Šta je novo?

Diablo IV

Wait do you guys not have phones? :ROFLMAO:
Mislim da su trebali da urade fizicko izdanje makar za Collector's Edition.
 
 

Pustite Immortal ajde da se fokusiramo na bitne stvari:
Prepare yourself for the descent into Hell by downloading the Diablo IV Beta early.
  • Early Access: Early Download begins Wednesday, March 15 at 9 a.m. PDT - 17:00 po našem
  • Open Beta: Early Download begins Wednesday, March 22 at 9 a.m. PDT - 17:00 po našem
    • Players who have already downloaded for Early Access do not need to download again for Open Beta.
Ja sam i više nego spreman :)
 
Uzimam ga danas, pa sam i ja spreman :D
Idem sa srednjom verzijom.
Pa možda i neki balkan klan krene.
 
Takodje, nece me nista pomeriti ovaj vikend. Eventualno neki jak zemljotres..
Vala neće ni to ...
Kad se vratim s'posla, naručujem picu, otvaram pivo i ko ga .ebe...nema spavanja, taman mi odgoovara, kreće od 5pm
Da dodam, pravim barba a još proučavam build.
 
Poslednja izmena:
U svim igrama koje sam igrao, pravio sam prvo wara. on je uvek kao najprostiji za igranje, dok provalim mehaniku igre, posle idu varijacije, uglavnom rogue, čarobnjake ne volim.Ali kako god posle se uvek vratim na wara. Takođe ne volim da igram ženske likove.
Kako ispadoh glup pa ne kupih diabla 4 ultimate dok je prolazila visa konverzija na argentinskom shopu, nije bio više od 40e, krelac.
 
U svim igrama koje sam igrao, pravio sam prvo wara. on je uvek kao najprostiji za igranje, dok provalim mehaniku igre, posle idu varijacije, uglavnom rogue, čarobnjake ne volim.Ali kako god posle se uvek vratim na wara. Takođe ne volim da igram ženske likove.
Kako ispadoh glup pa ne kupih diabla 4 ultimate dok je prolazila visa konverzija na argentinskom shopu, nije bio više od 40e, krelac.
Novac se skida 10 dana pre izlaska igre, tako da ti nista ne znaci kurs/viza konverzija u tom trenutku. ja sam isto preorderovao ultimate na argentinskom shopu za xbox i ne znam po kojoj ceni ce mi zaracunati krajem maja : )
 
Ja mislim da racunaju u tom trenutku kad si platio a skidaju tad kad treba pred izlazak, mislim da si ipak dobro prošao ali nisam 100% siguran.
btw sto se tice gamepass-a i d4:

Diablo General Manager Rod Fergusson confirmed there are no plans to include Diablo 4 on Microsoft's Game Pass.

If you hoped for Diablo 4 to be on Microsoft's Game Pass, we've got some bad news for you! Diablo General Manager Rod Fergusson just confirmed via Twitter they have no plans for that.
 
@sermakarije Diablo 4 je moderna igra dakle ista je transgender tipa :)...i muško si i žensko :p...stoga Varvrain je devojčica a Čarobnjak je jak momak :)
ne volim female lika da pravim kao što ne volim ni petove u igrama, osim ako nemaju neku funkciju kao petovi u allods online koji mogu da main ore ili pick herb i to se pojave samo tada, inace ih nema oko nogu sve vreme
 
ne volim female lika da pravim kao što ne volim ni petove u igrama, osim ako nemaju neku funkciju kao petovi u allods online koji mogu da main ore ili pick herb i to se pojave samo tada, inace ih nema oko nogu sve vreme
Koliko sam video svaka klasa će imati oba pola. Kao što rekoh transgender :). Citat:" Character classes are not gender-locked in the Diablo 4 beta. This means, for example, you can be a male or female Barbarian, and same with Rogue, Necromancer, and all of the rest. You will get to choose the sex of your character during the creation process"

Šta su ti moderna vremena.
 
Koliko sam video svaka klasa će imati oba pola. Kao što rekoh transgender :). Citat:" Character classes are not gender-locked in the Diablo 4 beta. This means, for example, you can be a male or female Barbarian, and same with Rogue, Necromancer, and all of the rest. You will get to choose the sex of your character during the creation process"

Šta su ti moderna vremena.
e ma da , biće tako, znam za to, samo sam onako provukao kroz priču da nikad nisam voleo da pravim ženskog lika ako već postoji muški lik za tu klasu, mada moram da priznam da su mi uvek super izgledali female likovi barbariana
 
meni je barb uvek nosio pink armor :)
 
335466854_6618908084791335_1078318192335793396_n.jpg

Diablo General Manager Rod Fergusson confirmed there are no plans to include Diablo 4 on Microsoft's Game Pass.

If you hoped for Diablo 4 to be on Microsoft's Game Pass, we've got some bad news for you! Diablo General Manager Rod Fergusson just confirmed via Twitter they have no plans for that.
@Olujche sta sada kazes?

Lepo ti ja napisao da nema sanse da D4 puste na GP.
 
Poslednja izmena:
Upisah se i ja sa ultimate u listu, aj u zdravlje.
 
Koliko sam video svaka klasa će imati oba pola. Kao što rekoh transgender :). Citat:" Character classes are not gender-locked in the Diablo 4 beta. This means, for example, you can be a male or female Barbarian, and same with Rogue, Necromancer, and all of the rest. You will get to choose the sex of your character during the creation process"

Šta su ti moderna vremena.
To je pametna odluka koja zadovoljava sve...nikad nisam voleo gender lock u igrama i lično preferiram da pravim ženske likove kad mogu.
Mene više nervira ona "Body type A/Body type B" genderless glupost koju sada forsiraju da bi zadovoljili alfabet mafiju na Twitteru...
 
 
I ja sam pazario, pa da vidimo lici li na sta.
 
Izgleda da su svi sa foruma kupili igru. E nateraćete me da dam pare Blizzardu unapred :)
 
@sermakarije Diablo 4 je moderna igra dakle ista je transgender tipa :)...i muško si i žensko :p...stoga Varvrain je devojčica a Čarobnica je jak momak :)
valjda ovako :ROFLMAO: da pratimo ove trasngender trendove, pupupupu

U većini RPG igara preferiram kao prvog lika melee close combat ili bow/crossbow range sa spellovima kao sekundarno buffing i itd.. Mada moram priznati da u D2 Čarobnica mi lepo legla, tamo su sve klase perfektno osmišljenje.

Early access beta vikend prvo idem sa Varvarinom jer hoću da vidim kakav udarac prave oružja i hoće li dalje leteti tela i više krva prskati kad ih udarim sa većim dmg. :ROFLMAO: tako bilo u D3 samo slabo bi blood splashing :cautious:.
Sledeća je Čarobnica pa Rougica. Open vikend ufff. težak izbor verovatno prvo Necro, mada videću i Druid mi je zanimljivo a s obzirom da će Necro imati i melee varijantu doće mu ka slične klase. Samo jedna poison druga elemental dmg.

Inače držim se polova kao iz D1 i D2 igara (Rogue je ženskog kao u D1 a ostale znate).

Ja nisam i nedam dok ne probam open betu, a posle toga videcemo.
Ja se plašim da će za Open beta vikend biti takva navala da neće biti moguće ući na server, ovo će samo u early access vikendu sigurno stotinak ljudi samo na PC da igra, a prebaciće prilićno sam siguran i milion igrača za open vikend (mada sve zavisi od dozvoljenih kapaciteta u datacentru). Jer već sam spominjao kako sam viđao po FB grupama gomilu ljudi kako odradili i to odmah čim pustili a mi smo tek počeli 😉.
 
Uzimaj @Alex dok ima.:)Ja moj preorder opravdavam time da mi je ovo poslednja Diablo igra.Ako sledeci deo bude opet za nekih 10-ak godina onda valjda vise necu biti gejmer,jer cu imati preko 50 godina.:cool:
 
Nazad
Vrh Dno