Šta je novo?

DigitalCoin

Moj savet je da se natovarite ovim coinom po ovoj a mozda i nizoj ceni ako padne jer od 14. januara verovatno postaje mnogo ozbiljniji igrac na trzistu crypto valuta..

Eh, kasno sam video ovo, vec je solidno skocio. ARG deluje kao dobra kupovina trenutno?
 
Da li je neko imao problem da na dgc.d2.cc ne moze da ima aktivnog vise od jednog rudara?
Kad ugasim prvog, drugi moze da krene i obrnuto.
 
Gledajuci dugorocni grafikon tih 0,0013 deluje prilicno visoko.
 
Poslednja izmena:
Hehe.. Isto se moze reci i za trenutnu cenu DGC-a ali znamo da moze biti i mnogo veca ,)
 
Mnogo je cudan taj SRC, buy order mu je toliko tanak da bi sa SRC-om u vrednosti par BTC-a cena mogla da se sroza na nulu, a opet se dobro drzi.
 
Tezina kopanja DGC-a je za jako kratko vreme sa 7,5 skocila na 23,5! Je l' neko sta se desava?

dgc.png

Neko se bas lepo igra sa mrezom.
 
Poslednja izmena:
Cryptoave.com je mozda razlog ...
 
Ovo je izgleda dobro vrijeme da se natovarim malo sa dgc. Nije da ga nemam u steku ali od viska glava ne boli :)
 
Nije CryptoAve nego je neko prebacio gomilu rudara da kopa DGC greskom. To je moja teorija.
dgc.png
Tezina je 18,8 sto nikako ne odgovara snazi mreze. Pogotovo ne ceni valute koja je u padu ovih dana.
 
Moguce. Vidim da je sledeci diff 2 :D
 
Imas na pool-ovima ali za dgc izgleda malo brljavi jer je trenutni diff 15 a ne 2 kako je pisalo.
 
Narednih 10 korisnika koji otvore nalog na CAVE putem ovog linka ce u vidu promocije dobiti po 15 DGC(vrednost jednog bloka) nakon sto se uverim da je prosla moja preporuka.
Nakon sto otvorite nalog, na PM mi posaljite naziv vaseg naloga na CAVE kao i vasu DGC adresu.
 
Poslednja izmena:
Preporuke na CAVE su navodno proradile.
Da ih mogao da vas vidim na stranici korisnika s preporukom, morate da obavite bilo kakvu trgovinu. Makar i najmanju.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno