Šta je novo?

Diablo II Resurrected

Ja levelujem paladina od nule mada nisam nešto oduševljen hamerdinom.
Koji si level?
Kod paladina nema mnogo majstorisanja:), zaletiš se vigor u gomilu i čekićaš.

Sa enigmom je zabavno da se leti po Chaos Sancuary. Tako kažu 😂🤣😂🤣
Mada meni je bilo zabavno i da trčkaram.:LOL:
 
Ja sam sa druidom zaglavio na 79 novou...nema šanse da dođem DDo diabla kamoli da ubijem istog. Smorio se više farmujući rune da napravim ono čudo što gasi physucal resistance ali ne ide 😞
 
Amazonka je VRH, bacim jedan Lightning Fury i pada ceo ekran mobova :cool:
Nema mnogo %mf ali je zabavna za igru, stigao sam do 85lvl..
Što je najjače od opreme ništa posebno spirit štit, šejko ;) i peace oklop , jedino što sam već imao za Amazon je razortail belt i titans revenge javelin,
ali fora je što dominira i sa običnim plavim Javellinom sa +1 na skill 20AS.
Šteta što ranije nikada nisam igrao amazonku.
pao je meni titans revenge, i pomisljao sam da napravim javazonku, pogotovu sto mi je pao i thundergods vigor, ali onda sam otisao da proverim build i smorio se najstrasnije. kao prvo treba eth wep da bude, posle toga treba mi cats eye a ja imam maru, pa ispade da thundergods vigor ne valja nego treba razortail, i onda sam digo ruke, smorio sam se. jedino sto imam za nju je taj infinity... prednost kod nje je sto kao i kod asasinke dobijes chest za dz fakticki, ali nema all res na njemu -.-

Ja levelujem paladina od nule mada nisam nešto oduševljen hamerdinom.
cekicadin je jako mocan, to gazi sve redom na hellu. mozes sam da predjes hell bukvalno bez ikakvih specijalnih itema. sto kaze benny, to je broj jedan heroj za portovanje, jer je zilav, ne moze da umre tako lako, a ima veliki fcr. ako hoces da hostujes najbolje baal runove, samo cekic.

Ja sam sa druidom zaglavio na 79 novou...nema šanse da dođem DDo diabla kamoli da ubijem istog. Smorio se više farmujući rune da napravim ono čudo što gasi physucal resistance ali ne ide 😞
ako hoces da sednemo jedno popodne da ti predjemo hell. phys resistance nije toliko problematican, nema toliko imunih. koje ti rune trebaju, mozda imam? zaboravio sam kako ide taj runeword
 
Poslednja izmena:
Sada je lvl 55 čekićar. Već je osetno bolje jer sam pokupio gear sa necromancera (šta je moglo) i insight za merca pa se ne smaram više sa manama. Primetno više runa ispada sa paladinom nego kod necromansera iako sam na pola nightmare ispadaju mi bolje rune nego necro na hell iako je lvl 92. (već sam se žalio na to)
 
pao je meni titans revenge, i pomisljao sam da napravim javazonku, pogotovu sto mi je pao i thundergods vigor, ali onda sam otisao da proverim build i smorio se najstrasnije. kao prvo treba eth wep da bude, posle toga treba mi cats eye a ja imam maru, pa ispade da thundergods vigor ne valja nego treba razortail, i onda sam digo ruke, smorio sam se. jedino sto imam za nju je taj infinity... prednost kod nje je sto kao i kod asasinke dobijes chest za dz fakticki, ali nema all res na njemu -.-
fora sa amazonkom je da joj je sav dmg od skilova, bukvalno sa plavim javelinom sa 30IAS može da se predje hell.
glavni dmg je lightning damage taj ethirial vrlo malo povećava phys dmg u odnosu na plavi i to je to jedina razlika ,
cool za perfekcioniste, a ako imaš infiniti kod merca možeš i plavi javelin.

thundergods vigor može opušteno stavi se samo 5 poena u pierce umesto 1.
može i mara bez problema, break points za IAS su 30 i 52, 52 teško bez soketovanog dragulja na 15 IAS u kapi i highlords amu.
kod mene je recimo 30ias. staviš rukavice 20 i još negde 10 i to je to.
 
Šta nosite za paladina kao oružje? Imam spirit sword i spirit monarh shield. Imam rune da napravim Call to arms runeworld. Da li je to najbolje za njega? Kako do 5 socket oružja? Koje je najbolje? Čekam drop ili Lazurk daje 5 socketa u odredjenom slučaju kao 4 za spirit sword? Imam i ovo sa slike. Da nosim to umesto spirita dok ne navatam 5 socket oružje?
IMG_20211211_151430.jpg
 
Šta nosite za paladina kao oružje? Imam spirit sword i spirit monarh shield. Imam rune da napravim Call to arms runeworld. Da li je to najbolje za njega? Kako do 5 socket oružja? Koje je najbolje? Čekam drop ili Lazurk daje 5 socketa u odredjenom slučaju kao 4 za spirit sword? Imam i ovo sa slike. Da nosim to umesto spirita dok ne navatam 5 socket oružje?
Pogledajte prilog 327457
Za paladina je ok spirit ali bolje je Heart of the Oak a Call to arms se nosi u drugom slotu tu samo baciš barb shoutove i vratiš na HOTO.

https://diablo.fandom.com/wiki/Heart_of_the_Oak_Rune_Word
 
fora sa amazonkom je da joj je sav dmg od skilova, bukvalno sa plavim javelinom sa 30IAS može da se predje hell.
glavni dmg je lightning damage taj ethirial vrlo malo povećava phys dmg u odnosu na plavi i to je to jedina razlika ,
cool za perfekcioniste, a ako imaš infiniti kod merca možeš i plavi javelin.

thundergods vigor može opušteno stavi se samo 5 poena u pierce umesto 1.
može i mara bez problema, break points za IAS su 30 i 52, 52 teško bez soketovanog dragulja na 15 IAS u kapi i highlords amu.
kod mene je recimo 30ias. staviš rukavice 20 i još negde 10 i to je to.
hvala za ovo. trenutno mi je lightning sorcerka hit, samo zato sto mogu da portujem merca tamo gde mi treba aura. kad igram sa asasinkom on ide de oce i nervira me. isto bi bilo i sa amazonkom.

za paladina, da. hoto i spirit shield je top, ako nadjes herald of zakarum onda njega, meni ispao skoro, kad sam prestao da igram paladina :D obrati paznju da ne prenosis spirit shield sa necro-a nego da napravis nov za paladina. taj na necrou trazi 159 str i nema all res, a za paladina mozes da napravis u bazi koja trazi 90 str i ima do 45 all res i povecanu sansu za blok, samim tim stavljas manje poena i u dex i u str, i sve to pumpas u vit.

cta je skuplji runeword od hoto. bolje napravi prvo hoto, pa posle cta, korisniji je.
 
a za stit za Paladina napraviti spirti u ovakvoj bazi ili herald of zakarum.
diablo_2_resurrected__paladin___1e.jpg
 
ako hoces da sednemo jedno popodne da ti predjemo hell. phys resistance nije toliko problematican, nema toliko imunih. koje ti rune trebaju, mozda imam? zaboravio sam kako ide taj runeword
Vrlo rado što se mene tiče. Za lawbringer mi fali ko i nikako da ga dobijem
 
dacu ti ja ko, imam je. veceras cu da igram, dodaj me edhunter#2190. mozda se benny i maksa pridruze sa njihovim herojima kojima treba lvling.

benny odakle ti ta lepota od sacred targe-a? ja sam imao jedan sa 45 all res i u njemu rolao perfektan 35 fcr spirit, ali prodadoh ga za infinity :/ drugi mi je pao akaran targe, ali on nije tako dobar. oba je nasao maksa, ja u multiju drop ne vidim :D
 
@Skankhunt42 od utorka pa nadalje kad god, včrs ne stižem nažalost. I hvala unapred za kamen 😇🤗
 
vazi se, tu sam ja u principu svako vece, dogovoricemo se
 
Da li u Knout Mace može da se napravi Hearth Of The Oath i u Treasher Call To Arms?
Ne bih voleo da se zeznem.
Igram na konzoli i sve su mi rune pale a trgovina je maltene nemoguća i teško bi ih nabavio ponovo.
IMG_20211212_210900.jpg

IMG_20211212_210917.jpg
 
Navatah Pase Blade za Call To Arms kod krava. Može?
IMG_20211212_221027.jpg
 
dacu ti ja ko, imam je. veceras cu da igram, dodaj me edhunter#2190. mozda se benny i maksa pridruze sa njihovim herojima kojima treba lvling.

benny odakle ti ta lepota od sacred targe-a? ja sam imao jedan sa 45 all res i u njemu rolao perfektan 35 fcr spirit, ali prodadoh ga za infinity :/ drugi mi je pao akaran targe, ali on nije tako dobar. oba je nasao maksa, ja u multiju drop ne vidim :D
Ma nije moj slika sa neta, ja nosim na paladinu od početka HOZ jedina mana što treba par chamsa na FHR u inventaru, za njega mi trebalo najmanje dexa za max block.
Imam i par Ko viška javi ako vam bude trebalo društvo za lvl prodaya :D da vidite kako amaonka dere :LOL:
 
Poslednja izmena:
lol, razmisljao sam da napravimo 4 players game :D bilo bi extra.

inace kad hocete da igrate sami, zasto ne napravimo gejm i svako igra drugu zonu?
 
Nije loša ideja. Za početak me dodajte na bnet (Proday83) pa se već organizujemo za dalje. Sutra idem na dečiji rođendan kod prijatelja, moguće da se vratim oko 20h kući pa ako budete u raspoloženju i mogućnosti...
 
20, to je 21 kod mene. ja igram do 23 po mom, znaci igramo se 2 sata do 22 po tvom. to je dovoljno da se predje akt 5
 
Nahvatah dobre baze na kraju. Ok su i rolovi.
IMG_20211213_095537.jpg
IMG_20211213_205344.jpg
 
Za HotO je Flail najbolja baza zbog zahtevnosti, za CtA Double Axe (najniži stat req. i max broj socketa je 5, što znači da će Larzuk automatski da ti napravi koliko treba)...
 
kidaju ti rolovi svaka cast

ja ne smem da pravim te skupe rune wordsove, uvek ih kupim za toliko koliko kosta najskuplja runa.

osim za infinity, za njega sam prevario lika
 
Lako je tebi na PC. Na konzoli trade maltene ne postoji. Ja se bar nisam snašao ništa da trejdujem, a hteo sam i imam šta da prodam/zamenim.
 
Nije loša ideja. Za početak me dodajte na bnet (Proday83) pa se već organizujemo za dalje. Sutra idem na dečiji rođendan kod prijatelja, moguće da se vratim oko 20h kući pa ako budete u raspoloženju i mogućnosti...
zar battle tag ne treba da izgleda ovako: edhunter#2190 ? dodaj ti mene pa mi javi kad igramo preko chata, ja cu da pikam call of juarez sad dok ne krenemo diablo
 
imacete nove runewordsove koji nisu nikad bili u igri, ali ne znamo koji su :D to ce da bude od nove godine, za 15 dana, ali ne znamo koji su. za 15 dana ce smislimo nesto....
 
Kako da ubijem Lilith sa hammerdinom? Propadoše mi 3 ključa jer sam odustao na kraju.
 
nikako, ni ne pokusavas sa hdinom ako nisi bas imba
 
Bone necro?
 
Nazad
Vrh Dno