Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Ако већ испуњавате музичке жеље са каналима, да ли бисте могли можда да размотрите и Еуро Синема канале, тренутно су доступни на свим МТС платформама?
Ko je rekao da ispunjavaju? Sva je u fazonu, 'pratite, možda i bude nešto...'
Lično ne verujem da ima nešto od toga (mada bih voleo MTV 80's, najbolja era popularne muzike po meni).

Trenutna ponuda u M paketu je sasvim zadovoljavajuća za prosečnog srpskog korisnika, ja se samo nadam da neće izbaciti nešto što je već tu.
 
Raskid ugovora je moguće učiniti posetom naše najbliže poslovnice. Svakako bismo rado proverili situaciju koju imaš i reagovali, kucni nam putem privatne poruke podatke tvog ugovora, stojimo ti na raspolaganju!

Lep pozdrav!
Hipernet je prevarantska sema kompanije koja je urusila u godnu dana sve sto je mobtel/telenor godinama gradio... jedna od stavki koja to dokazuje je i model ugovora koji je verovatno moguc samo u Srbiji. Usluga nula, bez obaveza da se bilo sta popravi od strane pruzaoca ulsuga, a racun mora da se placa uredno iz meseca u mesec, nije vazno da li (i kako) nesto radi ili ne... naravno sva ta bahatost je moguca zato sto korisnicima poture ugovor koji je skoro pa nemoguce raskinuti bez ogromnih penala... I sto bi se onda trudili da bilo sta unapredjuju, sredjuju, rade... klasicna pilicarska prica... uzmi dok mozes sto vise, pa kad prigusti mozda nesto i sredimo, a mozda i ne... mozda samo (pre)prodamo biznis dalje...

Koristio sam SBB, Radius Vektor, Beogrid, Supernovu, Orion... i bilo je tu svega, ali ovo kako posluje Hipernet je kriminalno... Godinu i nesto vec prodaju usluge koje su i dalje samo delimicno razvijene i upotrebljive... korisnicka podrska je tek jedna teska smejurija... ali ajde, to je vec u Srbiji skoro pa standard da provajderi pruzaju ocajnu korisnicku podrsku. Usluga je ipak bez konkurencije jedna od gorih. Nije cak ni problem toliko da nesto i ne radi/funkcionise, ali taj pristup pravljenja budala od korisnika, prodavanje magle i slicno je nesto sto je ispod svakog nivoa.

Ko je dobio 12-15 meseci gratis, pa i da zatvori oci na sve to, ali mi koji placamo punu cenu sve vreme od samog starta ugovora smo prosli kao bosi po trnju kako god se okrene.
 
Ако већ испуњавате музичке жеље са каналима, да ли бисте могли можда да размотрите и Еуро Синема канале, тренутно су доступни на свим МТС платформама?
Radi smo da saslušamo sve želje i sugestije naših korisnika, na osnovu čega i formiramo ponudu ;)
 
Moguce, moras da stisnes EPG dugme dva puta da bi osvežilo stanje.

@renne Jel se menjalo sta na webOS aplikaciji koju si instalirao onomad?
Nisam mislio da me vrati na live, nego ako sam sad na rtsu i čačkam tu EPG interfejs, pa ga posle toga prebacim na arenu, kad opet odem u EPG i dalje mi je rts selektovan, moram da drljam do 100 da bih našao arenu.
Nisam mislio da me vrati na live, nego ako sam sad na rtsu i čačkam tu EPG interfejs, pa ga posle toga prebacim na arenu, kad opet odem u EPG i dalje mi je rts selektovan, moram da drljam do 100 da bih našao arenu.
Aha, dok si u EPGu kucaš broj kanala
Hvala 🙂
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima,

Ponudu naših kanala sve više razvijamo, tako da je moguće pronaći ovakav kanal u našoj ponudi u narednom periodu :) @Yellow Pinky

Moguće je naš daljinski upravljač povezati sa tvojim uređajem, pa na taj način možeš koristiti jedan daljinski upravljač kako za STB tako i za TV, o tome smo diskutovali u prethodnim objavama, ukoliko je potrebna dodatna pomoć, kucni nam putem privatne poruke.

Moguće je da sam daljinac izgubi bluetooth konekciju, ali nakon uključivanja, on bi automatski trebao da se poveže, ukoliko se ovakve smetnje javljaju, takođe bismo te pozvali da nam kucneš privatno, kako bismo proverili sve detaljnije.

Razumemo današnju upućenost naših mlađih generacija u funkcionisanje svih usluga i servisa poznatim čoveku
😅 Trenutno je baš kao što je i napisano, jedino moguća roditeljska kontrola :)

~Lep pozdrav!

Koji ste vi carevi, pa ni na jednu poruku od citiranih niste dali odgovor! :D

1. Kalup odgovor, bez ikakvih informacija.
2. Pogresan odgovor, jer vervatno pitanje nije ni procitano, covek je pitao upravo suprotno, da LG daljinski poveze sa STBom, ne STB daljinski sa TVom.
3. Samo opisan istovetni problem koji je citiran, bez ikakvog resenja. Ako daljinski izgubi konekciju, i da bi se povezao treba rucno upalite uredjaj, koja je onda poenta paljenja uredjaja daljinskim?
4. "Razumemo današnju upućenost naših mlađih generacija u funkcionisanje svih usluga i servisa poznatim čoveku" - Ko ovako pise? :D

Kao neko ko radi duze vreme u CSu, kad bih napisao ovakav mejl/poruku, pa tacno bih dobio packu od "onih gore".

EDIT: Da vas tagujem samo @Yettel Srbija
 
Ako pogledam neku snimljenu emisiju preko EPG-a, a emisija je počela ranije nego što je predviđeno po satnici, ne mogu da vraćanjem unazad pređem na prethodnu emisiju i pogledam početak, nego moram iz EPG-a da izaberem prethodnu emisiju, premotam pred kraj, pa tek tako da počnem gledam željenu emisiju.

Zar ne može da se popravi, da kada premotam na početak, ako nastavim da premotavam, da automatski pređe na prethodni termin (kao kod Supernove)?
 
Ako pogledam neku snimljenu emisiju preko EPG-a, a emisija je počela ranije nego što je predviđeno po satnici, ne mogu da vraćanjem unazad pređem na prethodnu emisiju i pogledam početak, nego moram iz EPG-a da izaberem prethodnu emisiju, premotam pred kraj, pa tek tako da počnem gledam željenu emisiju.

Zar ne može da se popravi, da kada premotam na početak, ako nastavim da premotavam, da automatski pređe na prethodni termin (kao kod Supernove)?
Najjače je što su dodali tu opciju kad ideš unapred, ali ne i unazad. Izgleda da oni uopšte nemaju interni tim programera, nego to neko spolja radi i tarifira na utrošeni minut, na bazi zahteva koje dobije. A zahteve kao da pravi neko ko nikad uslugu nije koristio.... Prosto neverovatno.
 
A moram i da dodam, sta cete kad je covek dokon uz ovakvu televiziju pa ne razmislja o sadržaju nego o tehničkim detaljima, promena kanala traje izmedju 5 i 10 sekundi (i to izgleda zavisno od kanala), do cak 12 sekundi!
Merio, ne pricam napamet
 
Kod mene je sasvim normalan zap
 
Ali kad god je neki prenos menjanje kanala traje oko 8-10 sekundi. Stvarno mi nije jasno više zašto je to toliko teško srediti. Evo večeras dve odlične utakmice i posle 10 min sam odustao od šaltanja. A da ne pričam kada promenim kanal ono glupo zatamljeno gore i dole sto se svaki put prikazuje. Ubacite opciju da može to da se isključi. Verujem da i zbog toga baguje menjanje kanala tj samo trajanje.
 
Moguće je naš daljinski upravljač povezati sa tvojim uređajem, pa na taj način možeš koristiti jedan daljinski upravljač kako za STB tako i za TV, o tome smo diskutovali u prethodnim objavama, ukoliko je potrebna dodatna pomoć, kucni nam putem privatne poruke.

Poštovani,

Učinite prvo sebi uslugu i pročitajte šta Vas korisnik pita. Van pameti je da (šatro nevešto) odgovarate na pitanje koje Vam nije postavljeno, a izignorišete postavljeno. Poštenije je reći "ne znam" ili "nije moguće"...možda "ne podržavamo to", ali je jako neprofesionalno odgovoriti na nešto što Vas nisam pitao. Trošite vreme. Svoje. Uz to, ne poštujete SVOG korisnika (u konkretnom slučaju: MENE).

Dakle, slatko (zaslađeno šećerom i drugim zaslađivačima) da Vas zamolim: pročitajte pitanje.

Sa ciljem da dodatno "nacrtam" šta pitam, u prilogu je slika podešavanja televizora (marke LG, daljinac koji se pokušava "adaptirati" na vaš STB uređaj je tzv. LG-ev "Magic Remote").

1676499396691.png

Hvala unapred.


edit: typo
 
Poslednja izmena:
Zdravo svima,

Ako pogledam neku snimljenu emisiju preko EPG-a, a emisija je počela ranije nego što je predviđeno po satnici, ne mogu da vraćanjem unazad pređem na prethodnu emisiju i pogledam početak, nego moram iz EPG-a da izaberem prethodnu emisiju, premotam pred kraj, pa tek tako da počnem gledam željenu emisiju.

Zar ne može da se popravi, da kada premotam na početak, ako nastavim da premotavam, da automatski pređe na prethodni termin (kao kod Supernove)?

Da li jos neko ima utisak da ovih dana programe Arene gleda na 20 fps?

@joe.dragan @keza Zamoliću vas da nam se javite u privatnoj poruci sa svim detaljima, rado ćemo proveriti sve detalje.

Poštovani,

Učinite prvo sebi uslugu i pročitajte šta Vas korisnik pita. Van pameti je da (šatro nevešto) odgovarate na pitanje koje Vam nije postavljeno, a izignorišete postavljeno. Poštenije je reći "ne znam" ili "nije moguće"...možda "ne podržavamo to", ali je jako neprofesionalno odgovoriti na nešto što Vas nisam pitao. Trošite vreme. Svoje. Uz to, ne poštujete SVOG korisnika (u konkretnom slučaju: MENE).

Dakle, slatko (zaslađeno šećerom i drugim zaslađivačima) da Vas zamolim: pročitajte pitanje.

Sa ciljem da dodatno "nacrtam" šta pitam, u prilogu je slika podešavanja televizora (marke LG, daljinac koji se pokušava "adaptirati" na vaš STB uređaj je tzv. LG-ev "Magic Remote").

Pogledajte prilog 376423

Hvala unapred.


edit: typo

STB uređajem nije moguće upravljati sa daljinskim koji nije namenjen za njega, nije moguće adaptirati drugi upravljač za navedeno.


~Lep pozdrav!
 
Zdravo svima,
STB uređajem nije moguće upravljati sa daljinskim koji nije namenjen za njega, nije moguće adaptirati drugi upravljač za navedeno.
~Lep pozdrav!
E odmah da vam kažem, ovo nije tačno.
Ko ne veruje, mogu da mu snimim kasnije / sutra, ali...
Hipernet TV Box, 2.11 verzija softvera, postavljen na Tesla TV od 32", neki sa 1366x768 rezolucijom i Androidom - najjeftiniji smartTV koji je imao na tržištu pre dve - tri godine.
Uđem ja da pustim detetu crtani, daljinski od Hipernet box-a ne daje znake života, pa u jednom trenutku zasvetli crveno, pa zeleno... Ja mislim box se izbagovao, krećem da ga restartujem, dete kaže radiiii ne diraj. I uzme lepo daljinski od TV-a i pusti sebi crtani.

Proverim ja, hipernet aplikacija aktivna, Box pokazuje da je daljinski vezan bluetooth-om, ali ne reaguje na njega. Ali reaguje sasvim najnormalnije na komande sa Tesla daljinskog, sa slike.

Pre toga je tašta tu gledala vesti, ona od opcija zna da promeni kanal i utiša/pojača glas... Očigledno je svašta nešto ispritiskala, ili su deca...

Kako, ja pojma nemam.

Ali Hipernet box radi sasvim lepo sa ovim daljinskim sa slike, a na svoj ne reaguje.

E da, inače sa verzijom 2.11, da ga ne ureknem, ovih dana lepo radi...
 

Prilozi

  • 6012825503276317355_121.jpg
    6012825503276317355_121.jpg
    64.4 KB · Pregleda: 26
Gde može da se vidi spisak kanala na webtv-u?
I da li može da se koristi webtv samo preko Yettelovog interneta ili može preko bilo kog interneta?
 
Nazad
Vrh Dno