Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ili gore :)
 
Ja čuvam ovu moju bedu što sam skupio za mesec i po dana... Čekam 1300$... [emoji4]
 
Pa do 1300$ za 1 BTC nakupićeš se ti još dosta sice, posebno ako potraje 2-3 godine :)
 
Ne lipči magare do zelene trave. [emoji4]
Ma ne žalim se, samo nek se skuplja i ova sića makar 2 do 3 godine...
 
ta cifra moze da se desi koliko vec za 20 dana , cak i veca da bude
 
Yup, pogotovo što je vrlo moguće da dolar padne kada Trump bude inaugurisan.
 
zali mi se neki lik preko pm/a da je ovde zabranjeno pricati o skidanju novca preko cex.io na kartice visa i ostalo???
 
naravno da nije zabranjeno.

ovo mesto je zamisljeno za razmenu iskustva i pomoc, a ne jajarenje.
 
Poslednja izmena:
nemam pojma. ja to ne koristim. ali posto se radi o karticama, kapiram da ne treba svlaciti velike sume tamo, jer je to no/no. neko ce vec reci.
 
Ako je zabranjeno onda si mu preko pm/a trebao ukratko objasniti kako se to radi.... onako, iz ličnog iskustva pošto obrćeš velike cifre :whip:
Naravno da nije zabranjeno ali postoji interni dogovor da se ljudima objasni na PM umesto da se pise ovde. Niko nece biti uskracen za informacije a "zastitnik gradjana" slobodno moze da nastavi da gleda svoje interese ;)

sent from P9 lite
 
@SAJ znam ja to nego sam prokomentarisao zbog genija koji se posle podbadanja "grbavi" da nema pojma (obrće tolike BTCove a ne stavlja pare/fiat u džep) a potvrdjuje da je to no/no i prebacuje lopticu na drugog (kao, javiće se već neko drugi da objasni)

nemam pojma. ja to ne koristim. ali posto se radi o karticama, kapiram da ne treba svlaciti velike sume tamo, jer je to no/no. neko ce vec reci.
 
Poslednja izmena:
Relativno sam nov na ovom forumu ali reklo bi se dovoljno da bi mogao da opisem klimu koja vlada bar na ovom topiku:
1. vecina clanova su nabedjeni IT magovi/strucnjaci koji misle da su bogom dani (reklo bi se sujetni)
2. velike su interesdzije (u fazonu da zaradim dva ****na dolara a sve druge cu pustiti niz vodu), klasican sebicluk
3. raspolozenje clanova prevrtljivo kao vreme (ja bi rekao kao vrednost BTC) jedan dan su srecni a posle ne mogu ni rodjenu majku da vide (bar 5 dana)
4. forum bi trebao biti mesto gde se svako moze obreti za dobru/kvalitetnu informaciju medjutim mala grupa ljudi (verovatno duze prisutna na forumu) koristi svaku priliku da se podsmeva pitanjima "zelembaca" (fora mi sve znamo a vidi ovih mukica), onda se to nalepi na forum u samo njima znanim "sifrovanim" porukama...... krastavac ne kapiraju da i drugi mogu da citaju izmedju redova.
5. kako mi se od vecine magova kaki, odoh tamo gde i Car ide peske.
6. TO BE CONTINUED
 
@dzoh problem su pocetnicka pitanja koja su odgovorena 100x puta, neka su u pocecima topica i bar ona se ne smela ponavljat

a sto se tice mininga, naravno ako se pogleda diff kako raste i da se blizi the end POW na ETH tu nema vise pocetnici sta da traze, jec ce posle biti kuku mama ko me zeznuo.....
 
Relativno sam nov na ovom forumu ali reklo bi se dovoljno da bi mogao da opisem klimu koja vlada bar na ovom topiku:
1. vecina clanova su nabedjeni IT magovi/strucnjaci koji misle da su bogom dani (reklo bi se sujetni)
2. velike su interesdzije (u fazonu da zaradim dva ****na dolara a sve druge cu pustiti niz vodu), klasican sebicluk
3. raspolozenje clanova prevrtljivo kao vreme (ja bi rekao kao vrednost BTC) jedan dan su srecni a posle ne mogu ni rodjenu majku da vide (bar 5 dana)
4. forum bi trebao biti mesto gde se svako moze obreti za dobru/kvalitetnu informaciju medjutim mala grupa ljudi (verovatno duze prisutna na forumu) koristi svaku priliku da se podsmeva pitanjima "zelembaca" (fora mi sve znamo a vidi ovih mukica), onda se to nalepi na forum u samo njima znanim "sifrovanim" porukama...... krastavac ne kapiraju da i drugi mogu da citaju izmedju redova.
5. kako mi se od vecine magova kaki, odoh tamo gde i Car ide peske.
6. TO BE CONTINUED

Jel kad naucis da brojis preko 6?
Pokazi malo postovanja ljudima i oni ce ti uzvratiti, kao sto su i meni i mnogima ovde.
 
ne prebacujem lopticu ja ni na koga, nego jednostavno ne koristim taj cex.io.

ti karanovicu sto tako slobodno interpretiras moje postove - cuj, pa nisi ni prvi ni poslednji. pun vas je kufer. reklo bi se da ste jedino vi ovde i ostali. dzoh sa svoja cela 19 postova je u jednom lepo sazeo kako stoje stvari ovde. posto imam malo vremena slobodnog sada i posto sam ja ovde na forumu dosta tema-akcija uradio i zapoceo, tj. dosta sam vremena svog slobodnog i rada ulozio, drzim se prozvanim u smislu da se javim i kazem da to nece proci.

cuj to, "interni dogovor". kod kuce se u svoja 4 zida "interno dogovarajte" o cemu i koliko hocete. te vase "interne" price, podhebavanja i komplekse koje sam vam ja napravio nikoga ne zanimaju. ako ne umete da se ponasate i budete drustveno korisni - onda vam ovde nije mesto.
 
Poslednja izmena:
Ja sam samo brutalno iskren. Izvinjavam se ako sam vas vise puta (vise od 6) uvredio.

prijatelju ne primaj to K SRCU, ja sam u postu napisao vecina ( a ne SVI).....nikad ne generalizujem. No nisam ja objavom hteo da podstaknem neku svadju sa clanovima nego vise onako sa strane da izrazim stav kako topic izgleda (valjda su ljudi tu svakodnevno pa izgubili osecaj za stvarnost). Upravo ta prica "interni razgovori" znaci fuck that, ko nece da pomogne i bude transparentan nema sta da dangubi na forumu (forum ima drugu svrhu)... ljudi koji bi da budu kao neka sekta ili onaj film (drustvo lobanja) neka idu na neki IRC kanal, ili brate neka skajpuju.
ako je bas neko rad da se svadja ja sam tu i ne povlacim se. :)
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno