Šta je novo?

[DISKUSIJA] Šta je trenutno najisplativije za kopanje

Kriju ljudi od mene, ja sam veliki miner, sa 2 riga, sad imam 1 napredovalo se sad sam jos veci, sve sam ip adrese potrosio pa sam ih rasterao, buahhahhahahah :p
 
Poslednja izmena:
Cuti bre, da nisi upropastio pola IP adresa u Srbiji, jos uvek smo mogli da peglamo cointelect :D
 
mislim da je Nesic problematican,em unistio pola ip adresa,em trazio da mu vrate njegovu ip i ko je uzeo da ce da nadrlja,em je isto to uradio sa 3g stikovima :)
 
50 malih rudara puta 10 grafika nije malo,a sto se "kitova"tice njih stvarno ne mozes zaobici jer njima prvo dojave,ja sam preko kita i saznao za jedan jako isplativ coin i hvala mu za to

Tacno tako Tomasson....ova tema je postala propast za rudare a ne dobrobit.Sasami kaze ...zaradjuje 1000 din dnevno sa 10 grafika,....e pa neka svaki put objavi radosnu vest da je postao majka ...pa ce videti vec sutra 100 dinara na dan i nece imati ni toliko struju da plati....
Ovo je odavno trebalo lock ......ko razume shvatice...
 
Tacno tako Tomasson....ova tema je postala propast za rudare a ne dobrobit.Sasami kaze ...zaradjuje 1000 din dnevno sa 10 grafika,....e pa neka svaki put objavi radosnu vest da je postao majka ...pa ce videti vec sutra 100 dinara na dan i nece imati ni toliko struju da plati....
Ovo je odavno trebalo lock ......ko razume shvatice...

mislim da mnogi zato i nece da kazu kad i saznaju nesto,vidis kako se leo lepo sacuvao i lepo se zbog toga zaradjivalo,a cointelect se raspao
 
Poslednja izmena:
Molim admina da promeni naziv teme u :
STA JE BILO ISPLATIVO DA SE KOPA A VI SITNI NISTE ZNALI!!!
 
pa i sada ima garant nesto ali se taji,saznacemo kad se neki sa bencha zesce opare
 
Naravno da ima nije niko duzan da otkriva nista, znam iz iskustva kad sam otvorio temu o cointellectu, kakvi je komentara bilo, ne bi vise odao kad bi mi se platilo za to iz inata.
Znam samo da sada zaradjujem 4x vise nego na cointellectu...
 
Primer 2 : multipool od pre nedelju dana...kopali smo lepo.....neko je "velikodusno" bacio buvu i izigravao devicu Mariju....i sa 60 workera - gde se ovaj broj nije povecavao xx dana .... broj se popeo na preko 350...narafski da je sve otislo dodjavola....za samo 2 dana...ovo vise ovako ne ide....ne razumem neke ljude koji izigravaju dobrocinitelje a to nisu...jer kopaju vec sada nesto novo....
Pa svako ko je malo bolje organizovan i ima grupu koja prati sve i svasta...nabasa....ali grupa iziskuje utrosak vremena i razmenu informacija...godine iskustva u ovom poslu..renome....ne ulazi se tako lako...ali izlazi - izbacuje u trenu .... ko zna o cemu pricam ....hvala....
 
Poslednja izmena:
Naravno da ima nije niko duzan da otkriva nista, znam iz iskustva kad sam otvorio temu o cointellectu, kakvi je komentara bilo, ne bi vise odao kad bi mi se platilo za to iz inata.
Znam samo da sada zaradjujem 4x vise nego na cointellectu...

samo 4x vise nego na cointelektu? pa to nije nista,ima jos isplativije samo sto je Kineski coin pa je malo zeznutije(nije shark)
ps da i ffpool je unisten za 2 dana nakon sto je zajahalo preko 400 minera
 
Poslednja izmena:
samo 4x vise nego na cointelektu? pa to nije nista,ima jos isplativije samo sto je Kineski coin pa je malo zeznutije(nije shark)
ps da i ffpool je unisten za 2 dana nakon sto je zajahalo preko 400 minera

posalji meni na mail i bicu ti najbolji drug (makar dok je tolika zarada) :)
 
Jel sad postoje sekte za kriptovalute :D Ispade da bi najbolje bilo da niko ovdje nije otvorio temu za btc i crypto jer mogli su da postanu milioneri da nismo mi mocnici poceli kopati. Niko ovdje nikog ne primorava da nam kaze sta se trenutno isplati kopati ali nemojte se preseravati i filozofirati.
 
samo 4x vise nego na cointelektu? pa to nije nista,ima jos isplativije samo sto je Kineski coin pa je malo zeznutije(nije shark)
ps da i ffpool je unisten za 2 dana nakon sto je zajahalo preko 400 minera

Meni je ovo dosta bitno da je stabilno vise od 2 mjeseca, samo nek ovako ostane ;)
 
Jel sad postoje sekte za kriptovalute :D Ispade da bi najbolje bilo da niko ovdje nije otvorio temu za btc i crypto jer mogli su da postanu milioneri da nismo mi mocnici poceli kopati. Niko ovdje nikog ne primorava da nam kaze sta se trenutno isplati kopati ali nemojte se preseravati i filozofirati.

vidis da Nesic zna i nece da kaze :)
 
Dobra fora je bila za LEOcoin, jedan od poznatih kolega rudara je u oglasu za neke komponente napisao da je plaćanje moguće i u BTC/LTC/DASH/LEO, nakon čega je oglas brže-bolje izbrisan. :)

Uvek ima nešto isplativo za kopanje, daleko je ovo od kraja.
 
Dobra fora je bila za LEOcoin, jedan od poznatih kolega rudara je u oglasu za neke komponente napisao da je plaćanje moguće i u BTC/LTC/DASH/LEO, nakon čega je oglas brže-bolje izbrisan. :)

Uvek ima nešto isplativo za kopanje, daleko je ovo od kraja.

sto je najgore od svega ja sam video taj oglas i nisam puno obratio paznju na to
 
Nerazumem čemu fama, nisam izmislio toplu vodu, za LEO nikad nisam ni čuo.... linkove sa minerima koje sam postavio već mesecima postoje....
 
Ma cool ne ljutim se, ja i onako kopam nos, to nista struju ne trosi... :(
 
Nerazumem čemu fama, nisam izmislio toplu vodu, za LEO nikad nisam ni čuo.... linkove sa minerima koje sam postavio već mesecima postoje....

ma samo opusteno,i ja bi voleo da nisam cuo za leo jer bi mi lakse bilo da prebolim sta sam mogao da kopam,a nisam
 
i eto posle se ljute , a niko ovde na forumu nije ni zucnuo oova 2 coina i dalje se neki prave blesavi, a znaju da traze i jos kukaju kad se kaze da se neki miner ili bin placa, a 50 rudara sa 10 grafika je NISTA za diff , eto toliko samo da znate veliki strucnjaci moji
 
ja bi platio i miner i informaciju al sta nam vredi kad nema sanse da se ista dogovorimo
 
ajde Nesicu kaze,nece se Goldi ljutiti na tebe ako kazes :)

ja kopam ovo, potrosnja je minimalna :d

img20150723150338.jpg
 
Nazad
Vrh Dno