Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

e to nece, ALI zato hoce da trazi nesto za dzabe, e sta reci ....
 
nemojte dirati Tomassona mozda mi oda informaciju kad ga odvedem u kafanu i napijem,a ako treba i angazujem neku "maserku" :) troskove posle svi delimo :)
 
Poslednja izmena:
ako je tako evo dajem prilog za uslugu poslovne pratnje :)
 
A kolko je ovaj novi miner brzi od proslog ?
 
druze moj, otkud sad ti, mislim bas si upao :) . na koji miner mislis?
 
Pa ovaj sto bi trebalo da uzmemo.
 
trenutno se prica o cutanju nekih kolega sa foruma o 2 coina koja su se kopala zadnjih meseci
 
ajd sto se kopalo al sto su zaradili za tih 3-4 meseca,sad do kraja godine mogu da pogase rigove :)
 
Ni na quarku se nije lose zaradilo (ko je na vreme kupio miner)
 
Ko o cemu ti o kupovini minera a nigde dokaza o brzinama ceni itd ...
 
ajde reci sta te zanima, taj miner sto je izasao javno krajem juna je postojao od polovine aprila meseca, sta jos zelis , da vidis isplate sa poola
 
Procitaj jos jednom moj post da ga ne pisem dva puta .
 
isto tako i ti procitaj moj post pa me pitaj i na pm
 
Sad i ninje pocele da kopaju crypto :D
 
Ma znam samo sam se salio. Na tim novcica se moze fino zaraditi jedino je problem saznati za njih na vrijeme zato sto su kao ninje necujni i nevidljivi.
 
Pa i nije nešto extra isplativ, ko XPM, samo što se karte ne greju mnogo
 
ja sam se isto malo nakacio kada si javio pa cemo da vidimo sta ce da bude,samo od kopanja imam vise nego da sam kopao xpm
 
ja sam se isto malo nakacio kada si javio pa cemo da vidimo sta ce da bude,samo od kopanja imam vise nego da sam kopao xpm

pa ti kopaš nešto drugo i nećeš da nam kažeš, jel da, nemoj da trošiš snagu sa tamo nekim bezveze BIOS coinom
 
Poslednja izmena od urednika:
ja sam se isto malo nakacio kada si javio pa cemo da vidimo sta ce da bude,samo od kopanja imam vise nego da sam kopao xpm[/QUOTE

pa ti kopaš nešto drugo i nećeš da nam kažeš, jel da, nemoj da trošiš snagu sa tamo nekim bezveze BIOS coinom

nakacio sam se sa 2 riga,nikad se nezna sta moze da skoci par puta i jos se zaradi...ps nije da necu nego ne smem jer cu ostati bez informacija ako budem sirio
 
@matrixu
pa ti nikad neces skolu da naucis i sad kad se nakace jedno 50 rudara sa po 10 kartice ima da dignu diff TO THE MOON i da potrose sve IP adrese na ovom svetu ko NESIC na COINTELLECT i ti nema da se obogatis ko pojedinci koji umeju da drze jezik za zubima i razgovaraju sa KITOviMa ...
 
@matrixu
pa ti nikad neces skolu da naucis i sad kad se nakace jedno 50 rudara sa po 10 kartice ima da dignu diff TO THE MOON i da potrose sve IP adrese na ovom svetu ko NESIC na COINTELLECT i ti nema da se obogatis ko pojedinci koji umeju da drze jezik za zubima i razgovaraju sa KITOviMa ...

ja volim da se druzim sa "obicnim"ljudima i mene "kitovi"ne zanimaju,samo nek ima da se pojede,popije i mozda nekad nesto nakopa za burek sa mesom i jogurt,meni dosta :)
 
Vrh Dno