Šta je novo?

Diablo IV

Upravo to.

Malo da uzivamo i nabijemo 100ku. Ovako ni tamo ni ‘vamo. 😂

Koliko ce biti battle pass? Oko 9-10€?
Čekaj zar ne možeš da nastaviš da budžiš lika i ignorišeš Season 1?
Trebalo bi da možeš jer je preduslov za S1 da kreneš iznova sa likom LVL1.
 
na ovoj slici za Season 1, sa ovim novim armor setom svi izgledaju kao neke tetke sa rogovima lol
 
Bice 3 ili 4 BP. A ovo u paketu je za sve?
Ni meni nije jasno ovo iskreno. Obicno u igrama Battlepass su u glavnom tipa Year 1.Dakle ako se time vodimo trebalo bi battlepass da bude za celu prvu godinu tj 4 sezone(ako i dalje traje 3 meseca).Mada s obzirom da nije navedeno da je tako(Year 1) moguce je da dobijas battlepass samo za prvu sezonu, pa ce tako da odrzavaju cashflow.Svake sezone ako si voljan das 10eur za dodatnu kozmetiku.A s obzirom sta dobijes kozmeticki za Battlepass, "naterace" te da je uzmes svake sezone.Jel prosto ono sto dolazi za tih 10$ battlepass-a ako gledas trenutni shop - to sve vredi bar 2500premium valuta(25$).Pogledaj u nazad ilidanov post o battlepassu.Daju ti i 666 premium valuta, da te navuku da potrosis jos neki dinar.Klasicna mikrotransakcijska zamka.Iskreno ni meni nije tesko da potrosim tih 10$ na 3meseca na konto potrosenih sati u igri.. ali naravno da ocekujem content i zdrave sezone.Sve po zasluzi.
 
Čekaj zar ne možeš da nastaviš da budžiš lika i ignorišeš Season 1?
Trebalo bi da možeš jer je preduslov za S1 da kreneš iznova sa likom LVL1.
Mozes ali nema svrhe, mozda je na to mislio ali se nije izrazio lepo.Diablo non-seasonal character umire onog trenutka kad se izbace sezone, pa je mozda mislio da nema svrhe budziti ga dalje svakako(osim dosade).Niko se nikad nije vracao na Non-seasonal char-a kad su krenule sezone.Jer je tu novi content, koji ce MOZDA doci na non-seasonal realm, ali tek kad izadje sledeca sezona, tj nova.Obrni okreni, ako nastavis da igras non-seasonal kad izadju sezone, uvek ces da kasnis 3-4meseca minimum sa contentom.A i nema sta, kad krene sezona i kad krenes iznova sa likom od level 1 uvek ima neki power leveling trik.Nikad to levelovanje u D3 sezonama od 0-100 nije trajalo duze dve mozda tri nedelje, zavisno koliko cesto igras.Ne verujem ni da ce sad da bude drugacije.
 
Poslednja izmena:
Čekaj zar ne možeš da nastaviš da budžiš lika i ignorišeš Season 1?
Trebalo bi da možeš jer je preduslov za S1 da kreneš iznova sa likom LVL1.

WHAT HAPPENS TO MY CHARACTER/PROGRESSION AFTER THE SEASON ENDS?​


The character and progress on that character is transferred to the Eternal Realm. You can play this character whenever you want in the Eternal Realm. Specific Season-only features will no longer be accessible in the Eternal Realm. For example, at the end of Season 1, Malignant Hearts will disappear and be unslotted from jewelry at the end of the season. Infested sockets will become normal sockets.
 

WHAT HAPPENS TO MY CHARACTER/PROGRESSION AFTER THE SEASON ENDS?​


The character and progress on that character is transferred to the Eternal Realm. You can play this character whenever you want in the Eternal Realm. Specific Season-only features will no longer be accessible in the Eternal Realm. For example, at the end of Season 1, Malignant Hearts will disappear and be unslotted from jewelry at the end of the season. Infested sockets will become normal sockets.
Ovde pišu o liku kojeg NAPRAVIŠ za potrebe sezone 1 i igraš sezonu sa njim, a ne o liku kojeg si NAPRAVIO pre sezone 1.
Mozes ali nema svrhe, mozda je na to mislio ali se nije izrazio lepo.Diablo non-seasonal character umire onog trenutka kad se izbace sezone, pa je mozda mislio da nema svrhe budziti ga dalje svakako(osim dosade).Niko se nikad nije vracao na Non-seasonal char-a kad su krenule sezone.Jer je tu novi content, koji ce MOZDA doci na non-seasonal realm, ali tek kad izadje sledeca sezona, tj nova.Obrni okreni, ako nastavis da igras non-seasonal kad izadju sezone, uvek ces da kasnis 3-4meseca minimum sa contentom.A i nema sta, kad krene sezona i kad krenes iznova sa likom od level 1 uvek ima neki power leveling trik.Nikad to levelovanje u D3 sezonama od 0-100 nije trajalo duze dve mozda tri nedelje, zavisno koliko cesto igras.Ne verujem ni da ce sad da bude drugacije.
Ne znam kako nema svrhe?
Nemam ja vremena da non-stop počinjem iznova, sa LVL 1 likom zato što su oni ubacili jedan novi main quest...
Znam da čak i na forumu ima kiborga koji za dan-dva doguraju do 50LVL, ali nemam ja vremena za to, eto kod mene to traje od izlaska igre (LVL 53)...
Za taj jedan quest što će dodati u sezoni mi svira, čak i ako budem outdate sa sadržinom...
Samo da me puste da igram svojim tempom ovo što sam započeo...
A ne puštaju, jer i kad ulovim vremena uvek neko održavanje sistema :rolleyes: (kao sinoć), i od laga se ne može igrati...
 
Poslednja izmena:
Ne znam kako sam do sad naleteo sam na dva World boss, Avarice i Ashava
Vidim da imaju tri, a igrao sam već 10tak puta.
Inače su smešno prelaki.
Jedini izazov do sad na WT2 i WT3 je bio Butcher koji me odvalio i malo Lillith i onaj cap dungeon Cathedral of light arhivator (Đorđe Čvarkov)
Moram krenuti ili novog lika ili WT4 ili Nightmare dungeons
 
Smešan je i treći na koga nisi naleteo
Ako trebaš pomoć za cap dungeon zovi
Ovde pišu o liku kojeg NAPRAVIŠ za potrebe sezone 1 i igraš sezonu sa njim, a ne o liku kojeg si NAPRAVIO pre sezone 1.

Ne znam kako nema svrhe?
Nemam ja vremena da non-stop počinjem iznova, sa LVL 1 likom zato što su oni ubacili jedan novi main quest...
Znam da čak i na forumu ima kiborga koji za dan-dva doguraju do 50LVL, ali nemam ja vremena za to, eto kod mene to traje od izlaska igre (LVL 53)...
Za taj jedan quest što će dodati u sezoni mi svira, čak i ako budem outdate sa sadržinom...
Samo da me puste da igram svojim tempom ovo što sam započeo...
A ne puštaju, jer i kad ulovim vremena uvek neko održavanje sistema :rolleyes: (kao sinoć), i od laga se ne može igrati...
Mislim da to važi i za ove likove koje sada igramo pre Season, idu u taj realm i možeš da ih igraši dalje bez seasonal contetna
 
Ne znam kako sam do sad naleteo sam na dva World boss, Avarice i Ashava
Vidim da imaju tri, a igrao sam već 10tak puta.
Inače su smešno prelaki.
Jedini izazov do sad na WT2 i WT3 je bio Butcher koji me odvalio i malo Lillith i onaj cap dungeon Cathedral of light arhivator (Đorđe Čvarkov)
Moram krenuti ili novog lika ili WT4 ili Nightmare dungeons
Ako treba pomoc da predjes na t4 pisi kad me vidis online. Otidji na https://d4builds.gg/map/ i gore imas tajmer kad se koji world boss pojavljuje.
 
Ovo za pisanje whisper poruka u okviru klana je "smrt" na konzolama...

Video sam da me je neko od kolega cimao porukom prekjuče oko 21-22č, ali bukvalno ne mogu da kuckam poruku preko džojpeda.
Još je bila nameštena i ona cross-platform zabrana u opcijama, pa bih morao izlaziti iz igre, to ugasiti da bih mogao da pročitam poruku.

Praštajte...
 
Malo su poranili sa sezonom. :poop:
ja tek jedan char - barba lvl 80.

Pa evo i RAXX koji cepa 12 sati dnevno pa nema sve klase na lvl 100. :eek:
 
Ubedljivo najgori mob koji postoji u NM dungeons po meni (fallen lunatic):
vilelunatic-c39b509c.png
Kakva elita, kakvi mini-bosevi, od ovih gov***a sam zaginuo više puta nego od svih ostalih zajedno.
Za sada uspevam da idem 10-11lvl preko svog po NMD-u, ali mi i dalje pada shit oprema što se tiče item power-a.
Da li power itema koji će mi pasti zavisi od mog levela ili dungeon levela?
Inače... pokušavam da levelujem glyph-ove pa sam naleteo na neku interesantnu tabelu, ne znam koliko je tačna.

Nightmare Dungeons - Sigil XP per Level and Enemy Levels
Experience per NM dungeon tier.jpg
 
eh da mi je jedan auto-looter bar za golde dok idem kroz dungeon, još kad bih mogao da mu podesim da uz to idu i ancestral itemi... :D
 
Stvari iz stesha, gold jel ostaje ili se brise kad krene sezona, da znam dal da kockam ovih 50 mil :D
 
Stvari iz stesha, gold jel ostaje ili se brise kad krene sezona, da znam dal da kockam ovih 50 mil :D
Sve ti to ostaje za non sezonskog lika odnosno tog kojeg sada igras, kada krene sezona glod i stash su ti prazni i pocinjes od nule. Samo sto ti se prenosi je da mozes da preskocis kampanju, svi oltari lillith koje si pronasao neces morati ponovo da ih trazis, konjce ce ti biti tu i mapa ce ti biti otkrivena i teleport check point u te gradove.
 
aj bre battle pass ko jedna kutija cigareta ko puši ili par pića, više provodim sa diablom nego u kafiću :D
 
Ubedljivo najgori mob koji postoji u NM dungeons po meni (fallen lunatic):
Kakva elita, kakvi mini-bosevi, od ovih gov***a sam zaginuo više puta nego od svih ostalih zajedno.
Za sada uspevam da idem 10-11lvl preko svog po NMD-u, ali mi i dalje pada shit oprema što se tiče item power-a.
Da li power itema koji će mi pasti zavisi od mog levela ili dungeon levela?
Inače... pokušavam da levelujem glyph-ove pa sam naleteo na neku interesantnu tabelu, ne znam koliko je tačna.

Nightmare Dungeons - Sigil XP per Level and Enemy Levels
Pogledajte prilog 395775
Pre 85 levela(charactera) nema sta da razmisljas o opremi ozbiljnije.Tad krece build ozbiljnije da se formira.Postoji taj treshhold od "zadnjih 10-15%" tvog levelovanja na putu do max levela 100 kad ti je potrebno da ti gear bude jaci, pa samim tim ce ti padati jaci gear sa jacim item powera(logicno).Naravno 99.9% tih itema je uglavnom tresh, cak i itemi sa Item power 800+.
Ako nisi level 100 nema razloga da guras ND 10lvl+ iznad sebe(samo se usporavas u smislu grindanja gear-a). +3levela iznad tebe je neka optimalna granica za brzo grindanje i progress XP-a.Od levela 95 recimo mozes da poguras malo vise od +3lvl, jer stvarno xp gain krece da se vuce. Tabela kao tabela je tacna u WT4 dungeon level je +54levela.. Dakle ako pokrenes Sigil Tier 10 neprijatelji su level 64.



Evo vam sheet sa Nightmare dungeonima koji su dobri za solo grind XP-a i svega.Ovi pri dnu em sto se lose grinda XP, em sto imaju najgore neprijatelje koje su preneli iz D3.Banshee duhove.Samo ce se kazati po boji.
 

142 lucky guys and girls :D
 
Ne radi se tu o novcu već je stvar principa
Ne dam im centa više do ekspanzije
Pa Battle pass je samo kozmetika. Sezonski kvestovi su dostupni svima.
Mislim da je to sasvim fer i pošteno.
Ovde pišu o liku kojeg NAPRAVIŠ za potrebe sezone 1 i igraš sezonu sa njim, a ne o liku kojeg si NAPRAVIO pre sezone 1.

Ne znam kako nema svrhe?
Nemam ja vremena da non-stop počinjem iznova, sa LVL 1 likom zato što su oni ubacili jedan novi main quest...
Znam da čak i na forumu ima kiborga koji za dan-dva doguraju do 50LVL, ali nemam ja vremena za to, eto kod mene to traje od izlaska igre (LVL 53)...
Za taj jedan quest što će dodati u sezoni mi svira, čak i ako budem outdate sa sadržinom...
Samo da me puste da igram svojim tempom ovo što sam započeo...
A ne puštaju, jer i kad ulovim vremena uvek neko održavanje sistema :rolleyes: (kao sinoć), i od laga se ne može igrati...
Pa ne počinješ iznova. Kampanju preskačeš, imaš u startu neke skill poene na raspolaganju, Paragon poeni su dostupni od 50-og levela.
A na sezone gledam kao na opciju da svaki put napravim novu klasu, probam, eksperimentišem i na kraju krajeva zezam se.
Meni se, ovako na papiru, dopada ideja sezona.
 
Diablo Immortal dobija novu klasu, Blood Knight.
Iskreno, ne bi mi smetalo da ga ubace i u četvorku jer inače gotivim Castlevenia i DMC franšize.

 
Ja bih voleo priesta full heal ali nema :D
 
Kako ti radi igra ako je taj komp iz potpisa? Dugo nisam video RX 560 a imao sam je pre nekoliko godina :)
Tu u popisu je i xbox series x , tako igram :D , prestao da igram na PC-u davno
inače sa konzolama sam krenuo samo zbog POE i Diabla i uz put sličnim igrama
 
Šta bi preporučili nekome ko nikada nije igrao diablo, d4 ili onaj d2 remaster koji je skoro izašao?
 
both

d2r je malo vise hc, ali ako se zeli probati diablo onda oba naslova zasluzuju da se potrosi vreme na njih
 
Vrh Dno