Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ok, ali ne mora to da bude BTC i nešto trenutno dostupno.. Ovo može ostati samo kao neki "marginalizovani eksperiment" iz čega će se cediti $ dok može/ako može, a recimo neki gigant tipa Paypal ili bilo ko u saradnji sa nekim vladama će progurati/smisliti neki svoj crypto payment koji će biti zaista zamena za novac (ako je to uopšte u interesu velikih) u nekoj budućnosti...
Nije ni bitno neću ni da filozofiram, mislim da je najbitnije da ako uopšte bude neki normalan pump, prodamo većinu btc/ltc/štagod blizu najveće cene a ne da čekamo neka još veća čuda od 1150$/48$/ xxx$ jer ćemo se opet osećati bzvz najblaže rečeno :)
 
tako ce i biti , tako je bilo i sa BTC-om prosle godine , oni koji nisu u aprilu prodali na 260$ skakali su od srece u jesen te iste godine kad je BTC ponovo dosao na 200 i kusur $, a posle su se grizli za zadnjicu sto nisu bar malo ostavili da prodaju po vecoj ceni
 
To je potpuno neodrziva situacija koja traje vec godinu dana...Dokle ce-videcemo.
Pa verovatno ce sada poceti raskoli i deljenje na minere, holdere, tgovce, prica kako su spekulanti i trgovina na marginu stetni po cripto koncept jer omogucavaju zaradu na padu i slicno.
Razna prepucavanja ko koliko cini za kripto svet, teranje inata i rasulo...pa tek onda oporavak ako se donesu zakoni.

Mene zanima razvoj situacije sa LTC, kinezi i dalje gomilaju, onaj prvi sad ima 5.5 miliona komada. Sta je njemu u glavi? Ja se nadam da ce tu pasti neko zestoko pranje para jer drugi nacin da on izvuce svoje pare ne vidim.
A ako nema neki plan zasto bi i dalje gomilao ?
 
Vi niste nimalo svesni koliko viska para ima u svetu... zaboravljate da 85% kapitala drze oni koji sa istim neznaju sta ce im, jedini hype imaju ako ga obrnu i zarade... tako isto i ta komunjarska deca... realno potreban je jedan kit za pumpanje LTC a taj sto ima kao sto kazete 5 milki sta misliti ko je on

Max coin se nikako nemoze porediti sa LTC jer kad LTC naduvas masa ljudi ga kupuju a onaj "putin ***** kajzer scam coin" samo se dumpuje jer ne vredi nicemu

To sto ovde neki pilicari izgube poverenje u LTC nikog ama bas nije briga
 
Poslednja izmena:
Pa verovatno ce sada poceti raskoli i deljenje na minere, holdere, tgovce, prica kako su spekulanti i trgovina na marginu stetni po cripto koncept jer omogucavaju zaradu na padu i slicno.
Razna prepucavanja ko koliko cini za kripto svet, teranje inata i rasulo...pa tek onda oporavak ako se donesu zakoni.

Mene zanima razvoj situacije sa LTC, kinezi i dalje gomilaju, onaj prvi sad ima 5.5 miliona komada. Sta je njemu u glavi? Ja se nadam da ce tu pasti neko zestoko pranje para jer drugi nacin da on izvuce svoje pare ne vidim.
A ako nema neki plan zasto bi i dalje gomilao ?
Sto se ti brines za Kineze? Plan uvek postoji, pa nije taj lud sto kupuje i gomila. Aj zamisli sta ce da se desi ako Ali za 3-4 meseca, godinu dana naprimer, objavi da prihvata LTC kao nacin placanja. Jeste to hipoteticka situacija ali nije uopste nerealna. Aj samo probaj da zamislis sta ce da se desi. Ljudi koji kupuju i gomilaju tolike kolicine 1000% to rade s nekom namerom. S kakvom? Ko to zna ali oni sigurno nece otici u minus ;)

Nebitno je ko je kakav i ko sta radi. 99.9% ljudi je ovde zbog love. Realno, svi smo isti i svako se snalazi kako ume u skladu sa znanjem i mogucnostima. To deljenje na trgovce, rudare, torbare smo vec prosli kako mi se cini. Sve se manje o tome prica i to je dobro. Svi smo u istoj zajednici, treba da se ponasamo kao zajednica i treba da se pomazemo. Svadje, deljenja na ove ili one su obicno uzroci krize u kriptovalutama.

Pomazite se koliko mozete, ako ne mozete da pomazete, makar ne odmazite jedni drugima i to je dovoljno.
 
Poslednja izmena:
Sto volem sto nije I nece pasti ispod 300 bas zbog tih dumpera :p
 
Srecna Nova godina drustvo...puno zdravlja ,srece ,ljubavi i uspesnih buy i sell ordera da pogadjate dno za kupovinu i sam pik za prodaju vam zelim :)
 
Također Sretna Nova Godina svima ovdje na forumu ,živjeli,pili,ševili...i obogatili se naravno:)
 
Srećna vam Nova 2015-ta!! Želim vam: da BTC dostigne minimum 1200, a LTC 120$ :p
 
srecna nova, sve najlepse, pa da se obogatimo ove godine
 
U Novoj godini nema mesta za ovakvu negativnost :p
 
e tu ste se malo zajebali zlobno drustvo iz coska, ne mogu da shvatim sta imate od tolikog mracenja, pa ako padne ltc ode i btc u vecna lovista
 
Niko ne mrači, nego se ne prihvata realnost u ovom trenutku.
 
ma po njihovim prognozama sve je propalo vec i nista ne valja, a i dalje su tu sa nama sede i kukaju, jedino da i mi pocnemo da se bavimo prodajom asic-a (mozda i nama krene) ;)
 
Sto se ti brines za Kineze? Plan uvek postoji, pa nije taj lud sto kupuje i gomila. Aj zamisli sta ce da se desi ako Ali za 3-4 meseca, godinu dana naprimer, objavi da prihvata LTC kao nacin placanja. Jeste to hipoteticka situacija ali nije uopste nerealna. Aj samo probaj da zamislis sta ce da se desi. Ljudi koji kupuju i gomilaju tolike kolicine 1000% to rade s nekom namerom. S kakvom? Ko to zna ali oni sigurno nece otici u minus ;)

Nebitno je ko je kakav i ko sta radi. 99.9% ljudi je ovde zbog love. Realno, svi smo isti i svako se snalazi kako ume u skladu sa znanjem i mogucnostima. To deljenje na trgovce, rudare, torbare smo vec prosli kako mi se cini. Sve se manje o tome prica i to je dobro. Svi smo u istoj zajednici, treba da se ponasamo kao zajednica i treba da se pomazemo. Svadje, deljenja na ove ili one su obicno uzroci krize u kriptovalutama.

Pomazite se koliko mozete, ako ne mozete da pomazete, makar ne odmazite jedni drugima i to je dovoljno.
eventualna odluka da Ali pocne primati LTC nece uticati na cijenu na nacin na koji ocekujes. Cijena bi isla dole a ne gore.

zasto?
zato sto ce tamo za LTC kupovati samo rudari a onda ce se ti novcici prodavati na berzi jer prodavaci za robu zele lovu a ne coine.

trenutno LTC nema komparativne prednosti u odnosu na kartice koje bi bile presudne da ja kao eventualni kupac robe prvo kupim coine za koje bi naknadno kupovao robu.

nisam optimistican...
 
greska , kada bi ALi kao najveci trgovac na svetu uveo kripto valutu skok bi bio Enorman, neverovatan (a i bice samo strpljenja)
 
Ne znam da li razumeš činjenicu, da je za neki skok potrebno daleko više sredstava nego pre, jer svako danas zna za BTC/LTC. Kada neko nešto želi previše, to obično pukne.
 
Poslednja izmena:
greska , kada bi ALi kao najveci trgovac na svetu uveo kripto valutu skok bi bio Enorman, neverovatan (a i bice samo strpljenja)
sta to konkretno znaci!?
ok, eto zamisli da prima.
mozemo kupovati mi koji imamo stek u LTCu, rudari koji ga kopaju...

ostali koji nemaju LTC bi ga morali na berzama kupivati da bi njime placali robu.... to bi mu podiglo vrijednost.
medjutim, ZASTO ce neko sa kartice skudati npr dolare da bi kupio LTC sa kojim bi opet kupovao robu kada Ali voli i kartice!?
Isplati li se to raditi?
Ne!
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno