Šta je novo?

Diskusija o cenama kripto valuta (2024)

"novinarstvo" :D
 
Kad mislite da ce altovi izvesti svoj ples?
BTC sve blizi ATH a altovi su daaaaleko, daaaaaleko od svojih ATH.
 
Altovi su ranije kretali oko proleća. Ako grešim, neka me neko ispravi. Da li neko ima prognozu za BNB? Jedno vreme se čak pominjalo da u budućnosti može da zameni ETH. Prošle goidne je lanisrana opBNB mreža, koja navodno može sve što i ETH, ali sa mnogo manjim gasom. Mreža je koliko sam shvatio još uvek u beta fazi, nema je na Exodusu. Ako proradi kao što treba da radi, biće opasna raketa na njemu.
 
Ja cekam da se javi Elon, Doge, Shiba, kerici, macici, da krene pravi hype i tad altovi krecu da mi prave milione :)
 
Ja ovih dana uzeo Myria, Beam i nesto malo Pepe. Uglavnom imam Solanu i BTC, sve ostalo mi je nekoliko procenata portfolija. Myria mi ima bas veliki potencijal, tu polazem nade za iznenadjenje.

A Elon... Ja se nadam da se slepac vise nece mesati. Proslog puta je prekinuo pump i prepolovio market na pola zbog svojih izjava.
 
E to. Gledam kerove i sve mi žao da ih kupim. Cena baš niska. Oni kad počnu da skaču, to će ići minimum x4, il neće da skaču uopšte.
 
Kad mislite da ce altovi izvesti svoj ples?
BTC sve blizi ATH a altovi su daaaaleko, daaaaaleko od svojih ATH.
Jednim delom će ih kupovati zakasneli investitori u btc koji su suviše čekali pa da bi se sustigli krenuce u lov na profit kroz altove, to bude uglavnom posle ath btc-a.
Altovi su ranije kretali oko proleća. Ako grešim, neka me neko ispravi. Da li neko ima prognozu za BNB? Jedno vreme se čak pominjalo da u budućnosti može da zameni ETH. Prošle goidne je lanisrana opBNB mreža, koja navodno može sve što i ETH, ali sa mnogo manjim gasom. Mreža je koliko sam shvatio još uvek u beta fazi, nema je na Exodusu. Ako proradi kao što treba da radi, biće opasna raketa na njemu.
Bnb = binance kompanija
Neverujem da će još jedno vreme imati problem (1-2 god) Manji je rizik da ce propasti, na kraći period za manji profit da. Ko juri više od x10 ima rizičnije opcije. Ok za deo portfolija.
E to. Gledam kerove i sve mi žao da ih kupim. Cena baš niska. Oni kad počnu da skaču, to će ići minimum x4, il neće da skaču uopšte.
Nijedan meme još nije nešto posebno skočio čekaju neki twit pa ce svi oni zajedno manje vise zavisi od MC i marketinga
 
Sad morami DOGE i SHIBU da kupim, bar za $100. A kad idu kuce, nek ide i PEPE.
 
Neku poruku je provukao kroz sliku ali ne vidim preko telefona, vidim samo da se naziru neka slova.

Mislim da piše No nudes i da se odnosi na reklame na x
 
Ja ovih dana uzeo Myria, Beam i nesto malo Pepe. Uglavnom imam Solanu i BTC, sve ostalo mi je nekoliko procenata portfolija. Myria mi ima bas veliki potencijal, tu polazem nade za iznenadjenje.

A Elon... Ja se nadam da se slepac vise nece mesati. Proslog puta je prekinuo pump i prepolovio market na pola zbog svojih izjava.

Inace i ja sam u Myriji ali cisto da znas, ima veliku inflaciju, tacnije vecina tokena nije u opticaju i idu na nagrade za nodove.
Beam tu po meni ima dosta veci potencijal.

A sto se tice BNB, pre ce Solana da bude novi ETH. ETH je realno krs kijamet, neupotrebljiv je sa ovim feejevima. Solana je avion za njega, i pokidace u ovom bull run-u.
Naravno to ne znaci da ce ETH lose da prodje, samo ce Solana da razbije.

Neku poruku je provukao kroz sliku ali ne vidim preko telefona, vidim samo da se naziru neka slova.

Mislim da piše No nudes i da se odnosi na reklame na x
"Send nudes" :D
 
Beam koji je na 52 mesto na CM ili onaj koji je na 860 mesto? Ovaj drugi smo rudarili pre nekoliko godina....
 
To je to, muvamo se oko 49K, standardna korekcija. Sigurno ce biti jos jedna a poslr ocekujem da se support pomeri na 50K a mi idemo gore svakako. Ne bi bilo lose ni da blejimo ovako 2 nedelje pre skoka.
 
Mogli bi altovi za te dve nedelje bar da testiraju levele sa kraja 2023. godine.
 
ne verujem da ce altovi da mrdaju , sve mi se cini da je nekako rano. Na prolece , ali 2025. je moja prognoza za bull bull.
 
Na koliko ceniš da bi mogao da kupiš nazad taj BTC koji si prodao (ja bi ga uzeo nazad već na 47k)?
Postavio sam ordere na 42k ( zarada oko 6k po BTC-u ) ali to je podlozno promeni u zavisnosti kako se krece market. Na 47k bi ga uzeo ako bih ocekivao da idemo na 52-53k ali nisam optimista tako da orderi ostaju gde jesu za sada.
 
Ovaj ltc me podseca na vic o plavusi dodje do 69$ pa se zagrcne :). i tako sve u krug :)

omg moribiuse zar i ti sine brute a rekao si da neces ;)
 
Nazad
Vrh Dno