Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
O cemu se radi momci :D

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Realno ako su eth i zec otisli na 300 trebao bi i ltc stim sto ce nesto morati u bunar ,vrv ce i kopanje u bunar , ali tako to ide
 
ljudi prodajem 200$ na btc-e, ako neko hoce da otkupi neka se javi na pm.. Mora se nekako more sufinansirati :)
 
u momentu kad btc pada, a ltc raste, nema nista lepse nego kad ti BTC zapadne u uncinfirmed transaction :mad: :mad: :mad:
 
0ae03d1d599e523e613bc4ebd712dcbf.jpg


Pozz sa wall street-a, trejderi :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Ima efekta!!! Ha ,ha..uljepsaste mi dan. :D
 
Prodjem ETH ili BTC u visini od oko 400e (Beograd).
Za detalje inbox.
 
Pitanje za iskusnije. Sta da rade oni koji su kupili LTC za 48 $ ?
 
Nisam iskusan ali sudeci po logici stvari i onome sto je La pricao cekas da skoci iznad toga :)

Ja sam izasao na 0.0185 i hvatam ga sada na 0.0175 :smoke:
 
Poslednja izmena:
To je u proslom talasu, sad ceka 250$ da kupi, pa novi krug za 2-3god

Sent from my P8000 6.0 using Tapatalk
 
Da sam ti, izasao bih na 50$ i cao, ne okreci se vise za ltc :D A racunaj na to kao na stednju, jeste da nemas inflaciju, ali realno mislio si da si bacio te pare svakako
 
Sinoc pobegao u fiat, mozda sam se i zajebao, ali moj balans x25 gledano od pocetka godine u USD, tako da sam sasvim zadovoljan. Vidim da su ovde neki u euforija fazi, pogotovu iskusniji u litecoin temi, pa je i to neki indikator :D
Ko je i dalje u btc i ltc, neka mu je sa srecom, ja ocekujem da medvedi preuzmu, bar do zime.
 
Moje skromno mišljenje je da ce BTC i LTC jednostavno tokom vremena dobijati na vrednosti, tako da, kome pare nisu hitne, neka ih čuva, pa se vidimo za par godina :)
Kad god sam prodao neki od ova dva (uključujući i eth, sia, zec, i gomilu ostalih shitcoina) debelo sam se zayebao.
 
Bitno je da si sebi zacrtao, izadjes i ne osvrces se...
Ja mislim da ce opet bar 3000 jer to im je sigurna para, mogu lako da te cifre, probiti na 3100, usijati euforiju do velikog otresanja, sumnajm da ce se odreci 20% zarade tek tako.
To je u slucaju pada.. ALI mozemo se gledati i na 5000 :d
 
Poceli da me zovu likovi koji inace smatraju da je kripto scam a nema ih nigde dve godine. I sad kao pitaju kako da kupe ETH, ja odmah kez i otvaranje masnog shorta iznad 0.14. Isto vazi i za btc. Prosle godine je vredeo $400-500, sad je skoro $3000. Navuces nove ljude u kripto, damp, otreses ih, to potraje malo..posle novi ciklus i sve u krug.
 
Naravno, ali ista prica je bila i kada je probijao 2000, i kada je eth probijao 150-200. Da, moze sutra na 1000, ali moze i kroz 7 dana 3000. Kada i da li ce puci niko ne zna.
 
Da li jos neko ima osecaj da je bubble burst blizu? Odnosno razmislja li se u prelasku u fiat...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno