Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ah, kakav ces minus da zaradis, ne pratis cenu DRK-a :p
Jel znas da sam ih ja kontaktirao i zamolio da ubace Mintpal i DRK i ljudi posle par dana izbacuju novu verziju s ubacenim sto sam trazio. Posle pumpa moracu da im doniram neke pare ;)
 
Poslednja izmena:
Treba oni tebi da doniraju. Ipak im dajes konstruktivne predloge koje ostali korisnici cene i direktno utice na njihovu reputaciju. :)

Imam neki cudan osecaj da se krcka nesto veliko, dovoljno mi je baciti oko na menjacnice. Stopirao sam trgovine do daljnjeg i sada sam u spectator mode. Ne bi bilo lose ponoviti ono od prosle godine. :p
 
Ah, kakav ces minus da zaradis, ne pratis cenu DRK-a :p
Jel znas da sam ih ja kontaktirao i zamolio da ubace Mintpal i DRK i ljudi posle par dana izbacuju novu verziju s ubacenim sto sam trazio. Posle pumpa moracu da im doniram neke pare ;)

Ma ko ne prati... skrol nije bio dole... ;)

uploadfromtaptalk1415832942631.jpg

Ja sam im donirao nesto malo ;)

La morao sam, a oni nek' nagrade Saja.
 
Uvek ja imam konstruktivne predloge ali nema ko da slusa. Ovi momci su makar ljudi od akcije i rade na aplikaciji koja mi "treba".
Ja sam isprodavao sve shitove, sad jos samo da mi prodje order za DRK i ja sam full spreman za akciju. Ovolika pomeranja na berzi nismo videli jako dugo. I zanimljivo je sto su pomeranja na gore konstantno. Sprema se. Mozda ja ipak budem upravu pa se cudo desi pre kraja godine. Ja se nadam tome od prosle godine, krajnje je vreme ;)


@Cacanin ahahahaha Znao da me neces razocarati :D
Edit: ne mora niko da me nagradjuje, samo Studentu da sledece godine uzmem onih 100LTC-a. Ako se obistini prognoza za sledecu godinu druze kupujemo vilu od Kosmajca ;)
 
Poslednja izmena:
Ma salim se ja, hteo sam samo kazem kolike su mogucnosti. Ja sam skroman po prirodi, ja bih pre na selo otisao nego da zivim u takvoj vili. Ali bar nece da mi se smeju da sam jeo pljeskavice od 120dinara :d
 
Mislim da ovo nije "to" sto cekamo i mislim da ce ovo za koji dan dole,ne mnogo al mislim da hoce.
Ono sto je dobro i evidentno je da ce se ipak nesto desavati i da postoji verovatnoca da se jos jednom
okrene kolo srece.

Ne bi smeo da se uhvatim za oba oka,ali po meni ce ovo dole i onda za x vremena ocekujem rast ali brzi od ovog,manji pad i onda konstantni "reli" izmedju 550-600 i
onda psihologija igra svoje nakon toga.
 
Nikako da se odvojimo od 420-430$, ako odemo iznad 460$ to bi mogao biti dobar znak.
 
Kinezi se drže iznad $420... tačnije iznad $430.
Jako velika razlika između menjačnica... ja ovo lično nisam video pa sada ni ne znam šta da očukujem više...

Bitstamp - $415
Bitfinex - $422
Huobi - $436 (CNY 2670)
 
neka digne dva prsta ko je short-ovao :)

Usao sam sa 25 BTC-a na 338.1$ jos nisam prodao. Hteo na 358$ ali rekoh neka jos malo ;)
Zato sam full otvorio sa LTC/BTC konverzijom kad je bilo 0.01105 odnos i jos ne zelim da zatvorim, mislim da ce LTC jos osetno ici nize.

Mnogo se zezam, al... ko ga shisha...

EDIT:
U vezi BTC/LTC trgovine, da sam video na vreme odnos 0.00905 koji je bio verovatno bih vratio pola u LTC, ovako.... videcu...
 
Poslednja izmena:
Mislim da ovo nije "to" sto cekamo i mislim da ce ovo za koji dan dole,ne mnogo al mislim da hoce.
Ono sto je dobro i evidentno je da ce se ipak nesto desavati i da postoji verovatnoca da se jos jednom
okrene kolo srece.

Ne bi smeo da se uhvatim za oba oka,ali po meni ce ovo dole i onda za x vremena ocekujem rast ali brzi od ovog,manji pad i onda konstantni "reli" izmedju 550-600 i
onda psihologija igra svoje nakon toga.

https://www.tradingview.com/x/Se6cGwGa/
https://www.tradingview.com/x/Br8ls3s4/
 
Poslednja izmena:
Usao sam sa 25 BTC-a na 338.1$ jos nisam prodao. Hteo na 358$ ali rekoh neka jos malo ;)
Zato sam full otvorio sa LTC/BTC konverzijom kad je bilo 0.01105 odnos i jos ne zelim da zatvorim, mislim da ce LTC jos osetno ici nize.

Mnogo se zezam, al... ko ga shisha...

EDIT:
U vezi BTC/LTC trgovine, da sam video na vreme odnos 0.00905 koji je bio verovatno bih vratio pola u LTC, ovako.... videcu...

Ja sam juce samo gledao, hteo da odspavam a da sam lepo ustao u 6 ujutro kada se ustaje :), bilo bi kvalitetne trgovine...Mislim da si safe za oba trejda, 0.00905 je bio samo peak.
 
Izgleda ide opet ispod 400$ a ja se taman ponadao da je zalet prema 1000$ :D
 
Ja jesam malko, ali bas malo. A jel ti kupujes sada ili cekas da padne jos? Tj .koliko otprilike cekas da padne onako odokativno, ako ne kupujes bas sada? :)


kupio sam bas sad sitno nesto i malo ispod 405, ali kao sto rekoh juce ili kada vec, moze to to i do 390~395. cekacu to spreman.
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno