Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Long term... vidimo se za ~4-6 meseci...

CThjyntXAAAUf5e.png


[emoji6]
 
Istorija se ponavlja, svaki halving je izazvao pump. Ne bih se iznenadio da bitcoin vredi ~$2000 na kraju 2016te.
Ja ću se truditi da uvećam saldo do tada... sada sam doduše 100% fiat, prodao sve na $350.
 
Poslednja izmena:
ili jedno plitko busenje 307 $, pa skok na 330, a onda bunar na 270.

ili busenje odmah 307 $ i bunar do 270.

nakon toga par dana smaranja na 270, pa skok do 340.
 
To je izgleda realan indikator. Jedino što se koleba pa nisam siguran.

:)
 
Ovakve tektonske promene nisu vidjene barem od kraja avgusta, a tada je bilo ubrzanja rasta :) definitivno lici na period volatilnosti.
 
DanV update:

f6ab88c5a986f354061514fb4922fda5.jpg


PS. Sjajno je pogodio prethodni top...
 
Poslednja izmena:
pazite se tih likova sa grafikonima znaju da troluju. hehe. :)

jos nije palo, obećava ovo. čekamo 330+, ali da vidimo da li može po boljoj ceni da uletimo.
 
Poslednja izmena:
Počela borba za $300.. u isto vreme kad i mega dump od sinoć.

Trend linija je probijena:

trend.jpg

Potvrda je stigla na svim menjačnicama.

4h MACD govori oversold ali treba sačekati da se završi cycle.
 
sad raketa.

rekoh ako bude plitko probijanje ispod 307, ide skok. a ovo je bilo bas slabo, rekao bih klopka. al ajde da vidimo da se zavrsi.
 
Poslednja izmena:
Da vidimo oće li ta raketa, I'm all in.

P.S. Sve i da ne bude, odgovara mi da sam u BTC. Šta će mi keš, ionako ne planiram da ga vadim ;)

P.S.S. Ako ode gore 20% eto me nazad u neprijatni $. ;)
 
Poslednja izmena:
Kakva klopka kad sam kupio 0.0998btc-a na 321$, zato pada :p
 
Logika kaže da treba još čekati, ali pošto je logika predvidiva reko ajde da odigram kontra.
 
Ja sam se ekscitirao, a ono mrtvo more, ne vidim nikakav nagoveštaj za pump koji očekujem :)

A što se tiče drugog kruga, gotovo uvek ga čekam ali treba imati sreće za dobar ulaz.
 
Poslednja izmena:
opet sinhronizovano u 1am po nasem...par hiljada btc i cena 20$ gore...smesno postaje, verovatno ima on/off switch za pump, jer juce na 400k+ btc kupljenih nije se nista desilo za par sati.

ispravka, 00.43, kinezi i btc-e startovali....moj stav je kad krene pump na btc-e, onda ce biti pravi skok, trenutno je tamo vise kesa spremno za kupovinu btc nego na bitstampu
 
Poslednja izmena:
pa dobro jutro kolumbo! naravno da botovi rade na on-off. :D ja to u kini nista ne gledam, pogotovo ne kroz obim. dakle svi ti indikatori koji se oslanjaju na volume su tamo beskorisni. ema, macd, itd.



download.png
 
Sta sad oces da kazes da kinezi nemaju $$$!

Ja se generalno nadam da ce se 300$ odrzat, bice jos napada, ali dugorocno je vazno da se cena odrzi, ipak treba iskoristiti povratak BTC u medije, shortovanje za BTC sad i nije najbolje
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno