Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Znaci strasno ja to nisam video, gutaju po hiljdu BTC kao da je dzabe. LTC volumen je malo manji nego na ocoin-u, strasno.
 
Mora da se spremaju da trguju sa rusima pa znaju da ni yuan ni ruska rublja ne vrede ni psiljivog boba pa se spremaju da uvedu BTC kao zamenu za $ :-devil-:
 
Da ostanemo mi sad iznad $420 i prelazimo u total bull market.
 
Koliko su rekli da cemo se vrtiti 420-430$?
Na bitstampu do 434$ dogurao brzo se sve odvija mozda se zadrzimo ovde ili krecemo prema 500$?
Kakva su vasa predvidjanja?
 
Parabolic move pa dump... ko će pobediti? :)
 
Vreme je za budjenje.

Dobro jutro svima :d

Nesto ranije od ocekivanog ali lepo je opet videti te dnevne oscilacije od skoro 100$. :)

Flashevi i novcanici pripremljeni, sedimo i cekamo. :)

P.S Pre sat vremena kad je naglo otisao na $430, mislim se u sebi reko ovo je dusu dalo za short, ide ovo na ~$400 pa onda opet nazad gore. Ali necu nista da diram niti preuzimam, imam osecaj da je ovo pred eksploziju, onda nema buy back.
 
P.S Pre sat vremena kad je naglo otisao na $430, mislim se u sebi reko ovo je dusu dalo za short, ide ovo na ~$400 pa onda opet nazad gore. Ali necu nista da diram niti preuzimam, imam osecaj da je ovo pred eksploziju, onda nema buy back.


baš tako. :)

zapravo, ja bih rekao do 390~395.
 
10751680_10204292716872435_1312527297_n.jpg

z1.jpg

Valjda ce ovaj put biti izuzetak... :p
 
Cacanin isti widget koristi već godinama. Možda je vreme da promeniš na recimo bitcoin checker :).
 
Konsoliduje se cena iznad $420 uz malo sideway movement-a... da potraje još malo i mislim da prelazimo u 100% bullish period.
Spremam se da kontaktiram zmaja i dokupim.
 
Steta sto nisi ranije. Ja sam bez love inace bih odavno uzeo za sve pare. U svakom slucaju, ovo tek krece, bice ovde ludila.

Gde su sad oni sto su pricali da Kinezi gledaju samo svoje dupe i da od njih nema leba? :d
 
Pa jesam i ranije, samo očigledno ne koliko sam trebao... no uvek je tako. Kupovao sam na $320-$350.
Sad hoću još pa da me se supruga odrekne preko novina :).
 
OKCoin i Huobi ne koriste samo kinezi...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno