC - $3600x0.0153 = $55

ETH - $3600x0.067 = $240.

Okvirno ono sto ocekujem. Normalno, nista nije sigurno, ako primetim kontra smer, zatvaram short. Ali male su sanse. Ponedeljak - Utorak su bili uglavnom krvavi.

Jasno. Ima li nade za ovaj jadni ltc da odradi neki reversal u skoroj buducnosti na 100$ ili je kraj?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Neka predvicdjanja za Monero i Zcash?

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Jasno. Ima li nade za ovaj jadni ltc da odradi neki reversal u skoroj buducnosti na 100$ ili je kraj?


Sent from my iPhone using Tapatalk

A zasto jadan?

Sa $3,5 na $100 za manje od pola godine. I jos imao idealne i ocigledne oscilacije. Dosta ljudi je ovde na njemu uzelo ekstra profit, a verujem da nisam jedini na forumu koji je preko 100BTC-a u plusu samo od njega i samo za ovu godinu. ;)

Prati moje postove, napisao sam pre mozda nedelju dana da mi je scena oko crypto-a pocela opasno smrdeti, a do sada me njuh nije izdao. To znaci da (trenutno) nisam neki optimista sto se ATH-a tice, kako kod BTC-a, tako i kod ALT-ova.

P.S Izvinjavam se na neodgovorenim PM, jednostavno ne mogu da stignem da odgovorim svima. Kasnim 10 dana za odgovorima, kao tehnicke podrske u SRB. :d
 
Poslednja izmena:
Šta misliš La, hoće biti neki bounce pa da se beži u fiat ili beganje po svaku cenu?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Pa sad, vi cekate da se strmoglavi pa da bezite u fiat.

Nemam pojma da li ce biti jos jedan attack na 4150+ pre potopa. Ali kao i prosle nedelje, sreda oporavak.
 
Pa sad, vi cekate da se strmoglavi pa da bezite u fiat.

Nemam pojma da li ce biti jos jedan attack na 4150+ pre potopa. Ali kao i prosle nedelje, sreda oporavak.

utorak vecer ili srijeda u zoru samo ne znam koliko ce biti jak oporavak tj ovisi koliko ce ga oborit to je ispravnije reci.
 
Generalno da, ali ne treba zaboraviti da je ova cena pre svega zbog neizvesnosti u kini i muljanja njihovog Pboc-a koji plasira preko svojih botova polu informacije.... nazalost pokazuje se da i dalje dosta uticu na cenu, iako im je trziste slicno

cena je pre svega oborena jer je procureli da ce biti zabranjena direktna kupovina crypto valute za CNY, sto znaci uvodjenje CNY tokena, koliko sam primetio vecina kineza su u ovu vest poverovali iako nije zvanicna ali doticni veruju izvoru
 
Poslednja izmena:
koliko sam skapirao BTC je najbolje drzati na blockchainu ali koji wallet koristiti za bitcoin cash?
 
Nema potrebe za panikom, nije ovaj pad bio toliko kritican, da nema oporavka od njega. Veoma je moguce da se btc oporavi opet na 4,4-4,5k do petka, kao i ltc na 70+.
 
Do petka ce se on oporaviti i pasti :D dovoljno da svi mogu sami sebe citirati :d
 
Mirno jutro?


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Mirno jutro?

Cini mi se da je od juce uvece pocelo opet sve da se vraca na svoje mesto, polako ide ali ide...
Neko je dobro isoristio ovaj dump da se dopuni :)

I dalje je ETH u padu, kada se pogleda chart na dnevnom nivou.
Ja bih se i dalje držao dnevnog trgovanja, moći će i danas da se uhvati 10 evra razlike po ETH.
Tek sutra ili prekosutra ćemo znati da li će ova nedelja biti repriza prethodne (rast do petka, a onda strmoglav dump), ili će pad nastaviti već danas ili sutra.
U svakom slučaju, ETH i dalje prati BTC.
 
Za sada tera kontru. Mada resistance je tek na $4400, ovo sad izmedju $4000 i $4400 je kanal pa ide gore dole. Ne diram nista jos uvek, nije jos kasno za level koji ocekujem.
 
Tako je. Ocekivao sam (i dalje) $3600 tj da dotakne bitan support.

E sad, termin sam uzeo iz prethodnog perioda, ali dump ne mora biti striktno utorkom. Mozda se bude mrcvario do vikenda pa onda hammer.
 
Tako je. Ocekivao sam (i dalje) $3600 tj da dotakne bitan support.

E sad, termin sam uzeo iz prethodnog perioda, ali dump ne mora biti striktno utorkom. Mozda se bude mrcvario do vikenda pa onda hammer.

Druze, mozes li mi reci sta ukazuje na obavezan dump?

Hvala.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Sinoc je krenula arbitracija sa kinom cena pala a u kini otisla gore... ako ne moze CNY letece avioni, sleperi, itd :D

Opet ljudi ocekuju da neko zna cenu unapred, svi cekaju sta ce kinezi reci... ocekivat da garfik pokazuje sta ce biti je pogresno kad realno stanje na terenu kontrolise neko
 
Znaci cetvrtkom raste, petkom pada, vikend pada ali i ne mora, utorak pretezno dump. Dobro vi to lovite :).
 
Petkom popodne - predveče pad.
Subotom a posebno uveče rast.
Nedeljom posebno popodne pad koji se onda nastavlja u zadnje vreme čak i do utorka popodne.. Najčešće utorkom popodne oporavak koji se onda dalje nastavlja do petka popodne.. Eto moja neka zapažanja ali ne mora biti pravilo.
 
A mene zanima kada ste u Dump kako akomulirate gubitke al coina? Izlazite iz njih i ulazite u neke druge ili cekate? Sta se u praksi pokazalo najboljim resenjem? Da li uci u neki al coin koji se zeleni dok Bitcoin pada ili izaci skroz, kupiti eur ili dolar i cekati novi rast? Nov sam u ovome pa me zanima.

Sent from my HTC One A9 using Tapatalk
 
Petkom popodne - predveče pad.
Subotom a posebno uveče rast.
Nedeljom posebno popodne pad koji se onda nastavlja u zadnje vreme čak i do utorka popodne.. Najčešće utorkom popodne oporavak koji se onda dalje nastavlja do petka popodne.. Eto moja neka zapažanja ali ne mora biti pravilo.

Znaci cetvrtkom raste, petkom pada, vikend pada ali i ne mora, utorak pretezno dump. Dobro vi to lovite :).

dobro je znati to.. valjalo bi sto vise ljudi da iznese svoja zapazanja..
 
Nejdo to tako, kad newbiji umisle da su nesto skontali jer se desilo 2-3-4 puta onda krece reversal... cilj je da vi izgubite a pojedinci zarade
 
Već godinama je u većini slučajeva takav trend u nedeljnom vremenskom ciklisu..
Ako je generalno negativan trend (unazad par nedelja bear) onda oporavak ide utorkom popodne... ako je generalno bull trend onda krene ranije (ponedeljkom popodne -
business hours start u USA).
Naravno zbog raznog mešetarenja sa vestima uglavnom iz Kine, dešavaju se odstupanja.. ali u proseku to je to.
 
Nejdo to tako, kad newbiji umisle da su nesto skontali jer se desilo 2-3-4 puta onda krece reversal... cilj je da vi izgubite a pojedinci zarade

I ti si bio newbiji. Tako da nista ne skodi da preneses znanje. :)
Naravno ako to zelis :)..
 
Pa prenos znanja ne postoji u trgovini :d
Naucicete i vi da bi zaradili prvo mora 90% da izgubite ako nemate zeludac za to, bolje se okanite trgovine
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno