Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

dal je realno da nemaju discovery science, nat geo wild, history 2, epic drama? kao "izbor kanala koji se zaista gledaju" u prevodu imamo manje kanala ali ovi se bas gledaju...
bitno da ste ubacili 10 pinkova

ja kad sam cuo da telenor/yettel pokrece net/tv odusevio sam se, mislio sam da ce da oduvaju mts

kad oni realno kaskaju na svim poljima... skuplji, losiji net, duplo manje kanala

bas sam bio raspolozen da predjem kod njih ali mislim da cu opak odustati
 
skuplji, losiji net, duplo manje kanala
Za kanale se slazem ali ja TV ni negledam, uzeo sam ga samo zbog ukucana koji ga gledaju, a sto se tice interneta ja sam iskreno zbunjen jer imam 300Mb/s sto bi download trebao biti oko 31-32 Mb/s, kad skidam nesto preko torenta brzina mi nikad nije presla 11-12 Mb/s iako ima 100 i vise seeder-a, a kad skidam nesto sa zvanicnih sajtova onda mi ide full speed.
Da li je to neka blokada od stra ne Yettel-a ili je nesto drugo u pitanji pojma nemam ali mi je jako cudno.
Samo zbog toga mi je Yettel-ov internet losiji od MTS-a jer kod MTS-a mi se tako nesto nije desavalo, inace ovako je skroz OK.
Ne bi se bas slozio da je skuplji jer MTS uslovljava da uz njihovu uslugu moras imati i fiksni telefon, odnosno fiksnu liniju koju takodje moras platiti. Ja sam iz MTS-a otisao najvise zbog fiksne linije koja mi ne treba zbog koje placam racun vise, ako MTS prestane uslovljavati korisnike da moraju imati fiksnu liniju ja cu se vratiti kod njih.
 
Za jednu zaokruženu uslugu, jedini mi je plus što su Arene (u ponudi), s tim da kvalitetom slike nisam zadovoljan, a da ne pričam o ostatku TV usluge, fiksni kod MTS je nebitan, moraš da ga imaš ali to ne znači da nisu konkurentni sa cenom zbog toga, a za internet ne znam kakva je trenutna situacija kod drugih, ali od kako sam prešao u yettel počeli su i klinci da se žale (ah, ko će ih razumeti 😂, kažu imaju problem sa nekom Natom 😂, pa znam samo da mi ne pada na pamet da doplaćujem za statičku IP).
Sve u svemu što se teme tiče ja bez problema mogu da zaokružim (NULU)
 
dal je realno da nemaju discovery science, nat geo wild, history 2, epic drama? kao "izbor kanala koji se zaista gledaju" u prevodu imamo manje kanala ali ovi se bas gledaju...
bitno da ste ubacili 10 pinkova

ja kad sam cuo da telenor/yettel pokrece net/tv odusevio sam se, mislio sam da ce da oduvaju mts

kad oni realno kaskaju na svim poljima... skuplji, losiji net, duplo manje kanala

bas sam bio raspolozen da predjem kod njih ali mislim da cu opak odustati
Ima Epic
 
Drugari,
kakvo je stanje sada sa upotrebom TV-a preko app na box-u? Razmišljam se da pređem, nismo zahtevni korisnici TV-a. Znate ono... Malo HBO, puno Nick Jr. Ostalo preko HBO Max i YT Kids.
Internet koliko vidim pije vodu (osim CG-NAT-a, ali, šta da se radi). Ostalo nije toliki prioritet. Sad smo na SBBu
 
Drugari,
kakvo je stanje sada sa upotrebom TV-a preko app na box-u? Razmišljam se da pređem, nismo zahtevni korisnici TV-a. Znate ono... Malo HBO, puno Nick Jr. Ostalo preko HBO Max i YT Kids.
Internet koliko vidim pije vodu (osim CG-NAT-a, ali, šta da se radi). Ostalo nije toliki prioritet. Sad smo na SBBu
Ja koristim tv u kontinuitetu vec dve nedelje i nikakvih problema nemam ni sa seckanjen niti bilo cega. Epg-u je potrebno malo vremena da ucita (i to nije dugo), ali kad ucita šaltanje kroz njega je vrlo dobro. Ukućani gledaju konstantno tv i isto nikakvih problema nemaju. Box je vrlo dobar, podrsava 4k rezoluciju, brz je, tako da mislim da nećeš imati problema😀
 
Da li je neko prelazio sa mts box paketa na yettel internet+tv, da li postoje neke promocije za ljude koji prelaze u mrezu kao novi korisnici? Imam mogućnost optike ma adresi inace, konkretno mislim na ponudu meseci za dinar, koliko se moze dobiti max
 
Da li je neko prelazio sa mts box paketa na yettel internet+tv, da li postoje neke promocije za ljude koji prelaze u mrezu kao novi korisnici? Imam mogućnost optike ma adresi inace, konkretno mislim na ponudu meseci za dinar, koliko se moze dobiti max
Ja sam presao u decembru, jedina povoljnost koja se davala kad sam ja prelazio je 19000 dinara popust za novi mobilni uredjaj, a sad vidim da je 14000 dinara, inace nema nikakve druge povoljnosti. I ako ne prebacis mobilni broj u Yettel uz tarifni paket koji je minimum 1500 dinara, druga godina ti je 2499 dinara za Hipernet Duo M i internet ti je 150Mb/s, a ako prebacis mobilni broj i uzmes tarifni paket od 1500 dinara ili vise onda ti je druga godina 1999 dinara i internet ti se duplira, odnosno imaces 300Mb/s. Prva godina ti je 1 dinar, odnosno 2 dinara jer se placa i neko iznajmljivanje opreme pa je vrlo diskutabilno da li ce druga godina biti bas 1999 dinara, odnosno 2499 dinara.
 
tv-u fali...lista omiljenih kanala,premotavanje nema pregled(ne znas gde si),epg ne prati na kom si kanalu (ako si 15 kanalu da i epg bude na njemu kad udjes),jedini provajder koji je razdvojio via sat kanale,nedostatak dokumentarnih kanala,filmskih...izasle su vec 3-4 nadogradnje i nista nije reseno sem "crnog ekrana"da nema interneta(a ima ga)
 
Kod mene nova verzija Hipernet TV apk v2.13.3. Za sada nisam primetio ništa posebno. I dalje sve isto kao i u prethodnoj verziji, osim što epg i promena kanala radi dosta brže. Kako je kod vas javite. Pozdrav
 
I ja sam dobio 2.13
Nema vidljivih promena
 
Za kanale se slazem ali ja TV ni negledam, uzeo sam ga samo zbog ukucana koji ga gledaju, a sto se tice interneta ja sam iskreno zbunjen jer imam 300Mb/s sto bi download trebao biti oko 31-32 Mb/s, kad skidam nesto preko torenta brzina mi nikad nije presla 11-12 Mb/s iako ima 100 i vise seeder-a, a kad skidam nesto sa zvanicnih sajtova onda mi ide full speed.
Da li je to neka blokada od stra ne Yettel-a ili je nesto drugo u pitanji pojma nemam ali mi je jako cudno.
Mislim da je to max brzina pisanja na klasicni hdd, probaj da stavis skidanje na ssd pa javi…

Ako uzimas 3+ tv-a mozes dva da dobijes besplatno, a jedan, ili vise, da placas 350din mesečno. Tako su bar meni rekli. Ako uzimas za dva tv-a daju ti 1+1.
Osim sto nekad odma krenu da naplacuju drugi 350din pa moras da se natezes s njima 3 meseca dok ne storniraju sve. Dobro procitaj ugovor pre potpisivanja.
 
Mislim da je to max brzina pisanja na klasicni hdd, probaj da stavis skidanje na ssd pa javi…
Moze biti ali me cudi sto sa zvanicnih sajtova, isto na hdd, skida full speed.
Na primer kada sam skidao windows sa oficijalnog sajta microsofta, brzina je isla od 26-31Mb/s, na hdd.
Brzina pisanja je obicno naznacena na samom hdd-u, nisam gledao kod mene koliko je ali znam da je na starijim hard diskovima bilo 32Mb/s, a da je na novijim 64Mbs. Nisam pratio hard diskove novije proizvodnje, u poslednjih 5-6 godina, mozda su proizvodjaci jos povecali.
Tako da mislim da nije do hrad diska.
 
Novi HDD-ovi upisuju od 100 do 250MB/s zavisno od modela. Naravno ovo je sekvencijalni upis kada HDD ništa drugo ne radi.
 
@Yettel Srbija da li ste dostigli maksimum ili ce izaci neki update ove jadne aplikacije preko koje gledamo tv?
Zdravo,

Svakodnevno radimo na unapređenju usluga i trudimo se da u svakom update-u usavršimo funkcionisanje same aplikacije. Ukoliko dođe do noviteta, objavićemo to u nekoj od aktuelnih tema, pa predlažem da nastaviš da nas pratiš.
 
Nazad
Vrh Dno