Šta je novo?

Diablo IV

mats capped na 9999 LOL
 
Uspio sam se suzdrzati svih spoilera. Bacio pogled na koju "overall" recenziju. Cisto da vidim da je li Immortals. Ne pamtim kada me je hajp ovako ufatio a ujedno i odusevio. Ne podnosim cut scene u igrama, ali onaj sinematik na pocetku igre me oduvao. Holi šit. Nadam se da ih ima vise. Blizard je i dalje #1 po pitanju "filmova" u igrama.

Znaju oni sta imaju. Iduci ce "standard" biti 100€. Igra je ovako s pocetka, cista desetka. Isto da sam opet klinac.
 
mogu reci da je prica odlicna za diablo igru :)

 
Poslednja izmena:
Uspio sam se suzdrzati svih spoilera. Bacio pogled na koju "overall" recenziju. Cisto da vidim da je li Immortals. Ne pamtim kada me je hajp ovako ufatio a ujedno i odusevio. Ne podnosim cut scene u igrama, ali onaj sinematik na pocetku igre me oduvao. Holi šit. Nadam se da ih ima vise. Blizard je i dalje #1 po pitanju "filmova" u igrama.

Znaju oni sta imaju. Iduci ce "standard" biti 100€. Igra je ovako s pocetka, cista desetka. Isto da sam opet klinac.

Mislis onaj sto je bas na pocetku ili onaj u crkvi? Ako je ovaj u crkvi, bas je brutalno bolestan :D
 
Koja tuga, udjem u igru, kaze queue 1 minut.. Posle se polako povecavalo i sad stigao do 8 minuta, a cekam vec ~20 🤬

EDIT: I naravno, na kraju mi izbaci login error i sad ispocetka.. >.<
 
Poslednja izmena:
Bar te je izbacilo na pocetku. Mene je malopre izbacilo na samom kraju dungeona. Nastavljam sutra...

Inace je igra pocela opasno da dropuje legendary iteme, polako se blizim 45om levelu, wt2. Razmisljam da krenem wt3 nakon 50og levela, mada cu morati malo da se pripremim pre toga.
 
Moj licni utisak: Sve OK do danas. Nisam imao nikakva ocekivanja, Lepo radi igra,lepo izgleda, daleko bolja od D3. Ima praznog hoda, neke stvari su zbrzili, ali ukupan utisak je pozitivan za sada. Svaki dan je bio patch, iskreno meni je to pohvalno, neko ce se smoriti. Danas kad je krenula globalno, standardno za Blizzard, problemi sa serverima, ali nista tragicno. Queue je tu, popio sam samo jedan DC, doduse u najgorem momentu. Po meni najmanje los launch od strane Blizzarda u poslednjih nekoliko godina.
 
eto gde idu nasi novci :D
 
A serveri sto su sranje to nema veze, sat vremena pokusavam da se ulogujem, serem im se na online only.
 
Nisam nesto ni igrao Blizzardove igre iskreno.. Davno Warcraft 3 i nesto malo Overwatch i HotS..
 
Mislis onaj sto je bas na pocetku ili onaj u crkvi? Ako je ovaj u crkvi, bas je brutalno bolestan :D
Onaj na samom pocetku kada se formira Lilith. A taj u crkvi kao da je ispao iz Midnight Mass. Take no prisoners.

Sto se servera tice. Udjem iz prve i i igram normalno. Bio je na trenutke lag prije 3-4h i to je to. Mozda imam srece.
 
Sad bas i drugar proveravao na PC i njemu isto iz prve, bez cekanja.. Meni na PS5 nema sanse da se uloguje.. nesto je do njih. Proverio sam, nema apdejta za igru niti za Soni..

Uporedjivali smo verziju igre, on na PC ima noviju od mene na PS5..

D4.png
 
Sad bas i drugar proveravao na PC i njemu isto iz prve, bez cekanja.. Meni na PS5 nema sanse da se uloguje.. nesto je do njih. Proverio sam, nema apdejta za igru niti za Soni..

Uporedjivali smo verziju igre, on na PC ima noviju od mene na PS5..

Pogledajte prilog 392293

na xboxu koliko god puta da izadjem i udjem, u bilo koje doba dana noci, bilo koji dan, nema ni sekund cekanja, uvek instant ulazim, neverovatno kako im se razlikuje iskustvo na dve konzole.
 
sta je problem sa serverima? nijedan problem nisam imao

mozda ps zeza?
 
Uzeh na kraju igru za Xbox na TUR 60 evra.
Da li neko ima Xbox Series X ili S sa OLED TV? Nisam siguran kako podesiti brightness baš je glupo urađeno naspram svih do sada konzolnih igara kad bude tipa neki logo i 3x podešavanje.
 
Meni na ps5 bez problema radilo...prokleti dan, zasto nema bar 50 sati i zasto mora sutra da se radi....😢
 
Moguce da je do PS5 srvera ako igra nije cross platformer. Odigrao nekih 2h, onaj dio kada pratis tragove nyrelles mother. Sve ok.
 
Ladno se Meshif pojavljuje u actu 3, njega nisam ocekivao a uvek sam ga simpatisao u D2 : )




ja igram na series S i na lg oled c2 55", brightness mi je defaultni i nemam nikakvih problema u igri sa vidljivoscu, je l drzis neki custom image preset?
Pa vrtim svašta probavam šta mi odgovara.
Gaming mode je upaljen RPG, blue light upaljen.
Mislim da sam skontao brightness settings u igri nisam lepo pažljivo pročitao u beti
 
Meni igra lepo radi, sto se tice samog gameplay-a odlican je, sto se tice price ona je standard za Diablo. Ali uradili su ono sto je mene najvise plasilo cim su spomenuli shop i microtransakcije. Neke legendarne stvari imaju isti izgled , drugi naziv i drugu legendarnu moc. Za sad sam naisao na oklop, prsten i mac. Potpuno isto izlgedaju sa razlicitim imenom i drugim legendarnim mocima.
 
Meni igra lepo radi, sto se tice samog gameplay-a odlican je, sto se tice price ona je standard za Diablo. Ali uradili su ono sto je mene najvise plasilo cim su spomenuli shop i microtransakcije. Neke legendarne stvari imaju isti izgled , drugi naziv i drugu legendarnu moc. Za sad sam naisao na oklop, prsten i mac. Potpuno isto izlgedaju sa razlicitim imenom i drugim legendarnim mocima.

nasao si po dva ista maca, armora i prstena ili si nasao jedan armor/mac/prsten koji isto izgledaju ? (Ovo drugo je prakticno nemoguce, ali cisto da pitam jer nije bas najjasnije iz tvoje formulacije na sta mislis)
 
Meni igra lepo radi, sto se tice samog gameplay-a odlican je, sto se tice price ona je standard za Diablo. Ali uradili su ono sto je mene najvise plasilo cim su spomenuli shop i microtransakcije. Neke legendarne stvari imaju isti izgled , drugi naziv i drugu legendarnu moc. Za sad sam naisao na oklop, prsten i mac. Potpuno isto izlgedaju sa razlicitim imenom i drugim legendarnim mocima.
Legendary nije item koji treba da ima unikatni izgleda.
Gledaj na legendary iteme kao da su Rare ali imajui već prikačen Aspect, koji možeš da prebaciš na drugi Rare (ovo može samo jednom).

Što se tiče izgleda unikatnog izgleda to bi trebalo da je rezervisano za Unique iteme. Na primer Shako valjda ima unikatni izgled i tj. generički.
Mada na kraju i od običnog itema možeš da dobiješ transmog i da ga prilepiš na drugi item (ne košta gold), a može lepo da izgleda.

A što se tiče ovih kupljenih kozmetika Necro je baš teška moda a Druida su ostavili u prnjama da bude klošar, najmanje ima transmoga i samo jedan dobar plaćen.

Inače dobio sam prvi disconnect :mad:.
Edit: Aaaaa ima client update, zato DC :) . Nema da jave e ide update izlazite iz igre :D. Bila bi fora da iskoči neka porukal u duhu diabla.

I šta popravljaju, jbo ih in game Shop.
 
Poslednja izmena:
40+ minuta se borio samo da bi skinuo fazu 1 o_O, brutalno.

Mada i ja da igram HC ne bi bez Death Evasion Elixira nikako, samo treba stići po njega.
 
40+ minuta se borio samo da bi skinuo fazu 1 o_O, brutalno.

Mada i ja da igram HC ne bi bez Death Evasion Elixira nikako, samo treba stići po njega.

kako se samo elegantno tp outovao : ) meni je malo clunky onaj emote wheel, šteta što ne može makar jedan od tih elixira/scrollova da se bajnduje za neko dugme
 
Nazad
Vrh Dno