Šta je novo?

Diablo IV

Stigoh do 70+ lvl, Necro Bone Spear build, i više ne znam šta da radim. Od 60+ lvl sam radio helltide, "budžio" lika i opremu, rešavao stronghold-e, tamnice, rešio gotovo sve kvestove, pronašao sve Altars of Lilith, pretvarao tamnice u lvl 20-22 i njih rešavao i to je to, polako postaje dosadno bez novog sadržaja. PvP me ne zanima.

Ušao sam tri puta u Fallen Temple Capstone Dungeon, WT4 (valjda se tako zove, borba sa "naprednom" :ROFLMAO: Lilith - Uber Lilith), došao do kraja i umro tri puta za 3-10 sekundi. Naravno, digao sam ruke od nje za sada.
mozemo koji nightmare dungeon tier 50 (to je samo polovina od max tier)?
 
Mogli bi, ja mislim da nemam te "bočice", jedino da me zovete u "party" i dižete iz mrtvih kad zaginem. :)

Da li je neko od naših sa foruma "rešio" Uber Lilith?
 
Isti ce dungeon da bude na pedestom lvl kao i na stotom lvl samo dosta teze ali loot nece bude nista bolji nego sto jeste.

Koliko god da je dobra igra ali ja brzeg opadanja igraca u nekoj igri od ove nisam video.

Cak i da ubace novi sadrzaj ne mogu da ubace tonu novih stvari jer onda za sledecu sezonu nemaju nista prazne ruke, zato ce ovako dodavati neke nove stvari na kasikicu ali usustini igra je pukala. Igra ce biti aktivna ali ni izbliza kao sto su oni mislili da ce da bude.
 
Stigoh do 70+ lvl, Necro Bone Spear build, i više ne znam šta da radim. Od 60+ lvl sam radio helltide, "budžio" lika i opremu, rešavao stronghold-e, tamnice, rešio gotovo sve kvestove, pronašao sve Altars of Lilith, pretvarao tamnice u lvl 20-22 i njih rešavao i to je to, polako postaje dosadno bez novog sadržaja. PvP me ne zanima.

Ušao sam tri puta u Fallen Temple Capstone Dungeon, WT4 (valjda se tako zove, borba sa "naprednom" :ROFLMAO: Lilith - Uber Lilith), došao do kraja i umro tri puta za 3-10 sekundi. Naravno, digao sam ruke od nje za sada.
Tako sam i ja negde stigao..cini mi se 72 lvl.Nisam je vec palio par dana i nemam bas zelju.Ni ja sam ne znam sta sam ocekivao,ali meni je za sad bas mrsavo sto se tice sadrzaja.
 
Isti ce dungeon da bude na pedestom lvl kao i na stotom lvl samo dosta teze ali loot nece bude nista bolji nego sto jeste.

Koliko god da je dobra igra ali ja brzeg opadanja igraca u nekoj igri od ove nisam video.

Cak i da ubace novi sadrzaj ne mogu da ubace tonu novih stvari jer onda za sledecu sezonu nemaju nista prazne ruke, zato ce ovako dodavati neke nove stvari na kasikicu ali usustini igra je pukala. Igra ce biti aktivna ali ni izbliza kao sto su oni mislili da ce da bude.
Aman čoeče,ima nas koji čekamo da pade na 29.99.Znaju oni šta rade,znaju da je hipi bio veliki zato su i prodavali za 79.99,sad ga spuste na 59.99 opet će da bude navala,pa na 39.99 itd itd

I evo njima uvek priliv novca
 
Sve je to super ali super recenzije spocetka i sada kao i komentari se krecu od super do toga da ljudi prekidaju jer je igra postala jednolicno dosadna.
 
Isti je to Diablo kao D2, D3..
Upalim neku muziku i samo cepam runove tj. dungeone.
Sinoc sam odigrao par sati i sa lvl 78 stigao na 82. Budzim paragon, i levelujem glyph-ove.

Sad je vrhunski sto se teleportujes na dungeon cim aktiviras sigil, ne mora da se gubi vreme na jahanje.
 
šta znam , meni je za sada cijl da dignem sve glyphove bar na lvl 15, sad su 6, barb 73lvl
idem drvo , heltide, par NM 21 dungeona , pa sutra ponovo..
nije mi dosadno koji sat dnevno.
ne verujem da ću drugi char, a za sezonu ću sork ako ne pređem na neku drugu igru.
 
Tako sam i ja negde stigao..cini mi se 72 lvl.Nisam je vec palio par dana i nemam bas zelju.Ni ja sam ne znam sta sam ocekivao,ali meni je za sad bas mrsavo sto se tice sadrzaja.
Pa u odnosu na D3 je dupe i glava, ako si igrao D3 ovo mora da ti bude veliki napredak što se tiče sadržaja.
 
Evo gledam asmongolda pokušava uber Lilith sa WW barboom lvl 100, za sad ga je zabola 44 puta 😂
 
I samo da budem načisto učitana mapa, bonusi od sakupljenih renown poena se poništavaju nakon ove sezone?

Ako je tako šta me sprečava da odmah napravim još četiri karaktera za četiri klase koje nisam igrao i omogućim da imam startni skill boost sa svakom klasom, pošto me stvarno ne zanima da ponovo sa svakim likom otvaram mapu iznova, overavam sve statue i sl...
 
Mislim da mapa ostaje otvorena, Lillith figure ne mora ponovo da se traže i može da se skip kampanja sa novim likom kad krene nova sezona, sve ostalo je "od početka"
 
I samo da budem načisto učitana mapa, bonusi od sakupljenih renown poena se poništavaju nakon ove sezone?

Ako je tako šta me sprečava da odmah napravim još četiri karaktera za četiri klase koje nisam igrao i omogućim da imam startni skill boost sa svakom klasom, pošto me stvarno ne zanima da ponovo sa svakim likom otvaram mapu iznova, overavam sve statue i sl...
Mapa je opet zamagljena. Nekoliko teleporta su otvoreni, ali jedan dobar deo nije. Bar je tako kad napraviš novog lika. Za seasonal ne znam, čekamo da sezona počne.
Oltare ne moraš ponovo da skupljaš ali sporedne kvestove moraš da radiš ponovo.
Levelovanje je mnogo brže (ja sam bar prvih 15 levela dobio za nekih sat vremena igranja, možda malo jače) i Paragon poeni su tu, ali moraš da dođeš do 50-og levela, kao i sa prvim likom da bi mogao da ih koristiš.
Ja sam napravio drugog lika, samo da vidim kako to izgleda, ali ganjaću rogue dok sezona ne počne. Onda ću vrv Necromancera ili Sorcerera da pravim.
 
Do Season Realms Differ from Eternal Realms?

Yes, Seasonal Realms have a Season theme and unique game features.

Is Transmog Shared Between Realms/Characters

Yes, transmogs should carry over between your characters in Diablo 4 even though this was not the case in Diablo 3.

What About Seasons and Mounts?

When you’ve unlocked the mount feature, you will have access to it right from the beginning at Level 1.

Will the Altars of Lilith Transfer to Seasonal Heroes?

Yes! Once collected on any non-Seasonal hero, you won’t need to collect them again on any future Heroes. The Renown earned from altars will also carry over.

Will the Increased Obol Capacity Carry Over to Seasonal Characters?

Yes.

Will Map Progression/Exploration Carry Over to Seasonal Characters?

Yes, this has been confirmed by the developers. This also includes the Renown you get from visiting each place and capital city waypoints.

Ukratko: ne moraju se tražiti lillith figure ponovo, može se preskočiti kampanja, mapa je otvorena, mount je tu od level 1 - za one koji ne razumeju engleski da se ne muče
 
^ Ok, ovo je prilično pošteno...

"The renown for altars and map areas discovered will carry over each season, but that's it. Waypoints will all be visible, but you'll need to travel manually to each in order to unlock them. Like I said, not ideal – but not so terrible either. All renown earned from dungeons, side quests and strongholds will be lost.".

Suštinski se gube "samo" renown poeni osvojeni grindanjem EXP, stronghold-a, tamnica, side questova i sl...

Kontam da izgrindam još tih nekoliko desetina questova za osvajanje poslednjeg renown u svakoj regiji i onda krenem da radim Three of Wishpers quest, helltide i world bosses, možda malo probazam po WT3 i to je to od mene bar do DLC.
 
danas je dev stream u vezi Season 1
 
Evo gledam asmongolda pokušava uber Lilith sa WW barboom lvl 100, za sad ga je zabola 44 puta 😂
Neverovatno je koliko su čini mi se sorcerer i dal necro jači imaju veći dmg
Bukvalno sprže mobove kad igram neki world event
Barb čim nestane fury smešan dmg lvl 59, a već imam skoro sve fury aspects
 
Neverovatno je koliko su čini mi se sorcerer i dal necro jači imaju veći dmg
Bukvalno sprže mobove kad igram neki world event
Barb čim nestane fury smešan dmg lvl 59, a već imam skoro sve fury aspects
Barbu čim nestane fury sve okolo je mrtvo
 
Jebote ovi otvorili stream sa Diablo Immortal :eek:
 


Season 1:

  • Season of the Malignant
  • Starts July 20th.
  • Takes place after the events of the D4 campaign. New threat emerged - malignance, corruption spreading in beast, demon, human hearts. Changing them into blood thirsty fiends.
  • New character Kormand (ph). Ex-preist of the cathedral of light, diving deeper into the new threat. Finding himself out of his depth.
  • Will start season in Kyovashad, can start new story right away. Start at level 1 and start following new storyline.
  • Trying to add more stuff to seasons to appeal to everything a player does - new story, new challenges, new things to fight, new powers and builds, wants to hit all those notes.
  • New mechanic, the threat - the malignant. Any elite monster can spawn as a malignant monster with additional powers, will expose a heart that can be interacted with to start a ritual. New more powerful version spawned. If you can beat the more powerful version, now it drops a caged heart item that can be used like a gem. Can be socketed into gear, "enormous amount of power" on par with a legendary item.
  • New builds "stupid powerful, hopefully balanced"
  • 32 new malignant powers. Come in categories (Brutal are blue) and can only go in sockets of matching colours. 3 colours of sockets, 4 colors of hearts. Wrathful hearts fit in any socket, rare and powerful. (Showed off two hearts but my youtube stream decided to auto downgrade down to 280p, so I couldn't read the effects.)
  • Super elites buff nearby enemies, want to fight them in higher world tiers to get stronger hearts. Can break down hearts into crafting materials to craft new items like "invokers." Can use them at specific places (Malignant tunnels) to spawn malignant elites. Specific dungeons with malignants, and can guarantee a specific type of malignant. Targeted farming. Invoker items look like "turkey basters from hell."
  • New boss monster, not talking about it too much.
  • New legendary items and powers.
  • New unique items.
  • New items not season exclusive, will show up in eternal realm too.
  • Season patch will be out July 18th so season can launch on 20th. On 18th, all new stuff will be available on eternal realm (Sneak preview.) As well as new balance changes, features, etc.
  • Seasonal journey feature. Season journey has 7 chapters, each chapter has a number of objectives to advance to next chapter. (Don't have to do them all). Collect favor for things like collecting 15 gallowvine, complete any dungeon, complete a cellar, etc. Season journey can let you collect new legendary aspects.
  • Don't need the battlepass to have access to season journey.
  • Battlepass has stuff for free players too, can unlock stuff without buying it.
  • Special cosmetics, titles, in the season journey.
  • Can play through original campaign in season and still unlock stuff during seasonal journey, won't encounter malignant until you progress seasonal story. Some features only available after you beat the campaign.
  • Can skip campaign to with new seasonal characters if you've already beaten campaign. They recommend beating the campaign before the season starts.
  • Not all seasons will start in Kyovashad.
  • New mounts and mounts armor - tier 1 battle pass rewared. New transmogs. Free stuff is "low fantasy" stuff like artisans tunic, epic stuff is premium.
  • Some stuff will be class specific.
  • Only difference between free and premium battle passes are cosmetics.
  • Blessings are in the battle passes (free and premium). Smoldering ashes - if you have a character of a specific level, you can take them and use them to seasonal blessings. Invest ashes to give exp boosts, gold boosts, elixir durations, rare salvage material drop chance, malignant heart drop chance. Invest more ashes to improve boosts. Available to everyone, limited based on level of the player so if you were to use tier skips, can't unlock stuff until you hit level requirement.
  • Yep, pass skips are a thing.
  • Emphasizing power that is part of the pass for all players, you don't have to spend a cent. Premium stuff is transmog only, no items or pay to win.
  • Renown and fog of war: When season 1 goes live, players can carry over fog of war they've explored, as well as all renown earned. Altars of Lillith carrying over. Will have skill points, extra potions, etc at the very start of the season with your character as long as they are unlocked in the eternal realm. Recommend clearing renown before season starts.
  • Will need to log in with an existing character to migrate data - for example if you have one character with all map cleared, and one alt with partial map cleared, log in with your character with most progress to set your progress baseline, and will unlock all that progress across all your characters. Only have to do it once, can do it once the patch drops on the 18th. If you have one character who has done all of Fractured Peaks, and one character who has done all of Scosglen, log in to both characters to transfer their data over (you will unlock both regions' progress) and you will unlock Scosglen map data and renown on the Fractured Peaks character and vice versa.
  • Not the most elegant solution, but they had to implement it quickly based on player feedback. They are "making it work." Reading lots of feedback. (Could they even be here, right now?!?! Hi devs)
  • Season one patch "Super chonkers" (very, very large patch)
 
Poslednja izmena:
Meh onako, pogurali su malo D3 pricu sa itemizacijom tj dodatnim power-ima(slicnu) za pocetak, izgleda ok.Samo me zanima progress kroz Nightmare Dungeone/tiere/tezine.Verujem da ce verovatno prve 2-3sezone da budu test sta publika stvarno zeli.Taman da se razidju weekend warriors i ovi sto su uzeli Diablo jer ga je kasljara Megan Fox reklamirala.
So far looks ok.Sto se mene tice nek ne vracaju leaderboard nikad, da se ne vrate ovi sto navodno igraju 25h dnevno kao nekad bageri u Kolubari sto su radili. (y)
 
Čekaj jel se season plaća ili ne?
Srećam da spominjan neki Battlepass
 
Ne placa se, free je.
Ko plati battle pass dobija kozmetiku, skinove za armor, konjice itd..

Sta znam, ok mi je ovo.
Jedino mislim da su malo pozurili sa sezonom, po meni su komotno mogli da puste jos koji mesec pa tek onda prvu sezonu.
 
F0YWLqRX0AEzmdF
 
Ne placa se, free je.
Ko plati battle pass dobija kozmetiku, skinove za armor, konjice itd..

Sta znam, ok mi je ovo.
Jedino mislim da su malo pozurili sa sezonom, po meni su komotno mogli da puste jos koji mesec pa tek onda prvu sezonu.
Upravo to.

Malo da uzivamo i nabijemo 100ku. Ovako ni tamo ni ‘vamo. 😂

Koliko ce biti battle pass? Oko 9-10€?
 
Upravo to.

Malo da uzivamo i nabijemo 100ku. Ovako ni tamo ni ‘vamo. 😂

Koliko ce biti battle pass? Oko 9-10€?
rokaj.jpg
Malo zeznuto ako se ima standard verzija.Mozda bude skuplje od 10eur JERBO razlika izmedju standard i Deluxe je 20eur.Mozda bude neki popust pa se nadju na pola 12-15eur.
 
Zašto bi plaćali BP? Koliko sam shvatio sem kozmetike ne donosi ništa (neke bonuse možda ali nebitno).
 
Nazad
Vrh Dno