Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

Ja sam iskoristio ovaj dip da se vratim u Strax koji sam prodavao od 1.37-1.55 pre swap-a. Uzeo sam ga nazad na 0.09 ( gledano pre swap-a to je 0.9 ) sto mu dodje neka zarada oko 80-90k. Nisam zeleo vise da rizikujem i necu trejdovati sa njim do daljnjeg. Napravio sam upravo MN-ove i neka kaplju stejkici. BTC cekam ispod 60k ( koji sam prodao na 69k ako se dobro secam ) i to bi bilo to od mene. Prebacio bih sve na Ledger i hibernacija do daljnjeg. Ide lepo vreme pa sto ne iskoristiti na neko putovanje u recimo Lauterbrunnen. 😀
 

Prilozi

  • Screenshot_20240413-064545.png
    Screenshot_20240413-064545.png
    110.9 KB · Pregleda: 97
Kad prodje halving, sve ce u zeleno x10, relax. :D
 
Taj sam, i kupovao jos dosta dok je padalo. :D Ajde necemo jos da pricamo, tek je 2 nedelje proslo, naravno hodlujem. Ali moze se reci da situacija nije kao sto sam ocekivao :D
Nista, idu i zadnje pare sto imam u altove sad pa sta bude. Ne moze gore od ovoga, right?
Na osnovu tvoje poruke sam malo istrzio, tako da cu i ja da uletim u Wormhole, ali kontam da gadjam sub 0.5$. Pa ako se oparim, imas procenat! :)
 
Brt, brojim dva puta nule da vidim koliko, šta. Ala ćufte, treba srčka da preživi sa tim.
 
Neka je sve popadalo, volume na BTC-u se lepo povecao iako je pao par K. To samo znaci da se kupuje sve. Samo polovljenje da prodje i da vidimo na cemu smo. Ovo mi vec deluje kao pocetak akumulacije. krastavac, altovi su standardno zvukli deblji kraj.
 
Neka je sve popadalo, volume na BTC-u se lepo povecao iako je pao par K. To samo znaci da se kupuje sve. Samo polovljenje da prodje i da vidimo na cemu smo. Ovo mi vec deluje kao pocetak akumulacije. krastavac, altovi su standardno zvukli deblji kraj.

Dok si govorio idemo gore... Mi dodjosmo dole. Znaci ide raketa (saj indikator) 🤣

Bez ljutnje, sala mala 😄
 
Hoće BtC na 65k da se spusti, nema greške. Altovi u kolapsu, sve mi izgleda kao dobro organizovan udar kitova u sadejstvu sa menjačnicama pa da podave sitne ribe što je više moguće pre nego krene završni BULL.
 
Ekipa koja priprema kupovinu..jel je vreme sad ili se ceka jos neki dan? :)
 
Sinoć je krenuo pad kad su počeli da pričaju o napadu Irana na Izrael. Pad se trenutno dešava kada je izgleda napad krenuo.
 
Sad sam video potop .

Uzeo sam na 62300 $ za 10% portfolija u nadi da cu prodati za 64 000 $ ( odma sam stavio order pa AkoProdjeProdje ) ..

Ostalih 90% ostaje u stable coinima .

Inace minimalna cena za aktivno kupovanje mi je 58 000 ( dakle kad vidim da smo pali ispod 60k . )

Ako ikada stignemo do 40k onda ce to verovatno znaciti da sam presao skroz iz stableCoina u BTC / ETH + neke altove ( ne znam jos koje )
 
Sad samo hodlovanje ili shoping u zavisnosti od toga kako ste u mogucnos'.

Ja cu da se dopunim samo ne znam sta jos, bice verovatno u one koji su najbolje istrpeli torturu, tj najmanje pali.
 
U neku ruku odluka FED-a o kamatama zavisi i od cene nafte. Bilo kakvo talasanje na bliskom istoku uzrokuje vecu cenu nafte, sto dalje vodi ka vecoj inflaciji, minimalnoj sansi za smanjenje kamata, itd.
 
Treba pratiti hashrate posle halvinga, ako opadne previse bice to novi deep.
 
Sad ce BTC da raste, treba oruzje da se prodaje malo.. :D
 
STa reci a da ne bude pesimisticno? Ako se prepolovi cena btc posle halvinga, sav kripto market ce otici u honduras. Ne verujem da ce odnos btc :all otici u korist altova. Ako su do sada samo krvarili... nema logike da bude obrnuto.
STvarno bih voleo da gresim i da lupam.
 
Nazad
Vrh Dno