Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

Stavio sam ja link gore kad sam pisao da daju oko 12 sola rx580. Btw videh da je beam sad oko 3$ lepo,lepo samo da ne bude kratkog daha [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Stavio sam ja link gore kad sam pisao da daju oko 12 sola rx580. Btw videh da je beam sad oko 3$ lepo,lepo samo da ne bude kratkog daha [emoji16]

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

lol miner sam stavio, videcemo kakav je
A neki online wallet? (Menjacnica)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jel resio neko problem fleske koja se ne vidi nakon instalacije MinerBabe??? Ne vidi je ni Windows, ni Rufus ni Etcher, vindows je kao prepozna na pocetku i onda je ozbaci i tako u krug????
 
Koliko znam Grin ima dva protokola za kopanje, c29 namenjen za gpu i c31 namenjen za asic. Ako sve bude kako treba mozda i pozivi nesto duze.

Sent from my SM-G965F using Tapatalk
 
Pitanje savet : ko kopa sa 10setak rigova (pola Vege a pola 470/480/570 od 4 i od 8gb...skoro je nitro ili pulse ili mining edicija) i trenutno sa Vegama kopa Monero a sa ostalim kopa ETH vec neko vreme.... koliko bi vise moglo da se kopa okvirno u %, ako se povremeno prebacuje na druge stvari(ne bas svakodnevno)?

zasto ovo pitam, ako je procenat solidan a potrosnja struje slicna/ista da li bi vredelo da se nadje neko npr sa bencha, da je malo iskustniji i da mu nije cimanje da namesta to za ovih 10tak rigova a da se profit iznad cene monera i eth deli? To ima smisla samo ako je dovoljno isplativo (ako npr monero i eth mesecno donesu 1000$ a to nesto drugo sa menjanjem 1500$ za slicnu onda bi se tih 500$ podelilo...ovo samo kao primer)?

ili nema nista od tog i da se i dalje kopa ETH monero? Saveti da se samostalno menja, odrzava , prati, i sl i to jos na dnevnoj bazi nije opcija :)
 
Polarise meti da kopaju beam, a vege i nv neka cepaju grin, profit duplo bolji od eth-a da ne preterujem al mozda i troduplo

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Eventualno polarise koji imaju 8 GB staviš na grin.
 
Sa trenutnim cenama, Vega 56 daje po 1.6$ u poslednjih 24h na c31 i grin-u. A CN8 ili ETH trenutno koliko vidim maksimalno 0.40$ . Primetna razlika.
 
Sad gledam prosecan rig 5500 Kh na CN V8 zaradjuje 0.99$/24h... Dali su to XMR prepustili FPGA masinama i sta misle da u jedno trenutku nece da ih preuzmu sa 51%???
 
Kolko sam skapirao c31 algoritam može da se radi samo preko linuxa i sa min 11gb gpu memorije?
Ispravite me ako grešim[emoji6]

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
BEAM coin Saphhire R9 380 - 7 sol, Saphire nitro RX 470 i 570 8gb -oko 10. Cini mi se da je rezultat tanji neko kod ostalih. Koje klokove koristite, drajvere, miner?
 
To bi bilo sjajno :) kad smo vec(neki) zakasnili za oba, bar. da se nagrabimo jednog od ova dva i cekamo im cene od 500$ minimum :d:p..... po komadu :smoke:
 
Samo se plasim da i ove trenutne male cene ne odu u bunar xD

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Jel neko kopa sa rx580 8gb grin ?

Ja probao ali ne ide.

c8543d8349b60e95944a689d08b1cf4b.jpg
 
Mislim da trenutno 1070 daje isti prinos na beam kao i na grin, jos je u prednosti ne mora se prelaziti na linux, sa lol minerom na windowsu sve sljaka bez problema

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
 
Mislim da trenutno 1070 daje isti prinos na beam kao i na grin, jos je u prednosti ne mora se prelaziti na linux, sa lol minerom na windowsu sve sljaka bez problema

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

Kakav xrni Linux? Ja sam na 1070 i ma Grinu, malo vise. daje od Beam(zavisi od cene Grina) a li sam na Win10 i kopam sa Bminerom, kopao prvo sa Gminerom. Takodje sa oba miera bez ikakvih poteskoca..


Oko 5% je odbijenih sherova, do cega je to? Pool, miner... nesto trece?
Msm da je isti problem i sa Grin i Beam-om...
 
Poslednja izmena:
Da li f2pool isplaćuje coine (grin) pošto čitam da neki pool-ovi ne isplaćuju i da su scam poolovi...

Послато са LG G6 уз помоћ Тапатока
 
GRINMINT, da li moze brzinski primer. bat fajla?? U pitanju je Bminer 14.0

I nije mi jasno za mail.... na. sparkpoolu sam se. morao registrovati, ovde. ne. vidim nigde. da ima opcija za registraciju? Treba ili ne treba?
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno