Šta je novo?

Digitalna TV: predlozi, sugestije i pitanja

Nema update ni kod mene, a baš sam bio dobar, nisam zvao podršku, nikog nisam smarao, gotovo da ne trošim Hipernet i ništa.
Nekom život majka nekom maćeha - dajte i nama kmetovima update šta ste se stisli...
 
Zdravo,

U narednim danima počinjemo sa unapređenjem Hipernet TV aplikacije za SetTopBox uređaj.

Ukoliko želite da budete u narednoj grupi korisnika kojima će biti dostavljena unapređena verzija aplikacije, možete se prijaviti putem online forme OVDE.

Unapređenja koje možeš očekivati su sledeća:

  • Unapređena stabilnost aplikacije
  • Novi korisnički interfejs
  • Brža navigacija i učitavanje stranica
  • Brža promena kanala
  • Novi Programski vodič
  • Serije podeljene po sezonama i epizodama
  • Funkcija pretrage sadržaja
  • Snimanje sadržaja
  • Izbor jezika (srpski ili engleski jezik)
Hvala što svojim komentarima i sugestijama doprinosite razvoju naših proizvoda. U narednom periodu možete očekivati još proizvoda koji će doprineti boljem iskustvu u korišćenju TV usluge.

Pozdrav,

Yettel
 
You don't have permission to view or respond to this form - kada se klikne na link
 
I ja se prijavih
SaSrećom nam bilo
 
I ja se prijavio 🙏
 
Zdravo,

U narednim danima počinjemo sa unapređenjem Hipernet TV aplikacije za SetTopBox uređaj.

Ukoliko želite da budete u narednoj grupi korisnika kojima će biti dostavljena unapređena verzija aplikacije, možete se prijaviti putem online forme OVDE.

Unapređenja koje možeš očekivati su sledeća:

  • Unapređena stabilnost aplikacije
  • Novi korisnički interfejs
  • Brža navigacija i učitavanje stranica
  • Brža promena kanala
  • Novi Programski vodič
  • Serije podeljene po sezonama i epizodama
  • Funkcija pretrage sadržaja
  • Snimanje sadržaja
  • Izbor jezika (srpski ili engleski jezik)
Hvala što svojim komentarima i sugestijama doprinosite razvoju naših proizvoda. U narednom periodu možete očekivati još proizvoda koji će doprineti boljem iskustvu u korišćenju TV usluge.

Pozdrav,

Yettel
Ovo sve vec postoji za hipernet tv putem sajta. I dalje 10 godina zaostaje od konkurencije.
 
Pozdrav, Benchmark redakciji, kolegama pre svega, ali i Yettelu. Probaću da budem što kraći, ovo će vam biti interesantno. Od danas sam korisnik Yettel hipernet TV i interneta. Upoznajem se sa boxom i odmah sam primetio nešto o čemu mi se čini da ovde niste pisali, a ekipa iz Benchmarka će obratiti pažnju posle ovog teksta. Ukratko: Frejmovi. Jednostavno slika secka, primetno na kajronu na svim kanalima, ali i testovima frejmrejta na YT, bržim scenama na filmovima... Podešavanja sam sva probao, menjao HDMI na TV-u (ulaz), kao i sam HDMI, čak dva različita... Pustio sam isti kanal, recimo Insta tv, N1 ili RTS na EON-u(imam i tu uslugu) i sve je glatko. Ovo nije samo na TV aplikaciji na boxu već i na You Tubu na boxu naročito kada se pojave neki brži pokreti. Još jedan test instalirao sam i EON na Yettel boxu isti slučaj, secka. Ovde sam hteo da to podelim sa vama jer sa korisničkom podrškom ne bih imao živaca pitali bi me da li mi je box uključujen uopšte u struju, a ovim se i bavim... Dakle? Do boxa li je? :) Imam 14 dana sa raskid jer ovo trško da neko ko se malo razume i vidi može da istrpi... @Yettel Srbija @Peca
 
Zdravo,

U narednim danima počinjemo sa unapređenjem Hipernet TV aplikacije za SetTopBox uređaj.

Ukoliko želite da budete u narednoj grupi korisnika kojima će biti dostavljena unapređena verzija aplikacije, možete se prijaviti putem online forme OVDE.

Unapređenja koje možeš očekivati su sledeća:

  • Unapređena stabilnost aplikacije
  • Novi korisnički interfejs
  • Brža navigacija i učitavanje stranica
  • Brža promena kanala
  • Novi Programski vodič
  • Serije podeljene po sezonama i epizodama
  • Funkcija pretrage sadržaja
  • Snimanje sadržaja
  • Izbor jezika (srpski ili engleski jezik)
Hvala što svojim komentarima i sugestijama doprinosite razvoju naših proizvoda. U narednom periodu možete očekivati još proizvoda koji će doprineti boljem iskustvu u korišćenju TV usluge.

Pozdrav,

Yettel
Je l ste bilo sta unapredili sto se tice funkcije vracanja unazad?
 
Pozdrav, Benchmark redakciji, kolegama pre svega, ali i Yettelu. Probaću da budem što kraći, ovo će vam biti interesantno. Od danas sam korisnik Yettel hipernet TV i interneta. Upoznajem se sa boxom i odmah sam primetio nešto o čemu mi se čini da ovde niste pisali, a ekipa iz Benchmarka će obratiti pažnju posle ovog teksta. Ukratko: Frejmovi. Jednostavno slika secka, primetno na kajronu na svim kanalima, ali i testovima frejmrejta na YT, bržim scenama na filmovima... Podešavanja sam sva probao, menjao HDMI na TV-u (ulaz), kao i sam HDMI, čak dva različita... Pustio sam isti kanal, recimo Insta tv, N1 ili RTS na EON-u(imam i tu uslugu) i sve je glatko. Ovo nije samo na TV aplikaciji na boxu već i na You Tubu na boxu naročito kada se pojave neki brži pokreti. Još jedan test instalirao sam i EON na Yettel boxu isti slučaj, secka. Ovde sam hteo da to podelim sa vama jer sa korisničkom podrškom ne bih imao živaca pitali bi me da li mi je box uključujen uopšte u struju, a ovim se i bavim... Dakle? Do boxa li je? :) Imam 14 dana sa raskid jer ovo trško da neko ko se malo razume i vidi može da istrpi... @Yettel Srbija @Peca
Da li postoji podešavanje:
1080i @60Hz
1080p @60Hz
1080i @50Hz
1080p @50Hz

Za HDMI izlaz?

Fora je u tome da se u Evropi koristi 50 (bilo polu frejmova ili celih frejmova) a u Americi 60 za TV.

Ako je podešeno na 60, jednostavno se to ne "gađa", pa vidiš seckanje.
 
Da li postoji podešavanje:
1080i @60Hz
1080p @60Hz
1080i @50Hz
1080p @50Hz

Za HDMI izlaz?

Fora je u tome da se u Evropi koristi 50 (bilo polu frejmova ili celih frejmova) a u Americi 60 za TV.

Ako je podešeno na 60, jednostavno se to ne "gađa", pa vidiš seckanje.
Probao sam i to naravno, više secka na 50 nego 60. Da ne pričam o 24 tek... PAL bi trebalo da je 50. Nije ni do toga, moguće jednostavno da box nije baš dobar i to je to...
 
Zdravo,

U narednim danima počinjemo sa unapređenjem Hipernet TV aplikacije za SetTopBox uređaj.

Ukoliko želite da budete u narednoj grupi korisnika kojima će biti dostavljena unapređena verzija aplikacije, možete se prijaviti putem online forme OVDE.

Unapređenja koje možeš očekivati su sledeća:

  • Unapređena stabilnost aplikacije
  • Novi korisnički interfejs
  • Brža navigacija i učitavanje stranica
  • Brža promena kanala
  • Novi Programski vodič
  • Serije podeljene po sezonama i epizodama
  • Funkcija pretrage sadržaja
  • Snimanje sadržaja
  • Izbor jezika (srpski ili engleski jezik)
Hvala što svojim komentarima i sugestijama doprinosite razvoju naših proizvoda. U narednom periodu možete očekivati još proizvoda koji će doprineti boljem iskustvu u korišćenju TV usluge.

Pozdrav,

Yettel
trenutno koristim 2.5.1 i nisam zadovoljan
 
Probao sam i to naravno, više secka na 50 nego 60. Da ne pričam o 24 tek... PAL bi trebalo da je 50. Nije ni do toga, moguće jednostavno da box nije baš dobar i to je to...
Hmm, nemam takvo iskustvo a nije da nisam mučio box. Ukoliko si dobio dva box-a pretpostavljam da je na oba isto i da je hardverski problem na box-u isključen?
 
Stigao 2.5.1 i u moje selo. Izljubio decu, ženu, zvao kuma da se pohvalim, kolege iz kanca su hteli - ne hteli saznali ovu izvanrednu novost.
Večeras natenane testiram, spremiću meze, kupiću koje kilo prasetine nek ide život jednom se apdejtuje!

Veselje ljudi radujte se - gde malo...
 
Hmm, nemam takvo iskustvo a nije da nisam mučio box. Ukoliko si dobio dva box-a pretpostavljam da je na oba isto i da je hardverski problem na box-u isključen?
Danas iz kutije ga vadim (box) da isproban i drugi jer njega nisam ni uključio bio. U međuvremenu sam testirao i desktop varijantu. Ista je situacija, mora da se @Yettel Srbija pozabavi sa enkodingom očigledno. Naravno večina ljudi ovo neće ni da primeti. Može da se reši kod njih jedino, verovatno je enkoder...
 
Stigao 2.5.1 i u moje selo. Izljubio decu, ženu, zvao kuma da se pohvalim, kolege iz kanca su hteli - ne hteli saznali ovu izvanrednu novost.
Večeras natenane testiram, spremiću meze, kupiću koje kilo prasetine nek ide život jednom se apdejtuje!

Veselje ljudi radujte se - gde malo...
Ajd pa nek' je uzdravlje :D
 
Kod mene je pre sat vremena stigla verzija 2.6.2. Ne znam da li je to najnovija verzija pošto je bila ponuđena kao izbor u prijavi od juče. Definitivno radi bolje, ali još uvek nije savršeno. I dalje ume da ne ostane otvorena u pozadini pa da se skroz ispočetka pali kada se prelazi iz neke druge aplikacije nazad u nju. Slikao sam detaljno da imate i vi kojima još nije došla utisak šta da očekujete. Moraće 3 posta pošto ima više od 10 slika :D.
1. Početnja strana: Kartice sa programima su redizajnirane više nema oštrih ivica i čini mi se da je kategorizacija malo izmenjena, takođe se može primetiti ispot određenih kartica upisana epizoda i sezona. U header je vraćena ikonica za obaveštenja i dodat je search. Font je malo drugačiji i bolje se uklapa sve.
2. Player: Drugačiji font, sitniji tekst. Nema više menjanje kanala i listanje emisja strelicama gore/dole na daljinskom to sada daje premotavanje.Takođe nema više opcije za menjanje kvaliteta snimka. Ubačeno je snimanje programa, ali nije dostupno na svim kanalima.
3. Stranica emisije: Drugčija kategorizacija, ubačen YouTube izbor (Ispravite grešku nije You Tube nego YouTube spojeno). Može se ući u određenu emisiju i birati po epizodama.
4. Stranica serije: Kategorizacija po popularnosti i po žanrovima. Ulaskom u seriju pali se izbor epizode (slike 5 i 6).
5. Stranica filmovi: Kategorizacija je promenjena, pored toga nikakve specijalne promene.
6. Stranica sport: Kako mi se čini nije se mnogo toga promenilo sem dizajna. Izgleda kao početna strana samo fokusirana na sport. Kategorizacija po takmičennima i sportovima. Ubačeni odeljci YouTube - Sportski momenti i YouTube - Ekstremni Sportovi.

Nastavak u sledećem postu.
 

Prilozi

  • 2. Kanal.JPEG
    2. Kanal.JPEG
    182.8 KB · Pregleda: 59
  • 3. Emisije.JPEG
    3. Emisije.JPEG
    299.1 KB · Pregleda: 58
  • 4. Serije.JPEG
    4. Serije.JPEG
    309.4 KB · Pregleda: 58
  • 5. Serije epizode.JPEG
    5. Serije epizode.JPEG
    198 KB · Pregleda: 57
  • 6. Serije epizode 2.JPEG
    6. Serije epizode 2.JPEG
    209 KB · Pregleda: 55
  • 7. Filmovi.JPEG
    7. Filmovi.JPEG
    288.6 KB · Pregleda: 53
  • 8. Sport.JPEG
    8. Sport.JPEG
    259.4 KB · Pregleda: 53
  • 9. Sport takmicenja.JPEG
    9. Sport takmicenja.JPEG
    246.5 KB · Pregleda: 53
  • 10. YT u sportu.JPEG
    10. YT u sportu.JPEG
    336.7 KB · Pregleda: 52
  • 1. Pocetna.JPEG
    1. Pocetna.JPEG
    261.2 KB · Pregleda: 49
pa isto kao 2.5.1 ...i dalje nema opcije liste kanala i treba da pamtis gde je koji kanal,epg spor ,cetri strilice na daljinskom sve cetri ista funkcija...
 
Nastavak (ipak neće trebati 3 posta izbacio sam nepotrebne slike):
7. Stranica dečiji: Po dizajnu ista priča kao i za sport. Kategorizacija je po crtaćima i filmovima. Naravno tu su i kanali. Takođe isto kao i kod serija i emisija kada se uđe u crtani otvara se stranica za izbor epizode i sezone
8. EPG: Isti kao na računaru, nema šta tu da se doda.
9. Stranica Extra: Identična kao i u 1.6.2, postoji bag da nemože da se koristi header meni u njoj pa je jedini način da se iz nje izađe da se klikne home taster.
10. Search: Funkcioniše, izgleda kao onaj na netflixu.
11. Account/Settings stranica: Verzija 2.6.2, izbačena opcija za promenu kvaliteta videa, dodate opcije za jezik.
12. Stranica sa aplikacijama: Instaliraj aplikacije za već instalirane aplikacije definitivno nije dobro ime... Pored toga ništa se nije menjalo.
Ima i dalje dosta toga da se radi. Ume da zabode bez razloga i dalje, ali svakako korak u napred. Ako primetim još nešto postaviću :D
 

Prilozi

  • 12. Deciji podela.JPEG
    12. Deciji podela.JPEG
    275.6 KB · Pregleda: 45
  • 25. Aplikacije.JPEG
    25. Aplikacije.JPEG
    162.9 KB · Pregleda: 47
  • 24. Account 4.JPEG
    24. Account 4.JPEG
    265.2 KB · Pregleda: 47
  • 23. Account 3.JPEG
    23. Account 3.JPEG
    195.8 KB · Pregleda: 45
  • 22. Account 2.JPEG
    22. Account 2.JPEG
    166.9 KB · Pregleda: 44
  • 21. Account.JPEG
    21. Account.JPEG
    173.2 KB · Pregleda: 45
  • 20. Search 2.JPEG
    20. Search 2.JPEG
    303.4 KB · Pregleda: 44
  • 16. Extra.JPEG
    16. Extra.JPEG
    240.2 KB · Pregleda: 42
  • 13. EPG.JPEG
    13. EPG.JPEG
    247 KB · Pregleda: 43
  • 11. Deciji.JPEG
    11. Deciji.JPEG
    250 KB · Pregleda: 58
Od dobrih vesti - Happy tv sa sve dubokoumnim analizama i ostalim sadržajima u čistom SD. Na ovih 70 inča izgleda kao da su šporetom snimani :)
 
ista kao i ver.2.5.1 ...i dalje nema mogucnosti pravljenja liste kanala,cetri strlice na daljiskom sve cetri sa istom funkciom,premotavanje isto (ne znas gde si),da li je lik koji je ovo pravio pogledao sta je napravio.
 
Sada mi na uređajima piše Android TV.

Da li onda smem da brišem ZTE STB uređaje?
 
Poslednja izmena:
nemak ? Ne znam zasto izmisljaju toplu vodu... uzmes EON, Netflix ili bilo koju drugu TV aplikaciju, napravis nesto slicno i mirna Backa... ovako, PROPAST!

1667567491674.png

-- NEMA i dalje video kluba...
-- NEMA RADIO stanica
-- NEMA vracanja unazad trenutne emisije koja se emituje ukoliko je pocela ranije
-- NEMA liste emisija za program koji se gleda
-- NEMA opcije za podesavanje kvaliteta slike
-- NEMA aplikacije za smart TV / mobile
-- Kada se gleda nesto sto je vraceno unazad nema opcije da se promeni emisija vec mora da se VRATI u live program pa tek onda
-- Kada se recimo pusti neki film ili serija mora da se mota dosta unapred i tesko je pogoditi gde je pocetak filma/serije... ukoliko je npr. serija pocela ranije ne postoji mogucnost da se vrati malo unazad
-- Ova opcija za gledanje svih epizoda / sezona je teska prevara posto su tu samo precice do programa unazad za taj film/seriju ili sta god, ali samo u PRETHODNIH 7 dana... dakle ako se serija emituje recimo dva puta nedeljno i od toga je reprizirana jos jednom, imacemo ukupno 4 epizode kada kliknemo na opciju SVE EPIZODE

1667568768909.png


1667568833132.png

Ne znam da li ovi u @Yettel Srbija imaju neke testere, managere, bilo koga ko ce da im kaze // aman ljudi, ajde da se ne blamiramo da ovo pustamo/prodajemo, dajte da napravimo ovo kako valja ili da zatvaramo radnju... krastavac izgleda niko i ne sme da pise u medijima niti da se oglasi o prevarantima koji mesecima obmanjuju korisnike jer se svi plase izgleda da ostanu bez sponzora... i onda se samo prave mrtvi dok sve prodje i posle prosipaju price kako su im korisnici, pratioci, narod generalno, vazni i tako to... @Peca valjda nije iz te price!
 
Nazad
Vrh Dno