Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
aha

1234.jpg



inace, to su bila 2 btc-a, pre ne znam koliko, ali trgovinom se skupilo cela 3.2. sad ce da ih povratimo, al za manje pare. :D
 
Poslednja izmena:
Ovamo pokazujes sliku sa 3.2 BTC a na drugoj strani "dumpujes pumpujes" kako li se zove sa par iljada i obaras cenu...
Sram da te bude :)
EDIT: btc-e se pravi blesav na pad cene...
 
Poslednja izmena:
NOB trap jednom nece biti NOB trap.
Ide vuk, ide vuk pa jednom stvarno naidje vuk...
 
Sad sam gledao i na bitparking da nije nesto ostalo, i ima ali samo 0.009 BTC sto ne moze ni da se podigne :)

Inace ima jedna glupost koju sam napravio odmah na pocetku rudarske avanture. U offline novcaniku na kucnom kompu sam prebacio prva 3 BTC koja sam iskopao, u ono vreme sluzilo vise za testiranje. Nije proslo ni nedelju dana kad mi je na tom SSDu pukao OS, i prilikom reinstalacije sam sve bekapovao osim toga.
Tada sam ih prezalio jer nije bila neka velika para u pitanju, ali sada bi se pojeo da mi se to desilo :)

Na svu srecu pa izlazim iz ove price, hardver iz rudnika je skoro rasprodat ceo, sva kripto-lova pretvorena u papirni novac, ostalo samo nesto sitno ako bude za deset godina BTC vredeo zilion ;) Lakse se i opustenije zivi bez rudarisanja i berzanisanja :D
 
Svaki today's open na stampu u zadnjih x dana je preko 1k dolara. Tokom 24h se igraju i vrate na 1k ponovo.

Ovo je savrsen nacin zarade i povecanja kolicine novcica za velike holdere.

A sto se tice toga da jednom nece biti noob trap, i nek' ne bude. Ne moze ici manje nego sto je bio ljetos ili ranije pa smo kopali u radovali se ko mala djeca na 15$.

Citava ova prica se zahuktava, samo treba biti mudar i stalozen i nema problema.
 
Ovo meni nema veze sa panikom, kao da neko izlazi sa vecim parama sa bitstampa jer panika je obicno najveca na btc-e.
 
ma nije panika, lagan i kontrolisan dump.

nece biti onih aprilskih sokova vise nikad, sto ne znaci da 1000 $ po btc-u je sad neka normalna cena.
 
Ovo meni nema veze sa panikom, kao da neko izlazi sa vecim parama sa bitstampa jer panika je obicno najveca na btc-e.


Pa vidi ovo je spori dump (jednostavno videli su da dump od jednom ne pomaze cena se brzo regerise..., pa menjaju taktiku), nema to veze sa izlaskom, ili neko panicno izlazi pa dumpuje, ili rasprodaje za 2-3 sata, 24h da bi izvukao vecu cenu, ili postavlja sell ordere malo iznad i izvlaci max cenu....
 
ma nije panika, lagan i kontrolisan dump.

nece biti onih aprilskih sokova vise nikad, sto ne znaci da 1000 $ po btc-u je sad neka normalna cena.

eto vidis i genijalcin zna samo prica da bas ceka ~600$ pre ce izgleda kupiti na ~800$ ako padne, samo stvara paniku pa da mu prodate :p
 
hocu malo sutra da kupim za 800 $.

nikada ne kupovati na padovima kada je opsti trend negativan. to je cista kocka.

naravno, ako prodje, dobitak je najveci. ali ja nisam voljan da rizikujem sada.
 
Poslednja izmena:
hocu malo sutra da kupim za 800 $.

nikada ne kupovati na padove kada je opsti trend negativan.

znas i sam da se to premeni u tili trend... naravno da se testira da li moze dole... ali ja ne bi ocekivao nerealno bez razloga

pogotovo sto se ovde ne bori jedna krupna zivotinja vec vise, i svaki ima druge ciljeve, da zezne onog drugog
 
Poslednja izmena:
Meni danas,posle 3 dana,odbili verifikaciju na Stamp-u,uz obrazlozenje:

Reason:
We are unable to accept mobile phone bills as they do not meet UK AML standards which we comply with.

We kindly ask you to submit a high quality image of a physical bill, which includes your name, address and which is not older than 3 months from the day of its issue. Please take note that the document must be visible in its entirety so all required information is clearly visible.

Sta onda da im posaljem,mozda racun za net od Orion Telekoma? Znaci prosla je licna,pasos i vozacka koje sam uslikao zajedno,ali tel racun nije prosao.....neke sugestije?
 
Trazim danas u rokovniku telefon nekog prevoznika s kim sam radio pocetkom godine i sasvim slucajno naletim zapisane login podatke sa BTCGuild poola.
Odem tamo cisto znatizelje radi - kad ono 0.61 BTC stoji usamljeno :)
i kod mene ima 0.23 btc ali ne mogu da promenim adresu nije ona od btc-e :(
 
Meni danas,posle 3 dana,odbili verifikaciju na Stamp-u,uz obrazlozenje:

Reason:
We are unable to accept mobile phone bills as they do not meet UK AML standards which we comply with.

We kindly ask you to submit a high quality image of a physical bill, which includes your name, address and which is not older than 3 months from the day of its issue. Please take note that the document must be visible in its entirety so all required information is clearly visible.

Sta onda da im posaljem,mozda racun za net od Orion Telekoma? Znaci prosla je licna,pasos i vozacka koje sam uslikao zajedno,ali tel racun nije prosao.....neke sugestije?
Meni je prošla verifikacija..... LK+telekom račun za fiksni
 
Ne uzimate u razmatranje da je BTC-u juce zadata smrtonosna rana. Sada samo lagano krvari ali je verovatno vec ubijen ko zec...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno