Šta je novo?

Diskusija o cenama

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Pazite samo da ne potrošite sve pare, jer biće tu još nižih cena. Do 30.000$ ima još dosta, a treba imati neku rezervu i za 20.000$, za svaki slučaj 😊.
 
Za sada Cardano, Polka i Vechain. Planiram da prosaram sa Solana, Chainlink i Maticem ako olabave ovih dana ..
Ne znam da li si obratio paznju na xDAI, danas sam ti ga preporucio pre sloma na berzi. Danas imao smesno mali pad. Dok su drugi jaki coini padali po 30+%, on ni 15% nije imao pad. A taj mali pad nije bez razloga. Ako padne na 7$, kupujem ga lopatama za ugalj.
 
Ne znam da li si obratio paznju na xDAI, danas sam ti ga preporucio pre sloma na berzi. Danas imao smesno mali pad. Dok su drugi jaki coini padali po 30+%, on ni 15% nije imao pad. A taj mali pad nije bez razloga. Ako padne na 7$, kupujem ga lopatama za ugalj.
Jel je to ovaj token xdai stake? Njega cekas na $7?

 
Kad sam u pola sata pre jedno 2 meseca na onoj prevari TronCase izgubio 5000e u TRX , a oni otvorili sutradan novu app, sve mi je postalo sve jedno :) ne tangira me i na 5k da padne. Sto je najgore aplikacija mi i dalje radi count ing i pokazuje mi da trenutno imam za podizanje 105000 trx... na greskama se ucis...
 
Dip ade je bio na $2, ja imao buy order na 2.01 koji je prosao. Postavio sam ga kad sam izasao iz ade komplet pre neke dve nedelje kad je ovo krenulo da skace, pa kad sam prodao svu adu na 2.51, i postavio odmah order na 2.01. Nesto sitno, ali svejedno je dobitak za sad. Postavicu opet sell order na 2.81, pa kad dodje.
 
Jel je to ovaj token xdai stake? Njega cekas na $7?

Da.
Kad sam u pola sata pre jedno 2 meseca na onoj prevari TronCase izgubio 5000e u TRX , a oni otvorili sutradan novu app, sve mi je postalo sve jedno :) ne tangira me i na 5k da padne. Sto je najgore aplikacija mi i dalje radi count ing i pokazuje mi da trenutno imam za podizanje 105000 trx... na greskama se ucis...
Kako si uspeo da se upecas na tu prevaru? Kolike kamate nudili? Da si bar zakasnio 1 dan.
 
2.5% dnevno. Kolege su kupovale kola od toga. Krenuli su prosle godine cim se pojavilo, ja usao i za mesec dana kraj price.
 
Dip ade je bio na $2, ja imao buy order na 2.01 koji je prosao. Postavio sam ga kad sam izasao iz ade komplet pre neke dve nedelje kad je ovo krenulo da skace, pa kad sam prodao svu adu na 2.51, i postavio odmah order na 2.01. Nesto sitno, ali svejedno je dobitak za sad. Postavicu opet sell order na 2.81, pa kad dodje.
Bas mi je drago da si podelio svoje iskustvo, jer kad sam napisao da je bio slom, meni neki odgovorise kako zapravo sloma nije ni bilo jer ja gledam neke “nepostojeće deepove” sa cenama po kojima ni CZ nije mogao da kupi. A ja 100 puta kupovao bukvalno u dlaku hvatao velike padove. Oni možda ne mogu kupiti ako u trenutku sloma idu da kupuju, pa svi navale i preopterete berzu i ne mogu se ulogovati itd. Ali ko na vreme postavi ordere, taj lagano bude pokupljen u talasu. Svaka cast na kupovini! Vredelo je čekati!
 
Ako se BTC vrati na 30K, ostali ce da se prepolove bukvalno .. Ako se stvarno skrlja na 20K, bice vriske do neba za altove
 
Kao što sam rekao juče očekujte bar još jedan talas na dole. Odbio se tačno od 50 Daily MA, verovatno će se popeti short term do 47-48k pa opet dole. U gorem slučaju očekujem 42-43k a u najgorem 37-39k wick da se pokupe opet longovi
1631092925312.png

 
Ako se BTC vrati na 30K, ostali ce da se prepolove bukvalno .. Ako se stvarno skrlja na 20K, bice vriske do neba za altove
BTC će 100% testirati 30.000$, samo je pitanje trenutka. Tada će biti vreme za kupovinu. A za 20.000$ ne znam, ali ću za svaki slucaj imati spremne dollare i za tu opciju. Ordere na vreme postavite, jer te cene mogu da se pipnu na tren, pa da vas pokupe, jer možda nećete moći da se ulogujete ili stignete kad krene novi potop. Biće veselo u narednom periodu.
 
Ja sam prešao iz svog preostalog keša u koine, pa šta bude.
Može da ide i još dole (onda ću da čekam), a može i da krene polako gore.
Lakše mi je kada sam holder. Ovo trgovanje iziskuje i vremena i živaca.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam Algo profite prebacio u ENJ, verujem da će taj projekat nadmašiti mnoge ove godine.
 
I Sol popusta. Nadao sam se da cu videti Polygon ispod 1.2, ali drzi se na 1.3 i dalje. Jutros je bio negde na 1.25 kratko.
 
U dolaru sam skroz nazalost, od nedavno ne radim sa novcem koji mi ne treba a to nije dobro. Ko je pametan neka kupuje, sam otisao u dolar znaci idemo gore
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno