Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pa nisu svi gejmeri kupili karte, mozda neko radi upgrade, pa ce imati jeftin upgrade sada.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Za malo jače od mesec dana. Krajem oktobra, ako ne kreni neki bull run krajem meseca koji će produžiti agoniju još malo.
 
SPremi 200e i do kraja godine i do kraja godine ces kupiti 1070 ili 1070ti vrlo lagano
 
Da nisam pogrešio forum...ovo je valjda o cenama ne o grafikama.
Ljudi, jasno je da ne može da se večno zaradjuje 200% . Čista fizika.
Ovo me podseća na Bg investitore pre Seke, kad su se po Vračaru dogovarali za placeve i rušenja, lapali po zgradi 80% profita, ako nema 80% NIŠTA od posla!
A kad je to došlo vreme da uzmu nekih 15-20% jer mora da se plate i doprinosi a cene stanova pale, nastalo je stani pani. Ipak..danas su se mnogi prilagodili uprkos srpskom gramzivom mentalitetu i šljakaju sasvim normalno.
 
Poslednja izmena:
Pa dobro ima toga ali konkretno, vecina mininga medju nama obicnom rajom i malim do srednjim farmama je ETH.
Tu je i bila zarada a sada sa smanjenjem nagrade sa 3 na 2 i sa dolazecim Konstantinopoljem kada ce da uvedu diff bomb to manje vise ode na 0 jer je to i poenta zar ne u smislu forkovanja i odumiranja PoW grane. Sigurno ce da nikne nekih novih projekata koje ces moci da kopas RXom ali tu pricamo o kretanju od nule i kopanju u nadi za lepu buducnost tih conina a ne necega sto je dokazano vec kao ETh.
 
Da nisam pogrešio forum...ovo je valjda o cenama ne o grafikama.
Ljudi, jasno je da ne može da se večno zaradjuje 200% . Čista fizika.
Ovo me podseća na Bg investitore pre Seke, kad su se po Vračaru dogovarali za placeve i rušenja, lapali po zgradi 80% profita, ako nema 80% NIŠTA od posla!
A kad je to došlo vreme da uzmu nekih 15-20% jer mora da se plate i doprinosi a cene stanova pale, nastalo je stani pani. Ipak..danas su se mnogi prilagodili uprkos srpskom gramzivom mentalitetu i šljakaju sasvim normalno.

Ma fora je u tome sto sam cuo mnogo prica cak mi je jedan covek sa svojih 35+ godina pricao kako su on i kum uzeli dva riga u janurau i oni su ladno likovi racunali da ce to sve za 6 meseci da se isplati i jos neke bajke da ce sa tadasnjih 1000 da padne mozda na 800 i sve takve price a takvih je dosta koji su mastali. I prosli put kada su pukle cene 280x je isla po 80 90e i onda se pred kraj prosle godine i pocetkom ovde godine prodava skoro za 200e, ali tada kada je pukla cena i sve ostalo bilo je cenim jedno 5 do 10 puta manje kartica u opticaju nego sada

edit:
sorry za off vratimo se temi
 
Poslednja izmena:
Ko beše moderator teme [emoji3]
Samo neka nastavi sa ovim sufiksima...

P Smart
 
Nema sta da nastavi. Ovo sad je pravi opis stanja.
 
^^

+1
I ja sam hteo da prokomentarišem da su naslovi tema vrh :D
 
Krecem da kupujem od 190 postepeno...do 150, a mozda i nize...ocekujem bounce u narednih mesec-dva bar do 300

+1 za ovaj deo o kupovini

Ja sam shortovan $ rasporedio za kupovinu stepenasto do cene 100$ pa koliko uhvatim uhvatim... inace kupujem za hold
 
Ako eth padne ispod 100 kupujem jedno 30 komata da se nadje..
 
+1

Sent from my S8 using Tapatalk
 
+1 za ovaj deo o kupovini

Ja sam shortovan $ rasporedio za kupovinu stepenasto do cene 100$ pa koliko uhvatim uhvatim... inace kupujem za hold
Da, buy na ovom nivou moze se porediti sa btc na $200-300 pre par godina.

@izzy
Ne vredi dzabe pricati...bice bar na nuli za koju godinu
 
JA sam ETH kupovao od 275 pa nanize ...mislio sam da je 260$ neka donja granica..bar mi tako tad izgledalo..i kupovao sam do 210$..kad propalo kroz 200$ odmah sam prodao taj ETH za BTC..bilo nekih .032..sad vidim vec 0.028
 
moze eth i na 50$, pa cak i da se vise nikad ne vrati na onih 1400$, samo btc
 
ETH je najstrašnije pogođen od svih alotva. Nije ni čudno. Sam Vitalik je rekao da on može završiti na 0$

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Samo nek on pada, ja kupujem i kupujem kao na rsprodaji [emoji3]

Послато са SM-G935F уз помоћ Тапатока
 
Ako ako, nego ti samo hold... I kartice i ETH :)

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno