Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Sav relevantan sportski sadržaj sa Olimpijskih igara biće dostupan na Yettel TV platformi kroz RTS 1, RTS 2, Eurosport 1 i Eurosport 2.

Dodatni sportski i drugi sadržaj biće dostupan na MAX streaming aplikaciji, gde će korisnici moći da isprate Olimpijadu uživo. Takođe, Max alikacija će obuhvatiti i sav sadržaj TV kanala Eurosport3 – Eurosport9.

Podsećamo da je MAX aplikacija dostupna korisnicima Yettel mobilnih i fiksnih usluga.
A MAX streaming je implementiran u novi apdejt za STB?
 
Pa postoji MAX aplikacija na uređaju
 
Može neko .apk najnoviji da objavi? Taj preview sa sličicama je već nešto korisno, navodno prošli update je bio samo usporio aplikaciju još više? Kakva je najnovija verzija? :)
 
E ovako, sada sam malo istražio.
Ono što nisam znao, a 'pametni' ne žele da napišu, je da se (meni) na paketu L pojavila opcija da biraš TV dodatak. Postoje dve opcije, deezer i MAX. Pretpostavljam da je besplatno, nema nikakve cene uz ta dva dodatka. Moram to da proverim.
Druga stvar je da MAX zaista prenosi OI 2024, i da možeš da gledaš šta hoćeš.
Ukoliko se ispostavi da je moguća aktivacija aplikacije uz L paket (kao na Yettel postpaid mobilni uz određeni paket), ovo je zaista vrhunska stvar!
Sada nisam u mogućnosti, sutra ću ovo da isproveravam pa ću da napišem nastavak, ukoliko me neko ne preduhitri
 
Evo, upravo gledam fudbal i ragbi uživo. Možeš da koristiš bilo koji MAX nalog ako već imaš.
Pozdrav
 

Prilozi

  • 20240724_171502.jpg
    20240724_171502.jpg
    369.6 KB · Pregleda: 31
E ovako, sada sam malo istražio.
Ono što nisam znao, a 'pametni' ne žele da napišu, je da se (meni) na paketu L pojavila opcija da biraš TV dodatak. Postoje dve opcije, deezer i MAX. Pretpostavljam da je besplatno, nema nikakve cene uz ta dva dodatka. Moram to da proverim.
Druga stvar je da MAX zaista prenosi OI 2024, i da možeš da gledaš šta hoćeš.
Ukoliko se ispostavi da je moguća aktivacija aplikacije uz L paket (kao na Yettel postpaid mobilni uz određeni paket), ovo je zaista vrhunska stvar!
Sada nisam u mogućnosti, sutra ću ovo da isproveravam pa ću da napišem nastavak, ukoliko me neko ne preduhitri
Može da se aktivira preko L paketa i besplatno je, pisao sam već o tome odavno
 
drugo poluvreme sa Grčkom maltene negledljivo. koliko puta se samo restartovao i zamrzao sliku ja ne znam.
Ne pamtim kada mi je zadnji put pravio probleme - tipa kočio. zamrzavao, obarao rezoluciju, ima sigurno godinu ipo dana - a gledao sam celo EP. sada sve pripremne basket utakmice, ranije ligu šampiona i Wimbldon,...

Da li jos neko zna sto mi na odmoru ne radi htv natelefonu? Grcaka je u pitanju ako ima veze. Hvala
Ni jedna TV aplikacija ni jednog kablovskog TV operatera ne radi u inostranstvu
Dragi Benchmarkovci,

Obaveštavamo da smo ažurirali STB verziju svim korisnicima.
Nova verzija, pored dodatnih unapređenja stabilnosti i performansi, donosi i značajno unapređenje navigacije.
Prilikom premotavanja sadržaja, zahvaljujući prikazu sa sličicama, lakše će se odabrati tačan trenutak koji želite da vidite. 
Ispravili smo i neke od često prijavljivanih izazova, kao što je automatsko gašenje Brzog programskog vodiča.
Hvala na dosadašnjim komentarima i sugestijama i nastavite da pratite naš rad 😊

Čekamo da čujemo utiske!

Vaš, Yettel TV tim
Isprobao sam premotavanje i stvarno iznad trake imaju sličice sa sadržajem na delu na kom nam je trenutno kursor koji pomeramo. Radi korektno, jedino bi, možda sličice mogle biti malko manje, ali nema veze, odlično je i ovako.
 
Poslednja izmena:
@iceAge uz to dobiješ i HBO i cinemax kanale u yettel tv-u. od broja 60 pa na dalje
 
Ne znam da li su nešto skorije menjali ali meni je eon radio pre par meseci i prošle godine u inostranstvu. Naravno, rade naši kanali, a ne rade npr. Natgeo, Hystory itd., rj. strani kanali
 
Ko koristi TV M paket i placa dodatak mesecno 749RSD za HBO Premium TV paket, nije dostupna aktivacija Max aplikacije. To je samo kod Yettela.
 
Ne znam da li su nešto skorije menjali ali meni je eon radio pre par meseci i prošle godine u inostranstvu. Naravno, rade naši kanali, a ne rade npr. Natgeo, Hystory itd., rj. strani kanali
Meni pre 3-4 godine nije radio u inostranstvu uz objašnjenje da ne radi van Srbije
 
Ko koristi TV M paket i placa dodatak mesecno 749RSD za HBO Premium TV paket, nije dostupna aktivacija Max aplikacije. To je samo kod Yettela.
Samo L paket i ovi novi zajednički paketi
 
Zato i kazem, da kad placas dodatno hbo, ne dobijes max, zesci dunsteri, tako je od pocetka druzenja.

To me sve malo podseca na Yettelov odgovor prosle godine da Max ima u mobilnoj Total tarifi a ja ih pitao zasto nema u Hipernetu kad placas hbo premium dodatak. Beskorisno.
 
Poslednja izmena:
Dragi Benchmarkovci,

Obaveštavamo da smo ažurirali STB verziju svim korisnicima.
Nova verzija, pored dodatnih unapređenja stabilnosti i performansi, donosi i značajno unapređenje navigacije.
Prilikom premotavanja sadržaja, zahvaljujući prikazu sa sličicama, lakše će se odabrati tačan trenutak koji želite da vidite. 
Ispravili smo i neke od često prijavljivanih izazova, kao što je automatsko gašenje Brzog programskog vodiča.
Hvala na dosadašnjim komentarima i sugestijama i nastavite da pratite naš rad 😊

Čekamo da čujemo utiske!

Vaš, Yettel TV tim
Ovo je odlično palo ažuriranje.(Ne bi ja više tu ništa dirao) Ja predlažem još aplikacija za mobilne da se sredi, pogotovo sekcija "kanali" da to bude malo bolje i lepše, malo je nezgodno trenutno.
 
Sećam se nekad kod SBB D3i moglo je da se podesi brzina premotavanja 5,15,30s čini mi se. Bilo bi super kad bi ovde moglo.

Mada što se aktuelne situacije tiče, da se vidi može li se podesiti premotavanje da prelazi na prethodnu vremensku liniju.
Šta htedoh reći? Ako ide utakmica u produžetke i penale kojim slučajem a vremenska linija je ograničena na 2h recimo, onda će se preći na novu vremensku liniju. E sad, ako u tom trenutku se npr. setimo da premotamo unazad na 80-ti minut biće nemoguće. Moraćemo da se vratimo na sam početak meča (sad prethodnu vremensku liniju) i premotavamo unapred skoro večnost.
Kod Supernove je moglo da se premotava bez prekida unazad i na prethodne emisije/vremenske linije pa bi moglo i ovde nešto da se izvede.

Da, potvrđujem da se brza lista kanala sad drži bez samovoljnog nestanka nakon 43s. Zahvaljujem na tome.
Što se mojih želja tiče, još kad bi moglo (malo verovatno) da se raspored kanala pravi po listi, tj. po želji (npr. 1.Fox, 2.Fox Movies 3. TV 1000...).
 
Sećam se nekad kod SBB D3i moglo je da se podesi brzina premotavanja 5,15,30s čini mi se. Bilo bi super kad bi ovde moglo.

Mada što se aktuelne situacije tiče, da se vidi može li se podesiti premotavanje da prelazi na prethodnu vremensku liniju.
Šta htedoh reći? Ako ide utakmica u produžetke i penale kojim slučajem a vremenska linija je ograničena na 2h recimo, onda će se preći na novu vremensku liniju. E sad, ako u tom trenutku se npr. setimo da premotamo unazad na 80-ti minut biće nemoguće. Moraćemo da se vratimo na sam početak meča (sad prethodnu vremensku liniju) i premotavamo unapred skoro večnost.
Kod Supernove je moglo da se premotava bez prekida unazad i na prethodne emisije/vremenske linije pa bi moglo i ovde nešto da se izvede.

Da, potvrđujem da se brza lista kanala sad drži bez samovoljnog nestanka nakon 43s. Zahvaljujem na tome.
Što se mojih želja tiče, još kad bi moglo (malo verovatno) da se raspored kanala pravi po listi, tj. po želji (npr. 1.Fox, 2.Fox Movies 3. TV 1000...).
Da, jeste iritirajuće kada zbog promene programske šeme pređemo u naredni vremenski period pa tada poželimo da sadržaj vratimo nazad i pogledamo nešto iz prethodnog vremenskog perioda - možemo tada u toj prethodnoj programskoj šemi da premotavamo samo napred od početka a ne i unazad (otpozadi) od kraja tog vremenskog perioda (predviđenog vremenskog perioda). Ukoliko je to što nas zanima u prvom ili srednjem delu - premotavanje bude zadovoljavajuće da do njega dođemo (pogotovo ako taj sadržaj nije mnogo dugačak) - ali ukoliko je to što želimo opet da vidimo negde pri kraju tog perioda - zna da bude problem i iritantno (pogotovo ukoliko taj period traje duže od sat ipo).

To bi trebalo nekako rešiti - ili povećati brzinu pomeranja kursora za premotavanje (recimo kursorskim tasterima da premotavanje ide sporije a tasterima za premotavanje (iznad kursorskih) da ide brže. Ili da dok držimo pritisnute iste da ide sporije a ako brzo stiskamo iste da se premotava tri ili četiri puta brže i sl.) ili nekako omogućiti da se može premotavati i od kraja vremenskog perioda (programske šeme) unazad ka početku.

Usput, air-mouse ne deluje na traku za premotavanje - da kursor namestim na srednji ili krajnji deo vremenske trake i da tu kliknem kako bi odatle krenulo prikazivanje (emitovanje) sadržaja. Nego i preko air-mouse-a može da se premotava napred-nazad samo ili kursorskim tasterima ili tasterima za premotavanje. Što me malo začudilo pošto kursor (strelica) od air-mouse-a koji pomeram po ekranu deluje na polja ispod vremeske trake (Uživo, Info, Ispočetka, Snimi, EPG) i na njih mogu da kliknem i da ih aktiviram. A na vremensku traku ne mogu. Pa ne bi bilo loše da se i to unapredi narednom verzijom (da može da se klikče i po vremenskoj liniji mišem, kao na traku kada gledamo YT). I da se ispod vremenske linije (pored polja EPG) stavi sličica zvezde ili srca koje će označavati da li je kanal koji trenutno gledamo u favorit listi ili nije. To su novi predlozi i zadaci za developer tim @Yettel Srbija
 
Da li vam se slika ponekad "zamrzne" na nekoliko sekundi?
 
Zatim, gotovo svako jutro kada uključim TV, hoću sa daljinskim da prebacim na kanal 101 ono piše kanal ne postiji. Posle toga moram da restartujem risiver .
 
Zavisi od tv kanala, primetio sam to da smrzne slika kratko na ES. Ostali kanali rade normalno. A taj bag da ne postoji broj kanala desava se i kod mene, ali ja ne restartujem vec promenim kanal na bilo koji drugi i onda prorade brojevi, verovatno se osvezi programska sema prilikom promene kanala.
 
Nazad
Vrh Dno