Šta je novo?

Diablo IV

@zokocx

Videcemo sta ce bude na open beta testu, to ce im biti daleko veci izazov za servere jer ce igru doci da probaju apsolutno svi. Ako open betu izguraju bez problema znaci da su ovaj put obezbedili dovoljno raspolozivog mesta.
 
To se i ja nadam jer baš mi je sramotno kad se uzme kao primer Lost Ark nedelju dana nije bilo dovoljno servera, čekalo se po 5-8 sati samo da se uđe na server.
A za zapadno tržište su im izdavači i development support bili Amazon Games a kao da AWS jedan od najvećih pružalaca datacenter usluga je skroz druga kompanije.
Bruka i sramota za takvo ime koje stoji iza igre, napljuvali je i zbog toga.

A te izgovorke kao ne možeš se odmah obezbediti tolko servera su budalaština kad je to sve osmišljeno da se skoro pa auto skalira i kao da nema dovoljno servera u rackovima u jednom fizičkom datacentru pa moraju danima da sklapaju nove, kao da treba cela hala za par miliona pišljivih istovremenih igrača, onaj jedan blade server ako neće moći par stotinak hiljada igrača da podrži onda su loše naprogramila server side nodes. A da i nisu tolko iskorišćeni uskočiće drugi datacenter korisnici.
 
Uzimaj @Alex dok ima.:)Ja moj preorder opravdavam time da mi je ovo poslednja Diablo igra.Ako sledeci deo bude opet za nekih 10-ak godina onda valjda vise necu biti gejmer,jer cu imati preko 50 godina.:cool:
Šta ćeš da radiš sa 50, da nećeš možda basket da igraš? :D
Ja sam u ovome do smrta što bi rekao jedan poznanik ;)
 
Poslednja izmena:
Ako doživim peMziju ima samo da pojačam.
Za sada punim backlog :ROFLMAO:


Biće retro gaming na AMD Hyperion 13700X, DDR9 i Nvidia PTX 78000 (P je za photo realistic) :ROFLMAO:
 
A sa godinama ide i menjanje pc gaminga za console gaming, krastavac neće guzica stolicu, hoće krevet.
 
druga tema:
jeste da postoji Discord ali ovo ne zvuči loše za D4

Diablo 4's Built-in voice chat​

Diablo 4 will be the first in the series to have built-in voice chat, so some Discord features may be redundant. Blizzard added native clan and party voice chat channels that players can switch between. The in-game communication features seem much more geared towards talking with people you know as opposed to the more general, public chats you can have on Discord servers.
 
Što se mene tiče FPS i ARPG miš i tastarura. Sve ostalo kontroler. Na D4 očekujem da prsne levi klik :)
 
ja sam se i tu osigurao :)

ttc_gold.png

ttc gold switchevi i encoder :)
 
Čuj kontroler to je tako bezveze...ništa bez tastature i miša.
Kada radis na kompjuteru (stolici) 10 - 12h dnevno, mislis da je pametno nastaviti gejming jos par sati u istom polozaju? Niko nije iz besa presao na kontroler... Pa jos da klikcem DIABLO sa kaziprstom koji je pre toga kucao i kliktao satima, danima, godinama, decenijama... Razmisli malo!
 
Sto se tice toga i ja imam u rezervi dva komada omron tako da sam bezbedan sa te strane, a sto se tice kontrolera i igranja sa kauca podrzavam pogotovo ako je tv 55 inca ili veci pa uzivas u onome sto vidis.

Ja sve manje i manje sedam za racunar da igram a sve vise iz kreveta peglam. Jedino pucacine ne mogu da smislim na kontroleru ali za to cu posebno da napravim neki stalak za tastaturu i mis da mogu da pikam iz kreveta.

Jedared kada probas gejming na 55" tv-u posle ti je sve malo.
 
da sedim za racunarom 10-12 sati dnevno, ostatak vremena ne bih provodio u krevetu (kaucu) vec napolju negde
 
Zato ćete ovaj Diablo igrati bez mene.

Nego ova tema je izgleda za starije od trideset. 😁
Koliko sam ispratio malo je mlađih zainteresovanih za D4.
 
Šta ćeš kad ima nas "omladinaca" koji smo od jedinice uz Diablo tj. od prošlog milenijuma. 👹
 
Poslednja izmena:
1678900423721.png

krenuo pre-load, 85GB sa high-res teksturama, 41GB bez toga

Aha, nisam video da je Illidan editovao post, nema veze, vredi 2 puta okaciti :D
 
Krila i pet u D3, thx to D4 :)
 

Prilozi

  • viber_image_2023-03-15_18-13-17-724.jpg
    viber_image_2023-03-15_18-13-17-724.jpg
    415.6 KB · Pregleda: 35
  • viber_image_2023-03-15_18-13-38-955.jpg
    viber_image_2023-03-15_18-13-38-955.jpg
    366.5 KB · Pregleda: 35
valjda smo dovoljno dugo radili i nesto zaradili da priustimo sebi da igramo D4 with high res testurama :D
 
Hm, hvala što si ovo napisao, nisam primetio tu opciju. Sad se pitam koji GPU je potreban za high res tj. da li da to odčekiram... imam 1660S i QHD monitor...
 
Instaliraj svakako ako imas mesta na disku i normalan net.
A uvek mozes posle u opcijama da smanjis podesavanja.
 
Ispravka, upravo je krenula, 77gb teška za xbox.
 
Ima je na xboxu jos od 17h, ja preloadovao, samo moras da trazis na store-u "open beta". Zaseban je download, nije u okviru postojeceg preordera
 
Nazad
Vrh Dno